Reprezentowany kraj: Rosja
Data i miejsce urodzenia: 29.08.1993 r. (Niżny Nowogród, Rosja)
Wzrost: 179 cm
Waga:
Trener: Sergey Zubkov, Alexander Arefiev, Evgeni Plekhov
Klub: Sdushor CSP N. Novgorod Dinamo
Debiut w zawodach międzynarodowych (ind.): 17.02.2009 r. – Szczyrk, Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy (29. miejsce)
Debiut w zawodach FIS (ind.): 07.08.2009 r. – Predazzo, FIS Cup (41. miejsce)
Debiut w PŚ (ind.): 24.11.2013 r. – Klingenthal (46. miejsce)
Pierwsze punkty PŚ (ind.): 19.01.2014 r. – Zakopane (5. miejsce)
Pierwsze podium PŚ (ind.): –
Pierwsze zwycięstwo w PŚ (ind.): –
Najwyższe miejsce w PŚ (ind.): 19.01.2014 r. – Zakopane (5. miejsce)
Zwycięstwa w PŚ (ind.): 0
Miejsca na podium PŚ (ind.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium PŚ (druż.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium LGP (ind.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium LGP (druż.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium PK (ind.): 1: 0/0/1
Miejsca na podium LPK (ind.): 1: 0/1/0
Miejsca na podium FIS Cup (ind.): 3: 1/0/2
Miejsca na podium FIS Cup (ind.): 3: 1/0/2
Rekord życiowy: 208,0 m – Planica (20.03.2015 r.)
Osiągnięcia indywidualne:
- Zimowe Igrzyska Olimpijskie:
- 30. miejsce – Soczi / Krasnaja Polana 2014 (skocznia normalna)
- Mistrzostwa Świata:
- 24. miejsce – Falun 2015 (skocznia normalna)
- 31. miejsce – Falun 2015 (skocznia duża)
- Mistrzostwa Świata Juniorów:
- 28. miejsce – Liberec 2013
- 41. miejsce – Erzurum 2012
- Zimowa Uniwersjada:
- 2. miejsce – Ałmaty 2017 (skocznia normalna)
- 3. miejsce – Trydent / Predazzo 2013 (skocznia normalna)
- 4. miejsce – Štrbské Pleso 2015 (skocznia normalna)
- 5. miejsce – Trydent / Predazzo 2013 (skocznia duża)
- Zimowy Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy:
- 29. miejsce – Szczyrk 2009
- Puchar Świata (klasyfikacja generalna):
- 54. miejsce – sezon 2013/2014
- 60. miejsce – sezon 2014/2015
- Turniej Czterech Skoczni:
- 56. miejsce – 63. TCS 2014/2015
- Turniej Willingen Five:
- 50. miejsce – 1. edycja / 2018
- Letnie Grand Prix (klasyfikacja generalna):
- 24. miejsce – 2014
- 43. miejsce – 2015
- 56. miejsce – 2013
- Puchar Kontynentalny (klasyfikacja generalna):
- 44. miejsce – sezon 2013/2014
- 58. miejsce – sezon 2020/2021
- 69. miejsce – sezon 2019/2020
- 77. miejsce – sezon 2017/2018
- 81. miejsce – sezon 2015/2016
- 84. miejsce – sezon 2012/2013
- 84. miejsce – sezon 2018/2019
- 89. miejsce – sezon 2016/2017
- 93. miejsce – sezon 2014/2015
- Puchar Kontynentalny (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 3. miejsce – Niżny Tagił 2014
- Letni Puchar Kontynentalny (klasyfikacja generalna):
- 31. miejsce – 2013
- 57. miejsce – 2019
- 65. miejsce – 2014
- 88. miejsce – 2018
- 93. miejsce – 2012
- 99. miejsce – 2016
- Puchar Beskidów (klasyfikacja generalna):
- 38. miejsce – 30. edycja / 2018
- 46. miejsce – 29. edycja / 2017
- 38. miejsce – 30. edycja / 2018
- FIS Cup (klasyfikacja generalna):
- 5. miejsce – sezon 2012/2013
- 52. miejsce – sezon 2009/2010
- 58. miejsce – sezon 2010/2011
- 80. miejsce – sezon 2011/2012
- FIS Cup (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 3. miejsce – Einsiedeln 2010
- (2) 1. miejsce – Einsiedeln 2012
- (3) 3. miejsce – Einsiedeln 2012
Największe osiągnięcia drużynowe:
- Zimowa Uniwersjada:
- 1. miejsce – Trydent / Predazzo 2013 (skocznia normalna, konkurs drużyn mieszanych)
- 1. miejsce – Štrbské Pleso 2015 (skocznia normalna)
- 1. miejsce – Ałmaty 2017 (skocznia normalna)
- 2. miejsce – Trydent / Predazzo 2013 (skocznia normalna)
- 2. miejsce – Štrbské Pleso 2015 (skocznia normalna, konkurs drużyn mieszanych)