Reprezentowany kraj: Austria
Data i miejsce urodzenia: 13.05.1993 r. (Schwarzach im Pongau, Austria)
Wzrost: 170 cm
Waga: 56 kg
Trenerzy (chronologicznie): Alexander Pointner, Heinz Kuttin, Andreas Felder, Andreas Widhölzl
Klub: SV Schwarzach
Debiut w zawodach międzynarodowych (ind.): 29.06.2003 r. – Bischofshofen, Turniej Czterech Skoczni Dzieci (12. miejsce)
Debiut w zawodach FIS (ind.): 31.01.2009 r. – Eisenerz, FIS Cup (32. miejsce)
Debiut w PŚ (ind.): 06.01.2012 r. – Bischofshofen, TCS (54. miejsce)
Pierwsze punkty PŚ: 04.01.2013 r. – Innsbruck, TCS (23. miejsce)
Pierwsze podium PŚ (ind.): 06.01.2013 r. – Bischofshofen, TCS (3. miejsce)
Pierwsze zwycięstwo w PŚ (ind.): 29.12.2014 r. – Oberstdorf, TCS
Zwycięstwa w PŚ (ind.): 21
Miejsca na podium PŚ (ind.): 72: 21/26/25
Miejsca na podium PŚ (druż.): 27: 6/8/13
Miejsca na podium LGP (ind.): 4: 1/2/1
Miejsca na podium LGP (druż.): 1: 0/0/1
Miejsca na podium PK (ind.): 10: 6/2/2
Miejsca na podium LPK (ind.): 5: 1/4/0
Miejsca na podium FIS Cup (ind.): 2: 1/1/0
Miejsca na podium Alpen Cup (ind.): 10: 3/2/5
Miejsca na podium FIS Cup (ind.): 2: 1/1/0
Miejsca na podium Alpen Cup (ind.): 10: 3/2/5
Rekord życiowy: 253,5 m – Vikersund (18.03.2017 r. – PŚ) / aktualny rekord świata w długości lotu
Osiągnięcia indywidualne:
- Zimowe Igrzyska Olimpijskie:
- 13. miejsce – PyeongChang 2018 (skocznia normalna)
- 18. miejsce – PyeongChang 2018 (skocznia duża)
- Mistrzostwa Świata:
- 1. miejsce – Lahti 2017 (skocznia normalna)
- 1. miejsce – Lahti 2017 (skocznia duża)
- 1. miejsce – Oberstdorf 2021 (skocznia duża)
- 3. miejsce – Falun 2015 (skocznia normalna)
- 3. miejsce – Seefeld / Innsbruck 2019 (skocznia normalna)
- 5. miejsce – Falun 2015 (skocznia duża)
- 6. miejsce – Seefeld / Innsbruck 2019 (skocznia duża)
- 10. miejsce – Oberstdorf 2021 (skocznia normalna)
- 23. miejsce – Val di Fiemme / Predazzo 2013 (skocznia duża)
- 33. miejsce – Val di Fiemme / Predazzo 2013 (skocznia normalna)
- Mistrzostwa Świata w lotach:
- 3. miejsce – Tauplitz 2016
- 4. miejsce – Oberstdorf 2018
- 11. miejsce – Harrachov 2014
- Mistrzostwa Świata Juniorów:
- 2. miejsce – Otepää 2011
- 3. miejsce – Liberec 2013
- 7. miejsce – Erzurum 2012
- Puchar Świata (klasyfikacja generalna):
- 1. miejsce – sezon 2016/2017 (Kryształowa Kula)
- 1. miejsce – sezon 2019/2020 (Kryształowa Kula)
- 2. miejsce – sezon 2018/2019
- 3. miejsce – sezon 2014/2015
- 4. miejsce – sezon 2017/2018
- 6. miejsce – sezon 2015/2016
- 10. miejsce – sezon 2013/2014
- 17. miejsce – sezon 2020/2021
- 31. miejsce – sezon 2012/2013
- Puchar Świata w lotach (klasyfikacja generalna):
- 1. miejsce – sezon 2016/2017 (Mała Kryształowa Kula)
- 1. miejsce – sezon 2019/2020 (Mała Kryształowa Kula)
- 4. miejsce – sezon 2017/2018
- 7. miejsce – sezon 2014/2015
- 7. miejsce – sezon 2015/2016
- 8. miejsce – sezon 2018/2019
- 22. miejsce – sezon 2020/2021
- 29. miejsce – sezon 2013/2014
- 32. miejsce – sezon 2012/2013
- Turniej Czterech Skoczni (TCS):
- 1. miejsce – 63. TCS 2014/2015
- 5. miejsce – 64. TCS 2015/2016
- 5. miejsce – 68. TCS 2019/2020
- 6. miejsce – 65. TCS 2016/2017
- 8. miejsce – 69. TCS 2020/2021
- 17. miejsce – 67. TCS 2018/2019
- 20. miejsce – 66. TCS 2017/2018
- 27. miejsce – 62. TCS 2013/2014
- 40. miejsce – 61. TCS 2012/2013
- 67. miejsce – 60. TCS 2011/2012
- Turniej Raw Air (RA):
- 1. miejsce – 1. edycja / 2017
- 2. miejsce – 3. edycja / 2019
- 4. miejsce – 2. edycja / 2018
- 8. miejsce – 4. edycja / 2020
- Turniej Willingen Five / Willingen Six:
- 2. miejsce – 3. edycja / 2020
- 7. miejsce – 2. edycja / 2019
- 15. miejsce – 4. edycja / 2021
- Turniej Planica 7 (P7):
- 4. miejsce – 1. edycja / 2018
- 12. miejsce – 2. edycja / 2019
- 17. miejsce – 3. edycja / 2021
- Turniej Titisee-Neustadt Five (TN5):
- 4. miejsce – 1. edycja / 2020
- Puchar Świata (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 3. miejsce – Bischofshofen 2013, TCS
- (2) 2. miejsce – Lahti 2014
- (3) 2. miejsce – Klingenthal 2014
- (4) 3. miejsce – Niżny Tagił 2014
- (5) 1. miejsce – Oberstdorf 2014, TCS
- (6) 2. miejsce – Innsbruck 2015, TCS
- (7) 3. miejsce – Bischofshofen 2015, TCS
- (8) 2. miejsce – Tauplitz 2015, loty
- (9) 1. miejsce – Wisła 2015
- (10) 2. miejsce – Zakopane 2015
- (11) 2. miejsce – Sapporo 2015
- (12) 2. miejsce – Titisee-Neustadt 2015
- (13) 1. miejsce – Lahti 2015
- (14) 3. miejsce – Kuopio 2015
- (15) 3. miejsce – Planica 2015, loty
- (16) 1. miejsce – Zakopane 2016
- (17) 2. miejsce – Trondheim 2016
- (18) 2. miejsce – Vikersund 2016, loty
- (19) 3. miejsce – Kuopio 2016
- (20) 3. miejsce – Klingenthal 2016
- (21) 3. miejsce – Lillehammer 2016
- (22) 3. miejsce – Engelberg 2016
- (23) 1. miejsce – Oberstdorf 2016, TCS
- (24) 3. miejsce – Garmisch-Partenkirchen 2017, TCS
- (25) 2. miejsce – Wisła 2017
- (26) 2. miejsce – Willingen 2017
- (27) 1. miejsce – Oberstdorf 2017, loty
- (28) 1. miejsce – Oberstdorf 2017, loty
- (29) 3. miejsce – Sapporo 2017
- (30) 3. miejsce – Sapporo 2017
- (31) 1. miejsce – PyeongChang 2017
- (32) 2. miejsce – PyeongChang 2017
- (33) 1. miejsce – Oslo 2017, RA
- (34) 1. miejsce – Trondheim 2017, RA
- (35) 1. miejsce – Planica 2017, loty
- (36) 1. miejsce – Planica 2017, loty
- (37) 3. miejsce – Wisła 2017
- (38) 3. miejsce – Niżny Tagił 2017
- (39) 3. miejsce – Engelberg 2017
- (40) 3. miejsce – Lahti 2018
- (41) 2. miejsce – Oslo 2018, RA
- (42) 2. miejsce – Trondheim 2018, RA
- (43) 3. miejsce – Planica 2018, P7
- (44) 2. miejsce – Planica 2018, P7
- (45) 3. miejsce – Oberstdorf 2018, TCS
- (46) 2. miejsce – Innsbruck 2019, TCS
- (47) 3. miejsce – Bischofshofen 2019, TCS
- (48) 2. miejsce – Predazzo 2019
- (49) 1. miejsce – Zakopane 2019
- (50) 1. miejsce – Sapporo 2019
- (51) 1. miejsce – Sapporo 2019
- (52) 3. miejsce – Oberstdorf 2019, loty
- (53) 2. miejsce – Oslo 2019, RA
- (54) 1. miejsce – Lillehammer 2019, RA
- (55) 3. miejsce – Trondheim 2019, RA
- (56) 3. miejsce – Vikersund 2019, loty RA
- (57) 1. miejsce – Niżny Tagił 2019
- (58) 2. miejsce – Klingenthal 2019
- (59) 2. miejsce – Engelberg 2019
- (60) 2. miejsce – Predazzo 2020
- (61) 2. miejsce – Predazzo 2020
- (62) 2. miejsce – Titisee-Neustadt 2020, TN5
- (63) 2. miejsce – Zakopane 2020
- (64) 2. miejsce – Sapporo 2020
- (65) 1. miejsce – Sapporo 2020
- (66) 3. miejsce – Tauplitz 2020, loty
- (67) 1. miejsce – Tauplitz 2020, loty
- (68) 3. miejsce – Rasnov 2020
- (69) 1. miejsce – Rasnov 2020
- (70) 1. miejsce – Lahti 2020
- (71) 2. miejsce – Lahti 2020
- (72) 3. miejsce – Titisee-Neustadt 2021
- Letnie Grand Prix (klasyfikacja generalna):
- 4. miejsce – 2016
- 7. miejsce – 2015
- 21. miejsce – 2018
- 24. miejsce – 2017
- 26. miejsce – 2014
- 30. miejsce – 2019
- 61. miejsce – 2012
- 75. miejsce – 2013
- 84. miejsce – 2011
- Letnie Grand Prix (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 1. miejsce – Ałmaty 2015
- (2) 2. miejsce – Ałmaty 2015
- (3) 3. miejsce – Courchevel 2016
- (4) 2. miejsce – Hinterzarten 2016
- Puchar Kontynentalny (klasyfikacja generalna):
- 10. miejsce – sezon 2012/2013
- 13. miejsce – sezon 2011/2012
- 27. miejsce – sezon 2010/2011
- 52. miejsce – sezon 2013/2014
- Puchar Kontynentalny (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 1. miejsce – Brotterode 2011
- (2) 1. miejsce – Bischofshofen 2012
- (3) 2. miejsce – Predazzo 2012
- (4) 3. miejsce – Kuopio 2012
- (5) 1. miejsce – Ałmaty 2012
- (6) 1. miejsce – Ałmaty 2012
- (7) 1. miejsce – Engelberg 2012
- (8) 1. miejsce – Planica 2013
- (9) 2. miejsce – Planica 2013
- (10) 3. miejsce – Brotterode 2014
- Letni Puchar Kontynentalny (klasyfikacja generalna):
- 4. miejsce – 2011
- 14. miejsce – 2017
- 29. miejsce – 2016
- 37. miejsce – 2018
- 47. miejsce – 2012
- Letni Puchar Kontynentalny (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 2. miejsce – Courchevel 2011
- (2) 2. miejsce – Stams 2016
- (3) 1. miejsce – Stams 2017
- (4) 2. miejsce – Stams 2017
- (5) 2. miejsce – Szczyrk 2018
- FIS Cup (klasyfikacja generalna):
- 17. miejsce – sezon 2011/2012
- 50. miejsce – sezon 2009/2010
- FIS Cup (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 1. miejsce – Villach 2011
- (2) 2. miejsce – Villach 2011
- Alpen Cup (klasyfikacja generalna):
- 2. miejsce – sezon 2010/2011
- 13. miejsce – sezon 2011/2012
- 17. miejsce – sezon 2009/2010
- 23. miejsce – sezon 2008/2009
- Alpen Cup (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 3. miejsce – Chaux-Neuve 2010
- (2) 2. miejsce – Kranj 2010
- (3) 3. miejsce – Kranj 2010
- (4) 3. miejsce – Oberstdorf 2010
- (5) 3. miejsce – Oberstdorf 2010
- (6) 3. miejsce – Seefeld 2010
- (7) 2. miejsce – Hinterzarten 2011
- (8) 1. miejsce – Hinterzarten 2011
- (9) 1. miejsce – Ramsau 2011
- (10) 1. miejsce – Ramsau 2011
Największe osiągnięcia drużynowe:
- Mistrzostwa Świata:
- 2. miejsce – Falun 2015 (skocznia duża)
- 2. miejsce – Lahti 2017 (konkurs drużyn mieszanych, skocznia normalna)
- 2. miejsce – Seefeld / Innsbruck 2019 (skocznia duża)
- 2. miejsce – Seefeld / Innsbruck 2019 (konkurs drużyn mieszanych, skocznia normalna)
- 2. miejsce – Oberstdorf 2021 (skocznia duża)
- 3. miejsce – Lahti 2017 (skocznia duża)
- 3. miejsce – Oberstdorf (konkurs drużyn mieszanych, skocznia normalna)
- Mistrzostwa Świata w lotach:
- 3. miejsce – Tauplitz 2016
- Mistrzostwa Świata Juniorów:
- 1. miejsce – Otepää 2011
- 3. miejsce – Erzurum 2012
- Puchar Świata (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 3. miejsce – Zakopane 2013
- (2) 2. miejsce – Oberstdorf 2013, loty FIS Team Tour
- (3) 3. miejsce – Planica 2013, loty
- (4) 1. miejsce – Lahti 2014
- (5) 1. miejsce – Planica 2014
- (6) 2. miejsce – Zakopane 2015
- (7) 2. miejsce – Planica 2015, loty
- (8) 3. miejsce – Klingenthal 2015
- (9) 3. miejsce – Willingen 2016
- (10) 2. miejsce – Zakopane 2016
- (11) 3. miejsce – Planica 2016, loty
- (12) 3. miejsce – Klingenthal 2016
- (13) 2. miejsce – Willingen 2017
- (14) 1. miejsce – Oslo 2017, RA
- (15) 3. miejsce – Vikersund 2017, loty RA
- (16) 2. miejsce – Wisła 2017
- (17) 3. miejsce – Oslo 2018, RA
- (18) 3. miejsce – Wisła 2018
- (19) 2. miejsce – Zakopane 2019
- (20) 1. miejsce – Lahti 2019
- (21) 3. miejsce – Oslo 2019, RA
- (22) 3. miejsce – Vikersund 2019, loty RA
- (23) 1. miejsce – Wisła 2019
- (24) 2. miejsce – Klingenthal 2019
- (25) 3. miejsce – Lahti 2020
- (26) 1. miejsce – Wisła 2020
- (27) 3. miejsce – Planica 2021, loty P7
- Letnie Grand Prix (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 3. miejsce – Wisła 2014