“Planica 7″ – 2018

 

Terminarz:

Data (rodzaj zawodów)

Miejsce

Skocznia

Zwycięzca / najwyższa nota

22.03.2018 (kwalifiakcje)

Planica – Letalnica >

HS-240

Johann Andre Forfang (NOR)

23.03.2018 (konkurs ind.)

Planica – Letalnica >

HS-240

Kamil Stoch (POL)

24.03.2018 (konkurs druż.)

Planica – Letalnica >

HS-240

Daniel Andre Tande (NOR)

25.03.2018 (konkurs ind.)

Planica – Letalnica >

HS-240

Kamil Stoch (POL)

 

Klasyfikacja generalna:

 

zawodnik

kraj

punkty

strata

1

Kamil Stoch

POL

1538,2

 

2

Johann Andre Forfang

NOR

1528,8

-9,4

3

Robert Johansson

NOR

1512,5

-25,7

4

Stefan Kraft

AUT

1477,8

-60,4

5

Richard Freitag

GER

1471,7

-66,5

6

Markus Eisenbichler

GER

1431,8

-106,4

7

Junshiro Kobayashi

JPN

1428,8

-109,4

8

Andreas Stjernen

NOR

1414,4

-123,8

9

Ryoyu Kobayashi

JPN

1413,9

-124,3

10

Stefan Hula

POL

1382

-156,2

11

Peter Prevc

SLO

1377,8

-160,4

12

Simon Ammann

SUI

1376

-162,2

13

Noriaki Kasai

JPN

1374

-164,2

14

Dawid Kubacki

POL

1372,8

-165,4

15

Stephan Leyhe

GER

1277,1

-261,1

16

Daniel Huber

AUT

1271,6

-266,6

17

Anze Semenic

SLO

1169,7

-368,5

18

Anders Fannemel

NOR

1061

-477,2

19

Daniel Andre Tande

NOR

1052,9

-485,3

20

Robert Kranjec

SLO

991,4

-546,8

21

Halvor Egner Granerud

NOR

955

-583,2

22

Denis Kornilov

RUS

936,5

-601,7

23

Gregor Schlierenzauer

AUT

936,3

-601,9

24

Andreas Wellinger

GER

922,4

-615,8

25

Pius Paschke

GER

913,7

-624,5

26

Piotr Żyła

POL

867,8

-670,4

27

Clemens Aigner

AUT

848

-690,2

28

Maciej Kot

POL

774,8

-763,4

29

Kevin Bickner

USA

767,7

-770,5

30

Jernej Damjan

SLO

723,8

-814,4

31

Yukiya Sato

JPN

705

-833,2

32

Taku Takeuchi

JPN

679

-859,2

33

Jurij Tepes

SLO

621,6

-916,6

34

Tomaz Naglic

SLO

599,3

-938,9

35

Karl Geiger

GER

592,6

-945,6

36

Domen Prevc

SLO

585,5

-952,7

37

Bor Pavlovcic

SLO

585,2

-953

38

Andreas Wank

GER

576,5

-961,7

39

Ziga Jelar

SLO

573,6

-964,6

40

Tilen Bartol

SLO

570,3

-967,9

41

Jakub Wolny

POL

539,3

-998,9

42

Alex Insam

ITA

530,8

-1007,4

 

Manuel Fettner

AUT

530,8

-1007,4

44

Evgeniy Klimov

RUS

483,6

-1054,6

45

Andreas Schuler

SUI

466,8

-1071,4

46

Gregor Deschwanden

SUI

462

-1076,2

47

Mikhail Nazarov

RUS

440,1

-1098,1

48

Alexey Romashov

RUS

392,9

-1145,3

49

Luca Egloff

SUI

392,3

-1145,9

50

Cestmir Kozisek

CZE

380,7

-1157,5

51

Marius Lindvik

NOR

372,1

-1166,1

52

Michael Hayboeck

AUT

368,9

-1169,3

53

Anze Lanisek

SLO

357

-1181,2

54

Cene Prevc

SLO

343,9

-1194,3

55

Michael Glasder

USA

292,7

-1245,5

56

Sebastian Colloredo

ITA

282,7

-1255,5

57

Casey Larson

USA

243,6

-1294,6

58

Federico Cecon

ITA

229,7

-1308,5

59

Andreas Alamommo

FIN

184,1

-1354,1

60

Vladimir Zografski

BUL

183,1

-1355,1

61

Philipp Aschenwald

AUT

182,4

-1355,8

62

Nejc Dezman

SLO

177,3

-1360,9

63

Antti Aalto

FIN

173,5

-1364,7

64

Mackenzie Boyd-Clowes

CAN

173,4

-1364,8

65

William Rhoads

USA

167,9

-1370,3

66

Martti Nomme

EST

140,3

-1397,9

67

Artti Aigro

EST

133,1

-1405,1

68

Roberto Dellasega

ITA

113,6

-1424,6

69

Marat Zhaparov

KAZ

83,6

-1454,6

70

Konstantin Sokolenko

KAZ

66,7

-1471,5

 

stat4u

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *