Kraj: Słowenia
Punkt K: 200 m
Wielkość skoczni (HS): 240 m
Igelit: brak
Rok budowy: 1969 r.
Przebudowy: 1994, 2003, 2014 r.
Certyfikat FIS ważny do: 2020 r.
Pojemność trybun: 50.000
Oficjalny rekord skoczni: 251,5 m (Kamil Stoch POL, 25.03.2017 r., Puchar Świata)
Najdłuższy skok (nieustany): 252,0 m (Tilen Bartol SLO, 16.03.2016 r., testy przedskoczków)
Długość najazdu: 133,8 m
Nachylenie najazdu: 35,1°
Długość progu: 8,0 m
Wysokość progu: 2,93 m
Nachylenie progu: 11,25°
Średnia prędkość na progu: 108,0 km/h
Nachylenie zeskoku: 33,2°
Podia zawodów Pucharu Świata mężczyzn:
Data (skocznia), zawody | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
24.03.2019 (HS-240), ind. | |||
23.03.2019 (HS-240), druż. | |||
22.03.2019 (HS-240), ind. | |||
24.03.2018 (HS-240), ind. P7 | K. Stoch POL | S. Kraft AUT | D.A. Tande NOR |
24.03.2018 (HS-240), druż. P7 | Norwegia | Niemcy | Słowenia |
23.03.2018 (HS-240), ind. P7* | K. Stoch POL | J.A. Forfang NOR | S. Kraft AUT |
26.03.2017 (HS-225) | S. Kraft AUT | A. Wellinger GER | N. Kasai JPN |
25.03.2017 (HS-225), druż. | Norwegia | Niemcy | Polska |
24.03.2017 (HS-225) | S. Kraft AUT | A. Wellinger GER | M. Eisenbichler GER |
20.03.2016 (HS-225) | P. Prevc SLO | R. Kranjec SLO | J.A. Forfang NOR |
19.03.2016 (HS-225), druż. | Norwegia | Słowenia | Austria |
18.03.2016 (HS-225) | R. Kranjec SLO | P. Prevc SLO | J.A. Forfang NOR |
17.03.2016 (HS-225) | P. Prevc SLO | J.A. Forfang NOR | R. Kranjec SLO |
22.03.2015 (HS-225) | J. Tepes SLO | P. Prevc SLO | R. Velta NOR |
21.03.2015 (HS-225), druż. | Słowenia | Austria | Norwegia |
20.03.2015 (HS-225) | P. Prevc SLO | J. Tepes SLO | S. Kraft AUT |
24.03.2013 (HS-215) | J. Tepes SLO | R. Velta NOR | P. Prevc SLO |
23.03.2013 (HS-215), druż. | Słowenia | Norwegia | Austria |
22.03.2013 (HS-215) | G. Schlierenzauer AUT | P. Prevc SLO | P. Żyła POL |
18.03.2012 (HS-215) | M. Koch AUT | S. Ammann SUI | R. Kranjec SLO |
17.03.2012 (HS-215), druż. | Austria | Norwegia | Niemcy |
16.03.2012 (HS-215) | R. Kranjec SLO | S. Ammann SUI | M. Koch AUT |
20.03.2011 (HS-215) | K. Stoch POL | R. Kranjec SLO | A. Małysz POL |
19.03.2011 (HS-215), druż. | Austria | Norwegia | Słowenia |
18.03.2011 (HS-215) | G. Schlierenzauer AUT | T. Mogenstern AUT | M. Koch AUT |
22.03.2009 (HS-215) | H. Olli FIN | A. Małysz POL |
S. Ammann SUI R. Kranjec SLO |
21.03.2009 (HS-215), druż. | Norwegia | Polska | Rosja |
20.03.2009 (HS-215) | G. Schlierenzauer AUT | A. Małysz POL | D. Vassiliev RUS |
16.03.2008 (HS-215) | G. Schlierenzauer AUT | M. Koch AUT | J. Happonen FIN |
15.03.2008 (HS-215), druż. | Norwegia | Finlandia | Austria |
14.03.2008 (HS-215) | G. Schlierenzauer AUT | M. Koch AUT | J. Happonen FIN |
25.03.2007 (HS-215) | A. Małysz POL | S. Ammann SUI | M. Koch AUT |
24.03.2007 (HS-215) | A. Małysz POL | A. Jacobsen NOR | M. Koch AUT |
23.03.2007 (HS-215) | A. Małysz POL | S. Ammann SUI | J. Damjan SLO |
19.03.2006 (HS-215) | J. Happonen FIN | R. Kranjec SLO | M. Koch AUT |
18.03.2006 (HS-215) | B.E. Romoeren NOR | R. Ljoekelsoey NOR | M. Koch AUT |
20.03.2005 (HS-215) | B.E. Romoeren NOR | R. Ljoekelsoey NOR | A. Widhoelzl AUT |
19.03.2005 (HS-215) | M. Hautamaeki FIN | A. Widhoelzl AUT | B.E. Romoeren NOR |
23.03.2003 (K-185) | M. Hautamaeki FIN | S. Hannawald GER | H. Miyahira JPN |
22.03.2003 (K-185) | M. Hautamaeki FIN | A. Małysz POL | M. Hoellwarth AUT |
21.03.2003 (K-185), druż. | Finlandia | Norwegia | Austria |
24.03.2002 (K-185) | konkurs odwołany | ||
23.03.2002 (K-185), druż. | Finlandia | Niemcy | Austria |
18.03.2001 (K-185) | M. Schmitt GER | R. Jussilainen FIN | T. Ingebrigtsen NOR |
17.03.2001 (K-185), druż. | Finlandia | Austria | Japonia |
19.03.2000 (K-185) | S. Hannawald GER | J. Ahonen FIN | A. Goldberger AUT |
18.03.2000 (K-185), druż. | Niemcy | Finlandia | Japonia |
21.03.1999 (K-185) | N. Kasai JPN | H. Miyahira JPN | M. Schmitt GER |
20.03.1999 (K-185) | H. Miyahira JPN | M. Schmitt GER | N. Kasai JPN |
19.03.1999 (K-185) | M. Schmitt GER | K. Funaki JPN | C. Duffner GER |
23.03.1997 (K-185) | A. Higashi JPN | P. Peterka SLO | L. Ottesen NOR |
22.03.1997 (K-185) | T. Okabe JPN | K. Funaki JPN | J. Soininen FIN |
20.03.1994 (K-185), MŚ-L* | J. Sakala CZE | E. Bredesen NOR | R. Cecon ITA |
19.03.1994 (K-185), MŚ-L* | konkurs odwołany | ||
24.03.1991 (K-185) | R. Gebstedt GER | S. Horngacher AUT | D. Thoma GER |
23.03.1991 (K-185) | S. Taellberg SWE | S. Zuend SUI | A. Kiessewetter GER |
15.03.1987 (K-185), TLN | O.G. Fidjestoel NOR | M. Zupan YUG | P. Fijas POL |
14.03.1987 (K-185), TLN | A. Felder AUT | O.G. Fidjestoel NOR | T. Klauser GER |
* MŚ-L - konkursy mistrzostw świata w lotach wliczane do Pucharu Świata
* druż. - konkursy drużynowe
* TLN - konkursy rozgrywane w ramach Tygodnia Lotów Narciarskich
* P7 - konkursy rozgrywane w ramach turnieju "Planica 7"