Puchar Kontynentalny 2016/2017

 

Terminarz:

Data (dzień)
Miejsce
Skocznia
Zawody
Zwycięzca
09.12.2016 r. (piątek)
Lillehammer (Norwegia) >
Vikersund (Norwegia) >
 
HS-117
 
ind.

C. Prevc
10.12.2016 r. (sobota)
Lillehammer (Norwegia) >
Vikersund (Norwegia) >
 
HS-117
 
ind.

C. Prevc
11.12.2016 r. (niedziela)
Lillehammer (Norwegia) >
Vikersund (Norwegia) >
 
HS-117
 
ind.

A. Semenic
17.12.2016 r. (sobota)
Ruka/Kuusamo (Finlandia) >
HS-142
ind.
U. Wohlgenannt
18.12.2016 r. (niedziela)
Ruka/Kuusamo (Finlandia) >
HS-142
ind.
E. Tollinger
27.12.2016 r. (wtorek)
Engelberg (Szwajcaria) >
HS-140
ind.
H.E. Granerud
28.12.2016 r. (środa)
Engelberg (Szwajcaria) >
HS-140
ind.
D. Huber
07.01.2017 r. (sobota)
Titisee-Neustadt (Niemcy) >
HS-142
ind.
J.A. Forfang
08.01.2017 r. (niedziela)
Titisee-Neustadt (Niemcy) >
HS-142
ind.
V. Polasek
14.01.2017 r. (sobota)
Ga-Pa (Niemcy) >
HS-140
ind.
A. Lanisek
15.01.2017 r. (niedziela)
Ga-Pa (Niemcy) >
HS-140
ind.
M. Zupancic
20.01.2017 r. (piątek)
Sapporo (Japonia) >
HS-100
ind.
M. Zupancic
21.01.2017 r. (sobota)
Sapporo (Japonia) >
HS-137
ind.
C. Aigner
22.01.2017 r. (niedziela)
Sapporo (Japonia) >
HS-137
ind.
A. Wank
28.01.2017 r. (sobota)
Bischofshofen (Austria) >
HS-140
ind.
C. Aigner
29.01.2017 r. (niedziela)
Bischofshofen (Austria) >
HS-140
ind.
T. Vancura
04.02.2017 r. (sobota)
Erzurum (Turcja) >
HS-140
ind.
N. Dezman
05.02.2017 r. (niedziela)
Erzurum (Turcja) >
HS-140
ind.
N. Dezman
11.02.2017 r. (sobota)
Brotterode (Niemcy) >
HS-117
ind.
N. Dezman
12.02.2017 r. (niedziela)
Brotterode (Niemcy) >
HS-117
ind.
F. Hoffmann
18.02.2017 r. (sobota)
Planica (Słowenia) >
HS-139
ind.
B. Pavlovcic
19.02.2017 r. (niedziela)
Planica (Słowenia) >
HS-139
ind.
T. Bartol
25.02.2017 r. (sobota)
Iron Mountain (USA) >
HS-133
ind.
S. Huber
26.02.2017 r. (niedziela)
Iron Mountain (USA) >
HS-133
ind.
H.E. Granerud
04.03.2017 r. (sobota)
Rena (Norwegia) >
HS-139
ind.
C. Aigner
05.03.2017 r. (niedziela)
Rena (Norwegia) >
HS-139
ind.
C. Aigner
11.03.2017 r. (sobota)
Zakopane (Polska) >
HS-134
ind.
C. Aigner
12.03.2017 r. (niedziela)
Zakopane (Polska) >
HS-134
ind.
C. Aigner
18.03.2017 r. (sobota)
Czajkowski (Rosja) >
HS-106
ind.
C. Schmid
19.03.2017 r. (niedziela)
Czajkowski (Rosja) >
HS-106
ind.
C. Aigner
 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Clemens Aigner
AUT
1191
 
2
Miran Zupancic
SLO
938
-253
3
Nejc Dezman
SLO
862
-329
4
Daniel Huber
AUT
827
-364
5
Stefan Huber
AUT
702
-489
6
Florian Altenburger
AUT
674
-517
7
Bor Pavlovcic
SLO
627
-564
8
Joakim Aune
NOR
612
-579
9
Jaka Hvala
SLO
547
-644
10
Maximilian Steiner
AUT
525
-666
11
Elias Tollinger
AUT
479
-712
12
Sebastian Colloredo
ITA
478
-713
13
Constantin Schmid
GER
466
-725
14
Cene Prevc
SLO
454
-737
15
Felix Hoffmann
GER
450
-741
16
Klemens Murańka
POL
442
-749
17
Halvor Egner Granerud
NOR
430
-761
18
Sigurd Nymoen Soeberg
NOR
399
-792
19
Pius Paschke
GER
398
-793
20
Philipp Aschenwald
AUT
369
-822
21
Anze Lanisek
SLO
360
-831
22
Rok Tarman
SLO
353
-838
23
Andreas Wank
GER
350
-841
24
Tilen Bartol
SLO
315
-876
25
Rok Justin
SLO
293
-898
26
Jakub Wolny
POL
285
-906
27
Johann Andre Forfang
NOR
275
-916
28
Davide Bresadola
ITA
268
-923
29
Viktor Polasek
CZE
258
-933
30
Martin Hamann
GER
225
-966
31
Jan Matura
CZE
218
-973
32
Antti Aalto
FIN
215
-976
33
Anze Semenic
SLO
214
-977
34
Roman Trofimov
RUS
194
-997
35
Tomas Vancura
CZE
193
-998
36
Julian Hahn
GER
186
-1005
37
Jan Ziobro
POL
183
-1008
38
Tom Hilde
NOR
180
-1011
 
Matjaz Pungertar
SLO
180
-1011
40
Alex Insam
ITA
167
-1024
41
Aleksander Zniszczoł
POL
165
-1026
42
Thomas Lackner
AUT
158
-1033
43
Ulrich Wohlgenannt
AUT
153
-1038
44
Lauri Asikainen
FIN
141
-1050
45
Simon Ammann
SUI
140
-1051
46
Cestmir Kozisek
CZE
127
-1064
47
Aljaz Osterc
SLO
125
-1066
48
Richard Haukedal
NOR
105
-1086
49
Andraz Pograjc
SLO
102
-1089
50
Killian Peier
SUI
99
-1092
51
Fredrik Bjerkeengen
NOR
97
-1094
52
Paweł Wąsek
POL
95
-1096
53
Thomas Hofer
AUT
93
-1098
54
Krzysztof Biegun
POL
92
-1099
55
Jakub Janda
CZE
90
-1101
56
Joacim Oedegaard Bjoereng
NOR
87
-1104
57
Gabriel Karlen
SUI
82
-1109
 
Johannes Schubert
GER
82
-1109
59
Andreas Schuler
SUI
79
-1112
60
Tim Fuchs
GER
78
-1113
61
Marius Lindvik
NOR
77
-1114
62
Filip Sakala
CZE
75
-1116
63
Mackenzie Boyd-Clowes
CAN
74
-1117
64
Janni Reisenauer
AUT
73
-1118
65
Janne Korhonen
FIN
72
-1119
 
Eetu Nousiainen
FIN
72
-1119
67
Ziga Jelar
SLO
70
-1121
68
Ilmir Hazetdinov
RUS
66
-1125
69
Timi Zajc
SLO
64
-1127
70
Naoki Nakamura
JPN
61
-1130
 
Egor Usachev
RUS
61
-1130
 
Joachim Hauer
NOR
61
-1130
73
Ville Larinto
FIN
60
-1131
74
Andreas Granerud Buskum
NOR
59
-1132
75
Sebastian Bradatsch
GER
55
-1136
76
Denis Kornilov
RUS
54
-1137
77
Gregor Deschwanden
SUI
52
-1139
78
Michael Glasder
USA
51
-1140
79
Fabian Seidl
GER
50
-1141
80
Fatih Arda Ipcioglu
TUR
49
-1142
81
Yuken Iwasa
JPN
48
-1143
 
Lukas Hlava
CZE
48
-1143
83
Thomas Roch Dupland
FRA
47
-1144
84
Marinus Kraus
GER
43
-1148
85
Junshiro Kobayashi
JPN
42
-1149
 
Stanisław Biela
POL
42
-1149
87
Seou Choi
KOR
41
-1150
88
Artti Aigro
EST
40
-1151
89
Mikhail Maksimochkin
RUS
37
-1154
90
Kenshiro Ito
JPN
35
-1156
91
Luca Egloff
SUI
33
-1158
92
Nikolay Karpenko
KAZ
31
-1160
 
Federico Cecon
ITA
31
-1160
94
Muhammet Irfan Cintimar
TUR
30
-1161
 
Lukas Wagner
GER
30
-1161
 
Sebastian Rombach
GER
30
-1161
 
Dimitry Vassiliev
RUS
30
-1161
98
Yukiya Sato
JPN
29
-1162
99
William Rhoads
USA
28
-1163
 
Moritz Baer
GER
28
-1163
101
Ayberk Demir
TUR
26
-1165
 
Bartłomiej Kłusek
POL
26
-1165
103
Nicholas Mattoon
USA
24
-1167
104
Elias Vaenskae
FIN
22
-1169
 
Nikita Sykchin
RUS
22
-1169
106
Aleksandr Bazhenov
RUS
21
-1170
107
Vladislav Boyarintsev
RUS
20
-1171
108
Muhammed Ali Bedir
TUR
19
-1172
 
Roberto Dellasega
ITA
19
-1172
 
Vitaliy Kalinichenko
UKR
19
-1172
 
Alexey Korolev
KAZ
19
-1172
 
Tobias Birchler
SUI
19
-1172
113
Masamitsu Ito
JPN
18
-1173
114
Andrzej Stękała
POL
16
-1175
 
Tine Bogataj
SLO
16
-1175
116
Alexey Romashov
RUS
15
-1176
 
Kevin Maltsev
EST
15
-1176
118
Kalle Heikkinen
FIN
14
-1177
 
Oscar P Westerheim
NOR
14
-1177
120
Sho Suzuki
JPN
13
-1178
 
Sondre Ringen
NOR
13
-1178
122
Vojtech Stursa
CZE
11
-1180
 
Alexander Sardyko
RUS
11
-1180
124
Hyun-Ki Kim
KOR
10
-1181
 
Casey Larson
USA
10
-1181
126
Artem Utev
RUS
9
-1182
 
Paul Brasme
FRA
9
-1182
128
Dominik Kastelik
POL
8
-1183
 
Sandro Hauswirth
SUI
8
-1183
 
Niko Kytoesaho
FIN
8
-1183
 
Samet Karta
TUR
8
-1183
 
Jonas-Slot Sandell
NOR
8
-1183
133
Muhammed Munir Gungen
TUR
7
-1184
134
Justin Lisso
GER
6
-1185
 
A J Brown
USA
6
-1185
 
Mikhail Nazarov
RUS
6
-1185
137
Joshua Maurer
CAN
5
-1186
138
Paul Winter
GER
3
-1188
 
Robin Pedersen
NOR
3
-1188
140
Sergey Tkachenko
KAZ
1
-1190
 
Vadim Shishkin
RUS
1
-1190
 

stat4u

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *