Puchar Kontynentalny 2016/2017

 

Terminarz:

Data (dzień)
Miejsce
Skocznia
Zawody
Zwycięzca
09.12.2016 r. (piątek)
Lillehammer (Norwegia) >
Vikersund (Norwegia) >
 
HS-117
 
ind.

C. Prevc
10.12.2016 r. (sobota)
Lillehammer (Norwegia) >
Vikersund (Norwegia) >
 
HS-117
 
ind.

C. Prevc
11.12.2016 r. (niedziela)
Lillehammer (Norwegia) >
Vikersund (Norwegia) >
 
HS-117
 
ind.

A. Semenic
17.12.2016 r. (sobota)
Ruka/Kuusamo (Finlandia) >
HS-142
ind.
U. Wohlgenannt
18.12.2016 r. (niedziela)
Ruka/Kuusamo (Finlandia) >
HS-142
ind.
E. Tollinger
27.12.2016 r. (wtorek)
Engelberg (Szwajcaria) >
HS-140
ind.
H.E. Granerud
28.12.2016 r. (środa)
Engelberg (Szwajcaria) >
HS-140
ind.
D. Huber
07.01.2017 r. (sobota)
Titisee-Neustadt (Niemcy) >
HS-142
ind.
J.A. Forfang
08.01.2017 r. (niedziela)
Titisee-Neustadt (Niemcy) >
HS-142
ind.
V. Polasek
14.01.2017 r. (sobota)
Ga-Pa (Niemcy) >
HS-140
ind.
A. Lanisek
15.01.2017 r. (niedziela)
Ga-Pa (Niemcy) >
HS-140
ind.
M. Zupancic
20.01.2017 r. (piątek)
Sapporo (Japonia) >
HS-100
ind.
M. Zupancic
21.01.2017 r. (sobota)
Sapporo (Japonia) >
HS-134
ind.
C. Aigner
22.01.2017 r. (niedziela)
Sapporo (Japonia) >
HS-134
ind.
A. Wank
28.01.2017 r. (sobota)
Bischofshofen (Austria) >
HS-140
ind.
C. Aigner
29.01.2017 r. (niedziela)
Bischofshofen (Austria) >
HS-140
ind.
T. Vancura
04.02.2017 r. (sobota)
Erzurum (Turcja) >
HS-140
ind.
N. Dezman
05.02.2017 r. (niedziela)
Erzurum (Turcja) >
HS-140
ind.
N. Dezman
11.02.2017 r. (sobota)
Brotterode (Niemcy) >
HS-117
ind.
N. Dezman
12.02.2017 r. (niedziela)
Brotterode (Niemcy) >
HS-117
ind.
F. Hoffmann
18.02.2017 r. (sobota)
Planica (Słowenia) >
HS-139
ind.
B. Pavlovcic
19.02.2017 r. (niedziela)
Planica (Słowenia) >
HS-139
ind.
T. Bartol
25.02.2017 r. (sobota)
Iron Mountain (USA)
HS-133
ind.
 
26.02.2017 r. (niedziela)
Iron Mountain (USA)
HS-133
ind.
 
04.03.2017 r. (sobota)
Rena (Norwegia)
HS-111
ind.
 
05.03.2017 r. (niedziela)
Rena (Norwegia)
HS-111
ind.
 
11.03.2017 r. (sobota)
Zakopane (Polska)
HS-134
ind.
 
12.03.2017 r. (niedziela)
Zakopane (Polska)
HS-134
ind.
 
18.03.2017 r. (sobota)
Czajkowski (Rosja)
HS-140
ind.
 
19.03.2017 r. (niedziela)
Czajkowski (Rosja)
HS-140
ind.
 
 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Nejc Dezman
SLO
786
 
2
Miran Zupancic
SLO
747
-39
3
Joakim Aune
NOR
567
-219
4
Florian Altenburger
AUT
544
-242
5
Clemens Aigner
AUT
521
-265
6
Daniel Huber
AUT
519
-267
7
Sebastian Colloredo
ITA
478
-308
8
Elias Tollinger
AUT
445
-341
9
Stefan Huber
AUT
414
-372
10
Bor Pavlovcic
SLO
375
-411
11
Pius Paschke
GER
372
-414
12
Sigurd Nymoen Soeberg
NOR
370
-416
13
Jaka Hvala
SLO
366
-420
14
Anze Lanisek
SLO
360
-426
15
Andreas Wank
GER
350
-436
16
Philipp Aschenwald
AUT
349
-437
17
Klemens Murańka
POL
318
-468
18
Rok Justin
SLO
282
-504
19
Cene Prevc
SLO
280
-506
20
Johann Andre Forfang
NOR
275
-511
21
Davide Bresadola
ITA
268
-518
22
Viktor Polasek
CZE
258
-528
23
Halvor Egner Granerud
NOR
248
-538
24
Felix Hoffmann
GER
236
-550
25
Antti Aalto
FIN
215
-571
 
Tilen Bartol
SLO
215
-571
27
Anze Semenic
SLO
214
-572
28
Aljaz Osterc
SLO
200
-586
29
Maximilian Steiner
AUT
194
-592
30
Tomas Vancura
CZE
193
-593
31
Jan Ziobro
POL
183
-603
32
Tom Hilde
NOR
180
-606
33
Matjaz Pungertar
SLO
171
-615
34
Alex Insam
ITA
167
-619
35
Ulrich Wohlgenannt
AUT
153
-633
36
Rok Tarman
SLO
144
-642
 
Constantin Schmid
GER
144
-642
38
Lauri Asikainen
FIN
141
-645
39
Simon Ammann
SUI
140
-646
40
Jakub Wolny
POL
125
-661
41
Julian Hahn
GER
113
-673
42
Jan Matura
CZE
108
-678
43
Martin Hamann
GER
103
-683
44
Andraz Pograjc
SLO
102
-684
45
Killian Peier
SUI
99
-687
46
Aleksander Zniszczoł
POL
95
-691
47
Thomas Hofer
AUT
93
-693
 
Richard Haukedal
NOR
93
-693
49
Krzysztof Biegun
POL
92
-694
50
Andreas Schuler
SUI
79
-707
51
Fredrik Bjerkeengen
NOR
75
-711
52
Mackenzie Boyd-Clowes
CAN
74
-712
53
Janni Reisenauer
AUT
73
-713
54
Filip Sakala
CZE
72
-714
55
Marius Lindvik
NOR
68
-718
56
Timi Zajc
SLO
64
-722
 
Roman Trofimov
RUS
64
-722
58
Cestmir Kozisek
CZE
62
-724
59
Naoki Nakamura
JPN
61
-725
 
Egor Usachev
RUS
61
-725
61
Ville Larinto
FIN
60
-726
62
Andreas Granerud Buskum
NOR
59
-727
 
Janne Korhonen
FIN
59
-727
64
Gabriel Karlen
SUI
54
-732
65
Gregor Deschwanden
SUI
52
-734
66
Michael Glasder
USA
51
-735
67
Joachim Hauer
NOR
49
-737
 
Eetu Nousiainen
FIN
49
-737
 
Fatih Arda Ipcioglu
TUR
49
-737
70
Yuken Iwasa
JPN
48
-738
71
Thomas Roch Dupland
FRA
47
-739
72
Thomas Lackner
AUT
45
-741
73
Marinus Kraus
GER
43
-743
74
Junshiro Kobayashi
JPN
42
-744
 
Sebastian Bradatsch
GER
42
-744
76
Artti Aigro
EST
40
-746
 
Joacim Oedegaard Bjoereng
NOR
40
-746
78
Tim Fuchs
GER
37
-749
79
Kenshiro Ito
JPN
35
-751
80
Fabian Seidl
GER
34
-752
81
Nikolay Karpenko
KAZ
31
-755
 
Federico Cecon
ITA
31
-755
83
Muhammet Irfan Cintimar
TUR
30
-756
84
Yukiya Sato
JPN
29
-757
 
Ziga Jelar
SLO
29
-757
86
William Rhoads
USA
28
-758
 
Moritz Baer
GER
28
-758
88
Ayberk Demir
TUR
26
-760
89
Paweł Wąsek
POL
25
-761
90
Stanisław Biela
POL
24
-762
 
Nicholas Mattoon
USA
24
-762
92
Luca Egloff
SUI
23
-763
 
Mikhail Maksimochkin
RUS
23
-763
94
Elias Vaenskae
FIN
22
-764
 
Nikita Sykchin
RUS
22
-764
96
Muhammed Ali Bedir
TUR
19
-767
 
Roberto Dellasega
ITA
19
-767
 
Vitaliy Kalinichenko
UKR
19
-767
 
Alexey Korolev
KAZ
19
-767
100
Masamitsu Ito
JPN
18
-768
101
Bartłomiej Kłusek
POL
17
-769
102
Andrzej Stękała
POL
16
-770
 
Tine Bogataj
SLO
16
-770
 
Aleksandr Bazhenov
RUS
16
-770
105
Alexey Romashov
RUS
15
-771
106
Kalle Heikkinen
FIN
14
-772
 
Kevin Maltsev
EST
14
-772
108
Sho Suzuki
JPN
13
-773
109
Hyun-Ki Kim
KOR
10
-776
 
Casey Larson
USA
10
-776
 
Johannes Schubert
GER
10
-776
112
Artem Utev
RUS
9
-777
113
Ilmir Hazetdinov
RUS
8
-778
 
Dominik Kastelik
POL
8
-778
 
Sandro Hauswirth
SUI
8
-778
 
Niko Kytoesaho
FIN
8
-778
 
Samet Karta
TUR
8
-778
 
Jonas-Slot Sandell
NOR
8
-778
 
Tobias Birchler
SUI
8
-778
120
Paul Brasme
FRA
7
-779
 
Muhammed Munir Gungen
TUR
7
-779
122
Justin Lisso
GER
6
-780
123
Joshua Maurer
CAN
5
-781
124
Vladisla Boyarintsev
RUS
4
-782
125
A J Brown
USA
3
-783
 
Paul Winter
GER
3
-783
127
Sergey Tkachenko
KAZ
1
-785
 

stat4u

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *