Puchar Kontynentalny 2017/2018

 

Terminarz:

Data (dzień)
Miejsce
Skocznia
Zawody
Zwycięzca
PERIOD 3
09.12.2017 (sobota)
Whistler (Kanada) >
HS-104
ind.*
T. Pilch
10.12.2017 (niedziela)
Whistler (Kanada) >
HS-104
ind.
A. Wank
16.12.2017 (sobota)
Lahti Ruka (Finlandia) >
HS-142
ind.
T. Pilch
17.12.2017 (niedziela)
Lahti Ruka (Finlandia) >
HS-142
ind.
J. Tepes
PERIOD 4
27.12.2017 (środa)
Engelberg (Szwajcaria) >
HS-140
ind.
J. Learoyd
28.12.2017 (czwartek)
Engelberg (Szwajcaria) >
HS-140
ind.
U. Wohlgenannt
06.01.2018 (sobota)
Titisee-Neustadt (Niemcy) >
HS-142
ind.
M. Lindvik
07.01.2018 (niedziela)
Titisee-Neustadt (Niemcy) >
HS-142
ind.
D. Siegel
PERIOD 5
10.01.2018 (środa)
Bischofshofen (Austria) >
HS-140
ind.
T. Hilde
11.01.2018 (czwartek)
Bischofshofen (Austria) >
HS-140
ind.
D. Siegel
19.01.2018 (piątek)
Erzurum (Turcja) >
HS-140
ind.
D. Siegel
20.01.2018 (sobota)
Erzurum (Turcja) >
HS-140
ind.
A. Lanisek
26.01.2018 (piątek)
Sapporo (Japonia)
HS-100
ind.
R. Kranjec
27.01.2018 (sobota)
Sapporo (Japonia)
HS-137
ind.
D. Huber
28.01.2018 (niedziela)
Sapporo (Japonia)
HS-137
ind.
R. Kranjec
PERIOD 6
03.02.2018 (sobota)
Planica (Słowenia)
HS-139
ind.
A. Lanisek
04.02.2018 (niedziela)
Planica (Słowenia)
HS-139
ind.
A. Lanisek
10.02.2018 (sobota)
Iron Mountain (USA) >
HS-133
ind.
M. Lindvik
11.02.2018 (niedziela)
Iron Mountain (USA) >
HS-133
ind.
H.E. Granerud
17.02.2018 (sobota)
Brotterode (Niemcy) >
HS-117
ind.
N. Dezman
18.02.2018 (niedziela)
Brotterode (Niemcy) >
HS-117
ind.
D. Siegel
24.02.2018 (sobota)
Klingenthal (Niemcy)
HS-140
ind.
 
25.02.2018 (niedziela)
Klingenthal (Niemcy)
HS-140
ind.
 
03.03.2018 (sobota)
Rena (Norwegia)
HS-139
ind.
 
04.03.2018 (niedziela)
Rena (Norwegia)
HS-139
ind.
 
PERIOD 7
10.03.2018 (sobota)
Zakopane (Polska)
HS-140
ind.
 
11.03.2018 (niedziela)
Zakopane (Polska)
HS-140
ind.
 
17.03.2018 (sobota)
Czajkowski (Rosja)
HS-140
ind.
 
18.03.2018 (niedziela)
Czajkowski (Rosja)
HS-140
ind.
 

* ind. – konkurs indywidualny

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Nejc Dezman
SLO
807
 
2
Andreas Wank
GER
799
-8
 
David Siegel
GER
799
-8
4
Marius Lindvik
NOR
772
-35
5
Anze Lanisek
SLO
713
-94
6
Tomasz Pilch
POL
507
-300
7
Philipp Aschenwald
AUT
496
-311
8
Jonathan Learoyd
FRA
486
-321
9
Tom Hilde
NOR
466
-341
10
Tomaz Naglic
SLO
429
-378
11
Joachim Hauer
NOR
421
-386
12
Daniel Huber
AUT
405
-402
13
Bor Pavlovcic
SLO
361
-446
14
Robert Kranjec
SLO
342
-465
15
Florian Altenburger
AUT
308
-499
16
Sondre Ringen
NOR
294
-513
17
Jurij Tepes
SLO
273
-534
18
Aleksander Zniszczoł
POL
263
-544
19
Thomas Lackner
AUT
256
-551
 
Ulrich Wohlgenannt
AUT
256
-551
21
Jakub Wolny
POL
227
-580
22
Ziga Jelar
SLO
224
-583
 
Martin Hamann
GER
224
-583
24
Halvor Egner Granerud
NOR
205
-602
25
Pius Paschke
GER
202
-605
26
Robin Pedersen
NOR
199
-608
27
Stefan Huber
AUT
190
-617
28
Cestmir Kozisek
CZE
177
-630
29
Miran Zupancic
SLO
158
-649
30
Viktor Polasek
CZE
157
-650
31
Przemysław Kantyka
POL
150
-657
32
Clemens Leitner
AUT
144
-663
33
Moritz Baer
GER
142
-665
34
Thomas Hofer
AUT
141
-666
35
Elias Tollinger
AUT
131
-676
36
Evgeniy Klimov
RUS
128
-679
37
Killian Peier
SUI
126
-681
38
Andraz Pograjc
SLO
121
-686
39
Joacim Oedegaard Bjoereng
NOR
120
-687
40
Markus Schiffner
AUT
117
-690
41
Luca Egloff
SUI
99
-708
 
Manuel Poppinger
AUT
99
-708
43
Ilmir Hazetdinov
RUS
91
-716
44
Felix Hoffmann
GER
90
-717
45
Klemens Murańka
POL
87
-720
46
Andreas Schuler
SUI
85
-722
47
Naoki Nakamura
JPN
83
-724
48
Vladimir Zografski
BUL
77
-730
49
Andreas Alamommo
FIN
70
-737
50
Filip Sakala
CZE
69
-738
51
Thomas Roch Dupland
FRA
68
-739
52
Joakim Aune
NOR
65
-742
53
Paweł Wąsek
POL
64
-743
54
Vincent Descombes Sevoie
FRA
63
-744
 
Seou Choi
KOR
63
-744
56
Yukiya Sato
JPN
62
-745
57
Lukas Hlava
CZE
61
-746
58
Andreas Granerud Buskum
NOR
51
-756
59
Rok Tarman
SLO
49
-758
 
Sandro Hauswirth
SUI
49
-758
61
Mats Bjerke Myhren
NOR
46
-761
62
Jarkko Maeaettae
FIN
44
-763
63
Yuken Iwasa
JPN
43
-764
64
Marinus Kraus
GER
42
-765
 
Constantin Schmid
GER
42
-765
66
Maximilian Steiner
AUT
41
-766
67
Mikhail Nazarov
RUS
40
-767
68
Krzysztof Leja
POL
35
-772
 
Davide Bresadola
ITA
35
-772
70
Paul Brasme
FRA
32
-775
71
Matthew Soukup
CAN
31
-776
72
Kento Sakuyama
JPN
30
-777
73
Mikhail Maksimochkin
RUS
26
-781
74
Gabriel Karlen
SUI
25
-782
 
Casey Larson
USA
25
-782
76
Tomofumi Naito
JPN
24
-783
 
Fabian Seidl
GER
24
-783
78
Markus Rupitsch
AUT
23
-784
 
Aljaz Osterc
SLO
23
-784
 
Michael Glasder
USA
23
-784
81
Shohei Tochimoto
JPN
22
-785
82
Jonas-Sloth Sandell
NOR
21
-786
83
Justin Lisso
GER
20
-787
84
Eduard Torok
ROU
17
-790
85
Fatih Arda Ipcioglu
TUR
16
-791
86
Heung-Chul Choi
KOR
12
-795
 
Janni Reisenauer
AUT
12
-795
88
Adrian Sell
GER
11
-796
 
Joshua Maurer
CAN
11
-796
90
Alexey Romashov
RUS
10
-797
91
Federico Cecon
ITA
9
-798
 
Cene Prevc
SLO
9
-798
93
Lauri Asikainen
FIN
8
-799
 
Juho Ojala
FIN
8
-799
95
Artti Aigro
EST
7
-800
 
Niko Kytoesaho
FIN
7
-800
 
Maximilian Lienher
AUT
7
-800
 
Rok Justin
SLO
7
-800
99
Roman Trofimov
RUS
6
-801
100
Tim Fuchs
GER
5
-802
 
Oscar P Westerheim
NOR
5
-802
 
Yumu Harada
JPN
5
-802
103
Tomas Vancura
CZE
4
-803
 
Hiroaki Watanabe
JPN
4
-803
 
Blaz Pavlic
SLO
4
-803
106
Aleksandr Bazhenov
RUS
3
-804
 
Roberto Dellasega
ITA
3
-804
108
Sigurd Nymoen Soeberg
NOR
2
-805
 
Ville Larinto
FIN
2
-805
 
Damian Lasota
CZE
2
-805
 
Yuya Yamada
JPN
2
-805
 
Ayberk Demir
TUR
2
-805
113
Aljaz Vodan
SLO
1
-806
 
Dominik Maylaender
GER
1
-806
 

stat4u

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *