Puchar Kontynentalny 2017/2018

 

Terminarz:

Data (dzień)
Miejsce
Skocznia
Zawody
Zwycięzca
PERIOD 3
09.12.2017 (sobota)
Whistler (Kanada) >
HS-104
ind.*
T. Pilch
10.12.2017 (niedziela)
Whistler (Kanada) >
HS-104
ind.
A. Wank
16.12.2017 (sobota)
Lahti Ruka (Finlandia) >
HS-142
ind.
T. Pilch
17.12.2017 (niedziela)
Lahti Ruka (Finlandia) >
HS-142
ind.
J. Tepes
PERIOD 4
27.12.2017 (środa)
Engelberg (Szwajcaria) >
HS-140
ind.
J. Learoyd
28.12.2017 (czwartek)
Engelberg (Szwajcaria) >
HS-140
ind.
U. Wohlgenannt
06.01.2018 (sobota)
Titisee-Neustadt (Niemcy) >
HS-142
ind.
M. Lindvik
07.01.2018 (niedziela)
Titisee-Neustadt (Niemcy) >
HS-142
ind.
D. Siegel
PERIOD 5
10.01.2018 (środa)
Bischofshofen (Austria) >
HS-140
ind.
T. Hilde
11.01.2018 (czwartek)
Bischofshofen (Austria) >
HS-140
ind.
D. Siegel
19.01.2018 (piątek)
Erzurum (Turcja)
HS-140
ind.
 
20.01.2018 (sobota)
Erzurum (Turcja)
HS-140
ind.
 
26.01.2018 (piątek)
Sapporo (Japonia)
HS-100
ind.
 
27.01.2018 (sobota)
Sapporo (Japonia)
HS-137
ind.
 
28.01.2018 (niedziela)
Sapporo (Japonia)
HS-137
ind.
 
PERIOD 6
03.02.2018 (sobota)
Planica (Słowenia)
HS-139
ind.
 
04.02.2018 (niedziela)
Planica (Słowenia)
HS-139
ind.
 
10.02.2018 (sobota)
Iron Mountain (USA)
HS-133
ind.
 
11.02.2018 (niedziela)
Iron Mountain (USA)
HS-133
ind.
 
17.02.2018 (sobota)
Brotterode (Niemcy)
HS-117
ind.
 
18.02.2018 (niedziela)
Brotterode (Niemcy)
HS-117
ind.
 
24.02.2018 (sobota)
Klingenthal (Niemcy)
HS-140
ind.
 
25.02.2018 (niedziela)
Klingenthal (Niemcy)
HS-140
ind.
 
03.03.2018 (sobota)
Rena (Norwegia)
HS-139
ind.
 
04.03.2018 (niedziela)
Rena (Norwegia)
HS-139
ind.
 
PERIOD 7
10.03.2018 (sobota)
Zakopane (Polska)
HS-140
ind.
 
11.03.2018 (niedziela)
Zakopane (Polska)
HS-140
ind.
 
17.03.2018 (sobota)
Czajkowski (Rosja)
HS-140
ind.
 
18.03.2018 (niedziela)
Czajkowski (Rosja)
HS-140
ind.
 

* ind. – konkurs indywidualny

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Tomasz Pilch
POL
492
 
2
Marius Lindvik
NOR
416
-76
3
Nejc Dezman
SLO
391
-101
4
Jonathan Learoyd
FRA
370
-122
5
Andreas Wank
GER
353
-139
6
Joachim Hauer
NOR
290
-202
7
Tom Hilde
NOR
286
-206
8
David Siegel
GER
280
-212
9
Bor Pavlovcic
SLO
248
-244
10
Ziga Jelar
SLO
224
-268
11
Philipp Aschenwald
AUT
214
-278
12
Thomas Lackner
AUT
211
-281
13
Florian Altenburger
AUT
186
-306
14
Ulrich Wohlgenannt
AUT
184
-308
15
Cestmir Kozisek
CZE
177
-315
16
Tomaz Naglic
SLO
165
-327
17
Jurij Tepes
SLO
159
-333
18
Viktor Polasek
CZE
157
-335
19
Aleksander Zniszczoł
POL
142
-350
20
Sondre Ringen
NOR
140
-352
21
Elias Tollinger
AUT
126
-366
22
Miran Zupancic
SLO
97
-395
23
Killian Peier
SUI
96
-396
24
Markus Schiffner
AUT
95
-397
25
Ilmir Hazetdinov
RUS
91
-401
26
Andreas Schuler
SUI
81
-411
27
Przemysław Kantyka
POL
78
-414
 
Clemens Leitner
AUT
78
-414
29
Vladimir Zografski
BUL
77
-415
30
Anze Lanisek
SLO
74
-418
31
Andreas Alamommo
FIN
70
-422
32
Stefan Huber
AUT
69
-423
33
Martin Hamann
GER
68
-424
34
Luca Egloff
SUI
64
-428
35
Vincent Descombes Sevoie
FRA
63
-429
36
Andraz Pograjc
SLO
59
-433
37
Thomas Hofer
AUT
55
-437
38
Sandro Hauswirth
SUI
49
-443
39
Moritz Baer
GER
47
-445
 
Daniel Huber
AUT
47
-445
41
Mats Bjerke Myhren
NOR
46
-446
42
Jarkko Maeaettae
FIN
44
-448
43
Yuken Iwasa
JPN
43
-449
44
Davide Bresadola
ITA
35
-457
45
Robin Pedersen
NOR
32
-460
46
Klemens Murańka
POL
29
-463
47
Lukas Hlava
CZE
28
-464
48
Felix Hoffmann
GER
27
-465
49
Fabian Seidl
GER
24
-468
50
Aljaz Osterc
SLO
23
-469
 
Michael Glasder
USA
23
-469
 
Filip Sakala
CZE
23
-469
53
Markus Rupitsch
AUT
21
-471
54
Gabriel Karlen
SUI
20
-472
 
Justin Lisso
GER
20
-472
56
Paweł Wąsek
POL
19
-473
57
Eduard Torok
ROU
17
-475
58
Robert Kranjec
SLO
15
-477
59
Joacim Oedegaard Bjoereng
NOR
12
-480
 
Marinus Kraus
GER
12
-480
 
Janni Reisenauer
AUT
12
-480
62
Seou Choi
KOR
8
-484
 
Lauri Asikainen
FIN
8
-484
 
Juho Ojala
FIN
8
-484
 
Thomas Roch Dupland
FRA
8
-484
66
Adrian Sell
GER
7
-485
 
Artti Aigro
EST
7
-485
 
Niko Kytoesaho
FIN
7
-485
 
Maximilian Lienher
AUT
7
-485
 
Rok Justin
SLO
7
-485
 
Maximilian Steiner
AUT
7
-485
72
Tim Fuchs
GER
5
-487
73
Mikhail Maksimochkin
RUS
4
-488
74
Roman Trofimov
RUS
3
-489
 
Aleksandr Bazhenov
RUS
3
-489
76
Sigurd Nymoen Soeberg
NOR
2
-490
 
Ville Larinto
FIN
2
-490
78
Dominik Maylaender
GER
1
-491
 
Rok Tarman
SLO
1
-491
 

stat4u

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *