Puchar Kontynentalny 2017/2018

 

Terminarz:

Data (dzień)

Miejsce

Skocznia

Zawody

Zwycięzca

PERIOD 3

09.12.2017 (sobota)

Whistler (Kanada) >

HS-104

ind.*

T. Pilch

10.12.2017 (niedziela)

Whistler (Kanada) >

HS-104

ind.

A. Wank

16.12.2017 (sobota)

Lahti Ruka (Finlandia) >

HS-142

ind.

T. Pilch

17.12.2017 (niedziela)

Lahti Ruka (Finlandia) >

HS-142

ind.

J. Tepes

PERIOD 4

27.12.2017 (środa)

Engelberg (Szwajcaria) >

HS-140

ind.

J. Learoyd

28.12.2017 (czwartek)

Engelberg (Szwajcaria) >

HS-140

ind.

U. Wohlgenannt

06.01.2018 (sobota)

Titisee-Neustadt (Niemcy) >

HS-142

ind.

M. Lindvik

07.01.2018 (niedziela)

Titisee-Neustadt (Niemcy) >

HS-142

ind.

D. Siegel

PERIOD 5

10.01.2018 (środa)

Bischofshofen (Austria) >

HS-140

ind.

T. Hilde

11.01.2018 (czwartek)

Bischofshofen (Austria) >

HS-140

ind.

D. Siegel

19.01.2018 (piątek)

Erzurum (Turcja) >

HS-140

ind.

D. Siegel

20.01.2018 (sobota)

Erzurum (Turcja) >

HS-140

ind.

A. Lanisek

26.01.2018 (piątek)

Sapporo (Japonia)

HS-100

ind.

R. Kranjec

27.01.2018 (sobota)

Sapporo (Japonia)

HS-137

ind.

D. Huber

28.01.2018 (niedziela)

Sapporo (Japonia)

HS-137

ind.

R. Kranjec

PERIOD 6

03.02.2018 (sobota)

Planica (Słowenia)

HS-139

ind.

A. Lanisek

04.02.2018 (niedziela)

Planica (Słowenia)

HS-139

ind.

A. Lanisek

10.02.2018 (sobota)

Iron Mountain (USA) >

HS-133

ind.

M. Lindvik

11.02.2018 (niedziela)

Iron Mountain (USA) >

HS-133

ind.

H.E. Granerud

17.02.2018 (sobota)

Brotterode (Niemcy) >

HS-117

ind.

N. Dezman

18.02.2018 (niedziela)

Brotterode (Niemcy) >

HS-117

ind.

D. Siegel

24.02.2018 (sobota)

Klingenthal (Niemcy) >

HS-140

ind.

M. Lindvik

25.02.2018 (niedziela)

Klingenthal (Niemcy) >

HS-140

ind.

M. Lindvik

03.03.2018 (sobota)

Rena (Norwegia) >

HS-139

ind.

A. Wank

04.03.2018 (niedziela)

Rena (Norwegia) >

HS-139

ind.

M. Poppinger

PERIOD 7

10.03.2018 (sobota)

Zakopane (Polska) >

HS-140

ind.

M. Fettner

11.03.2018 (niedziela)

Zakopane (Polska) >

HS-140

ind.

M. Fettner

17.03.2018 (sobota)

Czajkowski (Rosja) >

HS-140

ind.

S. Huber

18.03.2018 (niedziela)

Czajkowski (Rosja)
konkurs odwołany >

HS-140

ind.

* ind. – konkurs indywidualny

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

 

zawodnik

kraj

punkty

strata

1

Marius Lindvik

NOR

1102

 

2

Andreas Wank

GER

1040

-62

3

David Siegel

GER

968

-134

4

Nejc Dezman

SLO

869

-233

5

Anze Lanisek

SLO

795

-307

6

Philipp Aschenwald

AUT

694

-408

7

Tomasz Pilch

POL

575

-527

8

Tomaz Naglic

SLO

554

-548

9

Bor Pavlovcic

SLO

550

-552

10

Daniel Huber

AUT

528

-574

11

Stefan Huber

AUT

523

-579

12

Ulrich Wohlgenannt

AUT

515

-587

13

Jonathan Learoyd

FRA

486

-616

14

Tom Hilde

NOR

466

-636

15

Florian Altenburger

AUT

428

-674

16

Joachim Hauer

NOR

421

-681

17

Robert Kranjec

SLO

404

-698

18

Sondre Ringen

NOR

398

-704

19

Jakub Wolny

POL

367

-735

 

Manuel Poppinger

AUT

367

-735

21

Pius Paschke

GER

360

-742

22

Martin Hamann

GER

313

-789

23

Jurij Tepes

SLO

301

-801

24

Halvor Egner Granerud

NOR

300

-802

25

Felix Hoffmann

GER

278

-824

26

Aleksander Zniszczoł

POL

264

-838

27

Thomas Lackner

AUT

256

-846

28

Robin Pedersen

NOR

245

-857

29

Ziga Jelar

SLO

236

-866

30

Moritz Baer

GER

235

-867

31

Viktor Polasek

CZE

221

-881

32

Paweł Wąsek

POL

205

-897

33

Manuel Fettner

AUT

200

-902

34

Cestmir Kozisek

CZE

177

-925

35

Miran Zupancic

SLO

169

-933

36

Andreas Schuler

SUI

165

-937

37

Joacim Oedegaard Bjoereng

NOR

162

-940

38

Constantin Schmid

GER

159

-943

39

Clemens Leitner

AUT

156

-946

40

Przemysław Kantyka

POL

153

-949

41

Andraz Pograjc

SLO

144

-958

42

Killian Peier

SUI

142

-960

 

Elias Tollinger

AUT

142

-960

44

Thomas Hofer

AUT

141

-961

45

Evgeniy Klimov

RUS

128

-974

 

Joakim Aune

NOR

128

-974

47

Luca Egloff

SUI

124

-978

48

Ilmir Hazetdinov

RUS

120

-982

49

Markus Schiffner

AUT

117

-985

50

Klemens Murańka

POL

107

-995

51

Filip Sakala

CZE

101

-1001

52

Andreas Granerud Buskum

NOR

93

-1009

53

Lukas Hlava

CZE

85

-1017

54

Naoki Nakamura

JPN

83

-1019

55

Vladimir Zografski

BUL

77

-1025

56

Andreas Alamommo

FIN

70

-1032

57

Cene Prevc

SLO

69

-1033

58

Thomas Roch Dupland

FRA

68

-1034

59

Vincent Descombes Sevoie

FRA

63

-1039

 

Seou Choi

KOR

63

-1039

61

Yukiya Sato

JPN

62

-1040

 

Rok Tarman

SLO

62

-1040

63

Fredrik Bjerkeengen

NOR

54

-1048

64

Sandro Hauswirth

SUI

53

-1049

65

Fabian Seidl

GER

52

-1050

66

Philipp Raimund

GER

50

-1052

67

Mats Bjerke Myhren

NOR

46

-1056

68

Dimitry Vassiliev

RUS

45

-1057

69

Jarkko Maeaettae

FIN

44

-1058

 

Sergey Tkachenko

KAZ

44

-1058

 

Rok Justin

SLO

44

-1058

72

Yuken Iwasa

JPN

43

-1059

73

Marinus Kraus

GER

42

-1060

74

Maximilian Steiner

AUT

41

-1061

 

Matthew Soukup

CAN

41

-1061

76

Mikhail Nazarov

RUS

40

-1062

77

Paul Brasme

FRA

36

-1066

 

Mikhail Maksimochkin

RUS

36

-1066

79

Krzysztof Leja

POL

35

-1067

 

Davide Bresadola

ITA

35

-1067

81

Kento Sakuyama

JPN

30

-1072

82

Gabriel Karlen

SUI

25

-1077

 

Casey Larson

USA

25

-1077

84

Tomofumi Naito

JPN

24

-1078

 

Federico Cecon

ITA

24

-1078

86

Markus Rupitsch

AUT

23

-1079

 

Aljaz Osterc

SLO

23

-1079

 

Michael Glasder

USA

23

-1079

 

Bartosz Czyż

POL

23

-1079

90

Shohei Tochimoto

JPN

22

-1080

 

Roman Trofimov

RUS

22

-1080

92

Jonas-Sloth Sandell

NOR

21

-1081

 

Oscar P Westerheim

NOR

21

-1081

94

Justin Lisso

GER

20

-1082

95

Eduard Torok

ROU

17

-1085

96

Fatih Arda Ipcioglu

TUR

16

-1086

 

Niko Loeytaeinen

FIN

16

-1086

98

Luca Roth

GER

15

-1087

99

Kevin Maltsev

EST

14

-1088

 

Mika Schwann

AUT

14

-1088

101

Heung-Chul Choi

KOR

12

-1090

 

Janni Reisenauer

AUT

12

-1090

103

Adrian Sell

GER

11

-1091

 

Joshua Maurer

CAN

11

-1091

105

Alexey Romashov

RUS

10

-1092

106

Lauri Asikainen

FIN

8

-1094

 

Juho Ojala

FIN

8

-1094

 

Vojtech Stursa

CZE

8

-1094

 

Fredrik Villumstad

NOR

8

-1094

 

Thomas Aasen Markeng

NOR

8

-1094

111

Artti Aigro

EST

7

-1095

 

Niko Kytoesaho

FIN

7

-1095

 

Maximilian Lienher

AUT

7

-1095

 

Sabirzhan Muminov

KAZ

7

-1095

115

Tim Fuchs

GER

5

-1097

 

Yumu Harada

JPN

5

-1097

117

Tomas Vancura

CZE

4

-1098

 

Hiroaki Watanabe

JPN

4

-1098

 

Blaz Pavlic

SLO

4

-1098

 

Jesper Oedegaard

NOR

4

-1098

121

Aleksandr Bazhenov

RUS

3

-1099

 

Roberto Dellasega

ITA

3

-1099

123

Sigurd Nymoen Soeberg

NOR

2

-1100

 

Ville Larinto

FIN

2

-1100

 

Damian Lasota

CZE

2

-1100

 

Yuya Yamada

JPN

2

-1100

 

Ayberk Demir

TUR

2

-1100

 

Cedrik Weigel

GER

2

-1100

 

Egor Usachev

RUS

2

-1100

130

Aljaz Vodan

SLO

1

-1101

 

Dominik Maylaender

GER

1

-1101

 

Kiril Kotik

RUS

1

-1101

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook
Facebook
Instagram