Puchar Świata 2018/2019

Terminarz:

Data (dzień)

Miejsce

Skocznia

Zawody

Zwycięzca

PERIOD 3

17.11.2018 (sobota)

Wisła (Polska) >

HS-134

druż.

Polska

18.11.2018 (niedziela)

Wisła (Polska) >

HS-134

ind.

E. Klimov RUS

24.11.2018 (sobota)

Ruka/Kuusamo (Finlandia) >

HS-142

ind.

 

25.11.2018 (niedziela)

Ruka/Kuusamo (Finlandia) >

HS-142

ind.

 

01.12.2018 (sobota)

Niżny Tagił (Rosja) >

HS-134

ind.

 

02.12.2018 (niedziela)

Niżny Tagił (Rosja) >

HS-134

ind.

 

08.12.2018 (sobota)

Titisee-Neustadt (Niemcy) >

HS-142

druż.

 

09.12.2018 (niedziela)

Titisee-Neustadt (Niemcy) >

HS-142

ind.

 

15.12.2018 (sobota)

Engelberg (Szwajcaria) >

HS-140

ind.

 

16.12.2018 (niedziela)

Engelberg (Szwajcaria) >

HS-140

ind.

 

PERIOD 4

30.12.2018 (niedziela)

Oberstdorf (Niemcy) >

HS-137

ind. (TCS)

 

01.01.2019 (wtorek)

Ga-Pa (Niemcy) >

HS-142

ind. (TCS)

 

04.01.2019 (piątek)

Innsbruck (Austria) >

HS-130

ind. (TCS)

 

06.01.2019 (niedziela)

Bischofshofen (Austria) >

HS-140

ind. (TCS)

 

PERIOD 5

12.01.2019 (sobota)

Predazzo (Włochy) >

HS-135

ind.

 

13.01.2019 (niedziela)

Predazzo (Włochy) >

HS-135

ind.

 

19.01.2019 (sobota)

Zakopane (Polska)

HS-140

druż.

 

20.01.2019 (niedziela)

Zakopane (Polska)

HS-140

ind.

 

Mistrzostwa Świata Juniorów – Lahti 2019 (20 – 27.01.2019)

26.01.2019 (sobota)

Sapporo (Japonia)

HS-137

ind.

 

27.01.2019 (niedziela)

Sapporo (Japonia)

HS-137

ind.

 

PERIOD 6

02.02.2019 (sobota)

Oberstdorf (Niemcy)

HS-235

ind.

 

03.02.2019 (niedziela)

Oberstdorf (Niemcy)

HS-235

ind.

 

09.02.2019 (sobota)

Lahti (Finlandia)

HS-130

druż.

 

10.02.2019 (niedziela)

Lahti (Finlandia)

HS-130

ind.

 

16.02.2019 (sobota)

Willingen (Niemcy)

HS-145

ind.

 

17.02.2019 (niedziela)

Willingen (Niemcy)

HS-145

ind.

 

Mistrzostwa Świata – Seefeld / Innsbruck 2018 (20.02 – 03.03.2019)

PERIOD 7

09.03.2019 (sobota)

Oslo (Norwegia)

HS-134

druż. (RA)

 

10.03.2019 (niedziela)

Oslo (Norwegia)

HS-134

ind. (RA)

 

12.03.2019 (wtorek)

Lillehammer (Norwegia)

HS-140

ind. (RA)

 

14.03.2019 (czwartek)

Trondheim (Norwegia)

HS-140

ind. (RA)

 

16.03.2019 (sobota)

Vikersund (Norwegia)

HS-240

ind. (RA)

 

17.03.2019 (niedziela)

Vikersund (Norwegia)

HS-240

ind. (RA)

 

22.03.2019 (piątek)

Planica (Słowenia)

HS-240

ind. loty

 

23.03.2019 (sobota)

Planica (Słowenia)

HS-240

druż. loty

 

24.03.2019 (niedziela)

Planica (Słowenia)

HS-240

ind. loty finał

 

* TCS – konkursy rozgrywane w ramach Turnieju Czterech Skoczni
* RA – konkursy rozgrywane w ramach turnieju Raw Air

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

 

zawodnik

kraj

punkty

strata

1

Evgeniy Klimov

RUS

100

 

2

Stephan Leyhe

GER

80

-20

3

Ryoyu Kobayashi

JPN

60

-40

4

Kamil Stoch

POL

50

-50

5

Timi Zajc

SLO

45

-55

6

Piotr Żyła

POL

40

-60

7

Antti Aalto

FIN

36

-64

8

Dawid Kubacki

POL

32

-68

9

Karl Geiger

GER

29

-71

10

Johann Andre Forfang

NOR

26

-74

11

Andreas Wellinger

GER

24

-76

12

Viktor Polasek

CZE

22

-78

13

David Siegel

GER

20

-80

14

Anders Fannemel

NOR

18

-82

15

Markus Eisenbichler

GER

16

-84

16

Robert Johansson

NOR

15

-85

17

Killian Peier

SUI

14

-86

18

Daniel Huber

AUT

13

-87

19

Junshiro Kobayashi

JPN

12

-88

20

Anze Lanisek

SLO

11

-89

21

Stefan Kraft

AUT

10

-90

22

Richard Freitag

GER

9

-91

23

Jakub Wolny

POL

8

-92

24

Clemens Aigner

AUT

7

-93

25

Roman Koudelka

CZE

6

-94

26

Anze Semenic

SLO

5

-95

27

Manuel Fettner

AUT

4

-96

28

Alex Insam

ITA

3

-97

29

Maciej Kot

POL

2

-98

30

Lukas Hlava

CZE

2

-98

 

Klasyfikacja Pucharu Narodów:

 

reprezentacja

punkty

strata

1

Polska

532

 

2

Niemcy

528

-4

3

Austria

334

-198

4

Japonia

322

-210

5

Rosja

250

-282

6

Szwajcaria

214

-318

7

Słowenia

161

-371

8

Czechy

80

-452

9

Norwegia

59

-473

10

Finlandia

36

-496

11

Włochy

3

-529

 

 

574 total views, 24 views today

Facebook
Facebook
Instagram