Puchar Świata 2018/2019

 

Terminarz:

Data (dzień)

Miejsce

Skocznia

Zawody

Zwycięzca

PERIOD 3

17.11.2018 (sobota)

Wisła (Polska)

HS-134

drużynowe

 

18.11.2018 (niedziela)

Wisła (Polska)

HS-134

indywidualne

 

24.11.2018 (sobota)

Kuusamo / Ruka (Finlandia)

HS-142

ind.

 

25.11.2018 (niedziela)

Kuusamo / Ruka (Finlandia)

HS-142

ind.

 

01.12.2018 (sobota)

Niżny Tagił (Rosja)

HS-134

ind.

 

02.12.2018 (niedziela)

Niżny Tagił (Rosja)

HS-134

ind.

 

08.12.2018 (sobota)

Titisee-Neustadt (Niemcy)

HS-142

druż.

 

09.12.2018 (niedziela)

Titisee-Neustadt (Niemcy)

HS-142

ind.

 

15.12.2018 (sobota)

Engelberg (Szwajcaria)

HS-140

ind.

 

16.12.2018 (niedziela)

Engelberg (Szwajcaria)

HS-140

ind.

 

PERIOD 4

30.12.2018 (niedziela)

Oberstdorf (Niemcy)

HS-137

ind. (TCS)

 

01.01.2019 (wtorek)

Ga-Pa (Niemcy)

HS-140

ind. (TCS)

 

04.01.2019 (piątek)

Innsbruck (Austria)

HS-130

ind. (TCS)

 

06.01.2019 (niedziela)

Bischofshofen (Austria)

HS-140

ind. (TCS)

 

PERIOD 5

12.01.2019 (sobota)

Liberec (Czechy)

HS-134

ind.

 

13.01.2019 (niedziela)

Liberec (Czechy)

HS-134

ind.

 

19.01.2019 (sobota)

Zakopane (Polska)

HS-140

druż.

 

20.01.2019 (niedziela)

Zakopane (Polska)

HS-140

ind.

 

26.01.2019 (sobota)

Sapporo (Japonia)

HS-137

ind.

 

27.01.2019 (niedziela)

Sapporo (Japonia)

HS-137

ind.

 

PERIOD 6

02.02.2019 (sobota)

Oberstdorf (Niemcy)

HS-235

ind. loty

 

03.02.2019 (niedziela)

Oberstdorf (Niemcy)

HS-235

ind. loty

 

09.02.2019 (sobota)

Lahti (Finlandia)

HS-130

druż.

 

10.02.2019 (niedziela)

Lahti (Finlandia)

HS-130

ind.

 

16.02.2019 (sobota)

Willingen (Niemcy)

HS-145

druż. (WF)

 

17.02.2019 (niedziela)

Willingen (Niemcy)

HS-145

ind. (WF)

 

19.02 – 03.03.2019 – Mistrzostwa Świata Seefeld (HS-109) / Innsbruck (HS-130)

PERIOD 7

09.03.2019 (sobota)

Oslo (Norwegia)

HS-134

ind. (RA)

 

10.03.2019 (niedziela)

Oslo (Norwegia)

HS-134

ind. (RA)

 

12.03.2019 (wtorek)

Lillehammer (Norwegia)

HS-140

ind. (RA)

 

14.03.2019 (czwartek)

Trondheim (Norwegia)

HS-140

ind. (RA)

 

16.03.2019 (sobota)

Vikersund (Norwegia)

HS-240

druż. loty (RA)

 

17.03.2019 (niedziela)

Vikersund (Norwegia)

HS-240

ind. loty (RA)

 

22.03.2019 (piątek)

Planica (Słowenia)

HS-240

ind. loty (P7)

 

23.03.2019 (sobota)

Planica (Słowenia)

HS-240

druż. loty (P7)

 

24.03.2019 (niedziela)

Planica (Słowenia)

HS-240

ind. loty (P7)

 

* druż. – konkurs drużynowy
* ind. – konkurs indywidualny
* TCS – Turniej Czterech Skoczni
* WF – turniej „Willingen Five”

* RA – turniej „Raw Air”
* P7 – turniej „Planica 7”

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

— 

 

Klasyfikacja Pucharu Narodów:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram