Puchar Świata kobiet 2018/2019

Terminarz:

Data (dzień)

Miejsce

Skocznia

Zawody

Zwyciężczyni

30.11.2018 (piątek)

Lillehammer (Norwegia) >

HS-98

ind. (LT)

J. Seyfarth GER

01.12.2018 (sobota)

Lillehammer (Norwegia) >

HS-98

ind. (LT)

L. Iakovleva RUS

02.12.2018 (niedziela)

Lillehammer (Norwegia) >

HS-140

ind. (LT)

K. Althaus GER

09.12.2018 (niedziela)

Titisee-Neustadt (Niemcy)
konkurs odwołany

HS-142

ind.

15.12.2018 (sobota)

Premanon (Francja) >

HS-90

ind.

K. Althaus GER

16.12.2018 (niedziela)

Premanon (Francja) >

HS-90

ind.

K. Althaus GER

12.01.2019 (sobota)

Sapporo (Japonia)

HS-137

ind.

 

13.01.2019 (niedziela)

Sapporo (Japonia)

HS-137

ind.

 

18.01.2019 (piątek)

Zao (Japonia)

HS-102

ind.

 

19.01.2019 (sobota)

Zao (Japonia)

HS-102

druż.

 

20.01.2019 (niedziela)

Zao (Japonia)

HS-102

ind.

 

Mistrzostwa Świata Juniorów – Lahti 2019 (20 – 27.01.2019)

26.01.2019 (sobota)

Rasnov (Rumunia)

HS-97

ind.

 

27.01.2019 (niedziela)

Rasnov (Rumunia)

HS-97

ind.

 

02.02.2019 (sobota)

Hinzenbach (Austria)

HS-90

ind.

 

03.02.2019 (niedziela)

Hinzenbach (Austria)

HS-90

ind.

 

08.02.2019 (piątek)

Ljubno (Słowenia)

HS-94

ind.

 

09.02.2019 (sobota)

Ljubno (Słowenia)

HS-94

ind.

 

10.02.2019 (niedziela)

Ljubno (Słowenia)

HS-94

ind.

 

16.02.2019 (sobota)

Oberstdorf (Niemcy)

HS-137

ind.

 

17.02.2019 (niedziela)

Oberstdorf (Niemcy)

HS-137

ind.

 

Mistrzostwa Świata – Seefeld 2018 (20.02 – 03.03.2019)

10.03.2019 (niedziela)

Oslo (Norwegia)

HS-134

ind. (RA)

 

12.03.2019 (wtorek)

Lillehammer (Norwegia)

HS-140

ind. (RA)

 

14.03.2019 (czwartek)

Trondheim (Norwegia)

HS-140

ind. (RA)

 

16.03.2019 (sobota)

Niżny Tagił (Rosja)

HS-97

ind. (BB)

 

17.03.2019 (niedziela)

Niżny Tagił (Rosja)

HS-97

ind. (BB)

 

23.03.2019 (sobota)

Czajkowski (Rosja)

HS-102

ind. (BB)

 

24.03.2019 (niedziela)

Czajkowski (Rosja)

HS-140

ind. (BB) finał

 

* LT – turniej Lillehammer Triple
* RA – turniej Raw Air
* BB – turniej Blue Bird

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

 

zawodniczka

kraj

punkty

strata

1

Katharina Althaus

GER

400

 

2

Maren Lundby

NOR

278

-122

3

Lidiia Iakovleva

RUS

262

-138

4

Sara Takanashi

JPN

224

-176

5

Juliane Seyfarth

GER

216

-184

6

Ema Klinec

SLO

214

-186

7

Daniela Iraschko-Stolz

AUT

169

-231

8

Ramona Straub

GER

166

-234

9

Nika Kriznar

SLO

163

-237

10

Carina Vogt

GER

149

-251

11

Eva Pinkelnig

AUT

147

-253

12

Ursa Bogataj

SLO

124

-276

13

Anna Odine Stroem

NOR

106

-294

14

Sofia Tikhonova

RUS

101

-299

15

Yuki Ito

JPN

99

-301

16

Lara Malsiner

ITA

75

-325

17

Alexandra Kustova

RUS

68

-332

18

Silje Opseth

NOR

66

-334

19

Chiara Hoelzl

AUT

59

-341

20

Lucile Morat

FRA

57

-343

21

Jacqueline Seifriedsberger

AUT

52

-348

22

Spela Rogelj

SLO

43

-357

23

Kaori Iwabuchi

JPN

42

-358

24

Lea Lemare

FRA

39

-361

 

Anna Rupprecht

GER

39

-361

26

Yuka Seto

JPN

38

-362

27

Elena Runggaldier

ITA

26

-374

28

Daniela Haralabie

ROU

25

-375

29

Nozomi Maruyama

JPN

24

-376

30

Jerneja Brecl

SLO

19

-381

 

Pauline Hessler

GER

19

-381

32

Ingebjoerg Saglien Braaten

NOR

18

-382

 

Maja Vtic

SLO

18

-382

34

Xueyao Li

CHN

17

-383

35

Lisa Eder

AUT

12

-388

36

Julia Clair

FRA

9

-391

37

Oceane Avocat Gros

FRA

5

-395

38

Julia Kykkaenen

FIN

4

-396

 

Ksenia Kablukova

RUS

4

-396

40

Josephine Pagnier

FRA

1

-399

 

Nita Englund

USA

1

-399

 

Klasyfikacja Pucharu Narodów:

 

reprezentacja

punkty

strata

1

Niemcy

989

 

2

Słowenia

581

-408

3

Norwegia

468

-521

4

Austria

439

-550

5

Rosja

435

-554

6

Japonia

427

-562

7

Francja

111

-878

8

Włochy

101

-888

9

Rumunia

25

-964

10

Chiny

17

-972

11

Finlandia

4

-985

12

Stany Zjednoczone

1

-988

 

 

Facebook
Facebook
Instagram