Puchar Świata Pań 2016/2017

 

Terminarz:

Data (dzień)
Miejsce
Skocznia
Zawody
Zwyciężczyni
02.12.2016 r. (piątek)
Lillehammer (Norwegia) >
HS-100
ind.
S. Takanashi
03.12.2016 r. (sobota)
Lillehammer (Norwegia) >
HS-100
ind.
S. Takanashi
10.12.2016 r. (sobota)
Niżny Tagił (Rosja) >
HS-100
ind.
M. Lundby
11.12.2016 r. (niedziela)
Niżny Tagił (Rosja) >
HS-100
ind.
S. Takanashi
07.01.2017 r. (sobota)
Oberstdorf (Niemcy) >
HS-137
ind.
S. Takanashi
08.01.2017 r. (niedziela)
Oberstdorf (Niemcy) >
HS-137
ind.
S. Takanashi
14.01.2017 r. (sobota)
Sapporo (Japonia) >
HS-100
ind.
Y. Ito
15.01.2017 r. (niedziela)
Sapporo (Japonia) >
HS-100
ind.
M. Lundby
20.01.2017 r. (piątek)
Zao (Japonia)
HS-106
ind.
 
21.01.2017 r. (sobota)
Zao (Japonia)
HS-106
ind.
 
28.01.2017 r. (sobota)
Rasnov (Rumunia)
HS-100
ind.
 
29.01.2017 r. (niedziela)
Rasnov (Rumunia)
HS-100
ind.
 
04.02.2017 r. (sobota)
Hinzenbach (Austria)
HS-94
ind.
 
05.02.2017 r. (niedziela)
Hinzenbach (Austria)
HS-94
ind.
 
11.02.2017 r. (sobota)
Ljubno (Słowenia)
HS-95
ind.
 
12.02.2017 r. (niedziela)
Ljubno (Słowenia)
HS-95
ind.
 
15.02.2017 r. (środa)
PyeongChang (Korea Pd.)
HS-109
ind.
 
16.02.2017 r. (czwartek)
PyeongChang (Korea Pd.)
HS-109
ind.
 
Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym – Lahti 2017 (22.02-05.03.2017 r.)
24.02.2017 r. (piątek)
Lahti (Finlandia)
HS-100
MŚ ind.
 
26.02.2017 r. (niedziela)
Lahti (Finlandia)
HS-100
MŚ druż. mix
 
11.03.2017 r. (sobota)
Oslo (Norwegia)
HS-134
ind. finał
 

* MŚ – Mistrzostwa Świata

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

 
zawodniczka
kraj
punkty
strata
1
Sara Takanashi
JPN
690
 
2
Yuki Ito
JPN
452
-238
3
Maren Lundby
NOR
417
-273
4
Daniela Iraschko-Stolz
AUT
368
-322
5
Irina Avvakumova
RUS
362
-328
6
Ema Klinec
SLO
318
-372
7
Katharina Althaus
GER
313
-377
8
Jacqueline Seifriedsberger
AUT
285
-405
9
Carina Vogt
GER
241
-449
10
Maja Vtic
SLO
234
-456
11
Svenja Wuerth
GER
204
-486
12
Sarah Hendrickson
USA
186
-504
13
Chiara Hoelzl
AUT
135
-555
 
Yuka Seto
JPN
135
-555
15
Anna Rupprecht
GER
127
-563
16
Manuela Malsiner
ITA
96
-594
17
Spela Rogelj
SLO
95
-595
18
Kaori Iwabuchi
JPN
93
-597
19
Lucile Morat
FRA
85
-605
20
Anastasiya Barannikova
RUS
73
-617
21
Sofia Tikhonova
RUS
66
-624
22
Coline Mattel
FRA
65
-625
 
Lea Lemare
FRA
65
-625
24
Taylor Henrich
CAN
55
-635
25
Julia Kykkaenen
FIN
54
-636
26
Nika Kriznar
SLO
48
-642
 
Ramona Straub
GER
48
-642
28
Elena Runggaldier
ITA
47
-643
29
Nita Englund
USA
43
-647
30
Alexandra Kustova
RUS
40
-650
 
Juliane Seyfarth
GER
40
-650
32
Daniela Haralambie
ROU
38
-652
33
Evelyn Insam
ITA
37
-653
34
Ursa Bogataj
SLO
31
-659
35
Gianina Ernst
GER
27
-663
36
Luisa Goerlich
GER
16
-674
37
Ksenia Kablukova
RUS
12
-678
38
Barbora Blazkova
CZE
8
-682
 
Tara Geraghty-Moats
USA
8
-682
 
Eva Logar
SLO
8
-682
41
Anniken Mork
NOR
7
-683
42
Oceane Avocat Gros
FRA
6
-684
43
Pauline Hessler
GER
5
-685
44
Haruka Iwasa
JPN
2
-688
45
Eva Pinkelnig
AUT
1
-689
 
Atsuko Tanaka
CAN
1
-689
 

Klasyfikacja Pucharu Narodów:

 
reprezentacja
punkty
strata
1
Japonia
1452
 
2
Niemcy
1001
-451
3
Austria
789
-663
4
Słowenia
734
-718
5
Rosja
553
-899
6
Norwegia
424
-1028
7
Stany Zjednoczone
238
-1214
8
Francja
221
-1231
9
Włochy
180
-1272
10
Kanada
56
-1396
11
Finlandia
54
-1398
12
Rumunia
38
-1414
13
Czechy
8
-1444
 

stat4u

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *