Terminarz:
Data (dzień) | Miejsce | Skocznia | Zawody | Zwyciężczyni |
02.12.2016 r. (piątek) | Lillehammer (Norwegia) > | HS-100 | ind. | S. Takanashi |
03.12.2016 r. (sobota) | Lillehammer (Norwegia) > | HS-100 | ind. | S. Takanashi |
10.12.2016 r. (sobota) | Niżny Tagił (Rosja) > | HS-100 | ind. | M. Lundby |
11.12.2016 r. (niedziela) | Niżny Tagił (Rosja) > | HS-100 | ind. | S. Takanashi |
07.01.2017 r. (sobota) | Oberstdorf (Niemcy) > | HS-137 | ind. | S. Takanashi |
08.01.2017 r. (niedziela) | Oberstdorf (Niemcy) > | HS-137 | ind. | S. Takanashi |
14.01.2017 r. (sobota) | Sapporo (Japonia) > | HS-100 | ind. | Y. Ito |
15.01.2017 r. (niedziela) | Sapporo (Japonia) > | HS-100 | ind. | M. Lundby |
20.01.2017 r. (piątek) | Zao (Japonia) > | HS-106 | ind. | Y. Ito |
21.01.2017 r. (sobota) | Zao (Japonia) > | HS-106 | ind. | Y. Ito |
28.01.2017 r. (sobota) | Rasnov (Rumunia) > | HS-100 | ind. | M. Lundby |
29.01.2017 r. (niedziela) | Rasnov (Rumunia) > | HS-100 | ind. | S. Takanashi |
04.02.2017 r. (sobota) | Hinzenbach (Austria) > | HS-94 | ind. | S. Takanashi |
05.02.2017 r. (niedziela) | Hinzenbach (Austria) > | HS-94 | ind. | S. Takanashi |
11.02.2017 r. (sobota) | Ljubno (Słowenia) > | HS-95 | ind. | M. Lundby |
12.02.2017 r. (niedziela) | Ljubno (Słowenia) > | HS-95 | ind. | K. Althaus |
15.02.2017 r. (środa) |
PyeongChang (Korea Pd.) > |
HS-109 | ind. | Y. Ito |
16.02.2017 r. (czwartek) |
PyeongChang (Korea Pd.) > |
HS-109 | ind. | S. Takanashi |
Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym – Lahti 2017 (22.02-05.03.2017 r.) | ||||
24.02.2017 r. (piątek) | Lahti (Finlandia) > | HS-100 | MŚ* ind. | C. Vogt |
26.02.2017 r. (niedziela) | Lahti (Finlandia) > | HS-100 | MŚ druż. mix | Niemcy |
12.03.2017 r. (niedziela) | Oslo (Norwegia) > | HS-134 | ind. finał | Y. Ito |
* MŚ - Mistrzostwa Świata (nie są wliczane do klasyfikacji Pucharu Świata)
Indywidualna klasyfikacja generalna:
zawodniczka | kraj | punkty | strata | |
1 | Sara Takanashi | JPN | 1455 | |
2 | Yuki Ito | JPN | 1208 | -247 |
3 | Maren Lundby | NOR | 1109 | -346 |
4 | Katharina Althaus | GER | 776 | -679 |
5 | Carina Vogt | GER | 723 | -732 |
6 | Daniela Iraschko-Stolz | AUT | 717 | -738 |
7 | Ema Klinec | SLO | 630 | -825 |
8 | Jacqueline Seifriedsberger | AUT | 544 | -911 |
9 | Irina Avvakumova | RUS | 531 | -924 |
10 | Svenja Wuerth | GER | 497 | -958 |
11 | Maja Vtic | SLO | 477 | -978 |
12 | Chiara Hoelzl | AUT | 387 | -1068 |
13 | Yuka Seto | JPN | 361 | -1094 |
14 | Sarah Hendrickson | USA | 311 | -1144 |
15 | Manuela Malsiner | ITA | 298 | -1157 |
16 | Nita Englund | USA | 280 | -1175 |
17 | Spela Rogelj | SLO | 271 | -1184 |
18 | Ramona Straub | GER | 252 | -1203 |
19 | Kaori Iwabuchi | JPN | 239 | -1216 |
20 | Julia Kykkaenen | FIN | 197 | -1258 |
21 | Elena Runggaldier | ITA | 169 | -1286 |
22 | Ursa Bogataj | SLO | 165 | -1290 |
Lea Lemare | FRA | 165 | -1290 | |
24 | Lucile Morat | FRA | 158 | -1297 |
25 | Anastasiya Barannikova | RUS | 150 | -1305 |
26 | Anna Rupprecht | GER | 127 | -1328 |
27 | Sofia Tikhonova | RUS | 121 | -1334 |
28 | Abby Ringquist | USA | 106 | -1349 |
29 | Juliane Seyfarth | GER | 95 | -1360 |
30 | Evelyn Insam | ITA | 93 | -1362 |
31 | Gianina Ernst | GER | 80 | -1375 |
32 | Coline Mattel | FRA | 78 | -1377 |
33 | Nika Kriznar | SLO | 74 | -1381 |
Taylor Henrich | CAN | 74 | -1381 | |
35 | Alexandra Kustova | RUS | 61 | -1394 |
36 | Ksenia Kablukova | RUS | 58 | -1397 |
37 | Daniela Haralambie | ROU | 57 | -1398 |
Eva Logar | SLO | 57 | -1398 | |
Agnes Reisch | GER | 57 | -1398 | |
40 | Tara Geraghty-Moats | USA | 52 | -1403 |
41 | Luisa Goerlich | GER | 50 | -1405 |
42 | Oceane Avocat Gros | FRA | 47 | -1408 |
43 | Pauline Hessler | GER | 28 | -1427 |
44 | Atsuko Tanaka | CAN | 21 | -1434 |
Natasha Bodnarchuk | CAN | 21 | -1434 | |
46 | Anniken Mork | NOR | 19 | -1436 |
47 | Lara Malsiner | ITA | 16 | -1439 |
48 | Nicole Maurer | CAN | 12 | -1443 |
49 | Misaki Shigeno | JPN | 11 | -1444 |
50 | Haruka Iwasa | JPN | 9 | -1446 |
51 | Barbora Blazkova | CZE | 8 | -1447 |
Xueyao Li | CHN | 8 | -1447 | |
Nina Lussi | USA | 8 | -1447 | |
Silje Opseth | NOR | 8 | -1447 | |
55 | Romane Dieu | FRA | 6 | -1449 |
56 | Natalie Eilers | CAN | 5 | -1450 |
Abigail Strate | CAN | 5 | -1450 | |
58 | Anna Odine Stroem | NOR | 4 | -1451 |
59 | Marita Kramer | AUT | 2 | -1453 |
60 | Eva Pinkelnig | AUT | 1 | -1454 |
Guy-Lim Park | KOR | 1 | -1454 |
Klasyfikacja Pucharu Narodów:
reprezentacja | punkty | strata | |
1 | Japonia | 3357 | |
2 | Niemcy | 2685 | -672 |
3 | Słowenia | 1674 | -1683 |
4 | Austria | 1651 | -1706 |
5 | Norwegia | 1140 | -2217 |
6 | Rosja | 921 | -2436 |
7 | Stany Zjednoczone | 757 | -2600 |
8 | Włochy | 576 | -2781 |
9 | Francja | 454 | -2903 |
10 | Finlandia | 229 | -3128 |
11 | Kanada | 138 | -3219 |
12 | Rumunia | 57 | -3300 |
13 | Chiny | 8 | -3349 |
Czechy | 8 | -3349 | |
15 | Korea Południowa | 1 | -3356 |