Puchar Świata Pań 2017/2018

 

Terminarz:

Data (dzień)
Miejsce
Skocznia
Zawody
Zwyciężczyni
01.12.2017 (piątek)
Lillehammer (Norwegia) >
HS-98
ind.* (LT*)
M. Lundby
02.12.2017 (sobota)
Lillehammer (Norwegia) >
HS-98
ind. (LT)
K. Althaus
03.12.2017 (niedziela)
Lillehammer (Norwegia) >
HS-140
ind. (LT)
K. Althaus
16.12.2017 (sobota)
Hinterzarten (Niemcy) >
HS-108
druż.*
Japonia
17.12.2017 (niedziela)
Hinterzarten (Niemcy) >
HS-108
ind.
M. Lundby
06.01.2018 (sobota)
Rasnov (Rumunia)
odwołane >
HS-100
ind.
-
07.01.2018 (niedziela)
Rasnov (Rumunia)
odwołane >
HS-100
ind.
-
13.01.2018 (sobota)
Sapporo (Japonia) >
HS-100
ind.
M. Lundby
14.01.2018 (niedziela)
Sapporo (Japonia) >
HS-100
ind.
M. Lundby
19.01.2018 (piątek)
Zao (Japonia)
HS-106
ind.
 
20.01.2018 (sobota)
Zao (Japonia)
HS-106
druż.
 
21.01.2018 (niedziela)
Zao (Japonia)
HS-106
ind.
 
27.01.2018 (sobota)
Ljubno (Słowenia)
HS-95
ind.
 
28.01.2018 (niedziela)
Ljubno (Słowenia)
HS-95
ind.
 
03.02.2018 (sobota)
Hinzenbach (Austria)
HS-94
ind.
 
04.02.2018 (niedziela)
Hinzenbach (Austria)
HS-94
ind.
 
Mistrzostwa Świata Juniorów – Kandersteg 2018 (27.01-04.02.2018)
Zimowe Igrzyska Olimpijskie – PyeongChang 2018 (09-25.02.2018)
11.03.2018 (niedziela)
Oslo (Norwegia)
HS-134
ind.
 
24.03.2018 (sobota)
Oberstdorf (Niemcy)
HS-106
ind.
 
25.03.2018 (niedziela)
Oberstdorf (Niemcy)
HS-106
ind. finał
 

LT – Mini-Tour “Lillehammer Triple” >>>
* druż. – konkurs drużynowy

* ind. – konkurs indywidualny

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

 
zawodniczka
kraj
punkty
strata
1
Maren Lundby
NOR
560
 
2
Katharina Althaus
GER
500
-60
3
Sara Takanashi
JPN
360
-200
4
Yuki Ito
JPN
290
-270
5
Carina Vogt
GER
248
-312
6
Irina Avvakumova
RUS
243
-317
7
Ursa Bogataj
SLO
169
-391
8
Chiara Hoelzl
AUT
162
-398
9
Svenja Wuerth
GER
161
-399
10
Juliane Seyfarth
GER
131
-429
11
Lara Malsiner
ITA
128
-432
12
Ema Klinec
SLO
98
-462
13
Gianina Ernst
GER
95
-465
 
Jacqueline Seifriedsberger
AUT
95
-465
15
Ramona Straub
GER
94
-466
16
Yuka Seto
JPN
91
-469
17
Nika Kriznar
SLO
90
-470
18
Kaori Iwabuchi
JPN
87
-473
19
Spela Rogelj
SLO
84
-476
20
Lea Lemare
FRA
68
-492
21
Xinyue Chang
CHN
64
-496
22
Manuela Malsiner
ITA
62
-498
23
Lucile Morat
FRA
56
-504
 
Anna Odine Stroem
NOR
56
-504
25
Daniela Haralambie
ROU
48
-512
26
Sofia Tikhonova
RUS
47
-513
27
Silje Opseth
NOR
46
-514
28
Julia Kykkaenen
FIN
43
-517
29
Julia Clair
FRA
28
-532
30
Anastasiya Barannikova
RUS
20
-540
31
Luisa Goerlich
GER
19
-541
32
Haruka Iwasa
JPN
18
-542
33
Maja Vtic
SLO
17
-543
34
Anna Rupprecht
GER
13
-547
35
Alexandra Kustova
RUS
11
-549
 
Elena Runggaldier
ITA
11
-549
 
Xueyao Li
CHN
11
-549
38
Abby Ringquist
USA
8
-552
 
Taylor Henrich
CAN
8
-552
40
Yuka Kobayashi
JPN
4
-556
41
Misaki Shigeno
JPN
3
-557
 
Natalie Eilers
CAN
3
-557
43
Aleksandra Barantceva
RUS
2
-558
 
Abigail Strate
CAN
2
-558
45
Nita Englund
USA
1
-559
 

Klasyfikacja Pucharu Narodów:

 
reprezentacja
punkty
strata
1
Niemcy
1471
 
2
Japonia
1253
-218
3
Norwegia
762
-709
4
Rosja
673
-798
5
Słowenia
658
-813
6
Francja
452
-1019
7
Austria
407
-1064
8
Włochy
201
-1270
9
Chiny
75
-1396
10
Stany Zjednoczone
59
-1412
11
Rumunia
48
-1423
12
Finlandia
43
-1428
13
Kanada
13
-1458

 

 

stat4u

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *