Terminarz:
data (dzień) | miejsce | skocznia | zawody | zwycięzca |
23.11.2019 (sobota) | Wisła (Polska) > | HS-134 | druż. | Austria |
24.11.2019 (niedziela) | Wisła (Polska) > | HS-134 | ind. | D.A. Tande (NOR) |
30.11.2019 (sobota) | Ruka (Finlandia) > | HS-142 | ind. | D.A. Tande (NOR) |
01.12.2019 (niedziela) | Ruka (Finlandia) > konkurs odwołany |
HS-142 | ind. | – |
07.12.2019 (sobota) | Niżny Tagił (Rosja) > | HS-134 | ind. | Y. Sato (JPN) |
08.12.2019 (niedziela) | Niżny Tagił (Rosja) > | HS-134 | ind. | S. Kraft (AUT) |
14.12.2019 (sobota) | Klingenthal (Niemcy) > | HS-140 | druż. | Polska |
15.12.2019 (niedziela) | Klingenthal (Niemcy) > | HS-140 | ind. | R. Kobayashi (JPN) |
21.12.2019 (sobota) | Engelberg (Szwajcaria) > | HS-140 | ind. | K. Stoch (POL) |
22.12.2019 (niedziela) | Engelberg (Szwajcaria) > | HS-140 | ind. | R. Kobayashi (JPN) |
29.12.2019 (niedziela) | Oberstdorf (Niemcy) > | HS-137 | ind. (TCS) | R. Kobayashi (JPN) |
01.01.2020 (środa) | Garmisch-Partenkirchen (Niemcy) > | HS-142 | ind. (TCS) | M. Lindvik (NOR) |
04.01.2020 (sobota) | Innsbruck (Austria) > | HS-130 | ind. (TCS) | M. Lindvik (NOR) |
06.01.2020 (poniedziałek) | Bischofshofen (Austria) > | HS-142 | ind. (TCS) | D. Kubacki (POL) |
11.01.2020 (sobota) | Predazzo (Włochy) > | HS-135 | ind. | K. Geiger (GER) |
12.01.2020 (niedziela) | Predazzo (Włochy) > | HS-135 | ind. | K. Geiger (GER) |
18.01.2020 (sobota) | Titisee-Neustadt (Niemcy) > | HS-142 | ind. (TN5) | D. Kubacki (POL) |
19.01.2020 (niedziela) | Titisee-Neustadt (Niemcy) > | HS-142 | ind. (TN5) | D. Kubacki (POL) |
25.01.2020 (sobota) | Zakopane (Polska) > | HS-140 | druż. | Niemcy |
26.01.2020 (niedziela) | Zakopane (Polska) > | HS-140 | ind. | K. Stoch (POL) |
01.02.2020 (sobota) | Sapporo (Japonia) > | HS-137 | ind. | Y. Sato (JPN) |
02.02.2020 (niedziela) | Sapporo (Japonia) > | HS-137 | ind. | S. Kraft (AUT) |
08.02.2020 (sobota) | Willingen (Niemcy) > | HS-145 | ind. (W5) | S. Leyhe (GER) |
09.02.2020 (niedziela) | Willingen (Niemcy) > konkurs odwołany |
HS-145 | ind. (W5) | – |
15.02.2020 (sobota) | Bad Mitterndorf (Austria) > | HS-235 | ind. loty | P. Żyła (POL) |
16.02.2020 (niedziela) | Bad Mitterndorf (Austria) > | HS-235 | ind. loty | S. Kraft (AUT) |
21.02.2020 (piątek) | Rasnov (Rumunia) > | HS-97 | ind. | K. Geiger (GER) |
22.02.2020 (sobota) | Rasnov (Rumunia) > | HS-97 | ind. | S. Kraft (AUT) |
28.02.2020 (piątek) | Lahti (Finlandia) > za odwołany w Ruce z 01.12.19 |
HS-130 | ind. | S. Kraft (AUT) |
29.02.2020 (sobota) | Lahti (Finlandia) > | HS-130 | druż. | Niemcy |
01.03.2020 (niedziela) | Lahti (Finlandia) > | HS-130 | ind. | K. Geiger (GER) |
07.03.2020 (sobota) | Oslo (Norwegia) > | HS-134 | druż. (RA) | Norwegia |
08.03.2020 (niedziela) | Oslo (Norwegia) > konkurs odwołany |
HS-134 | ind. (RA) | – |
10.03.2020 (wtorek) | Lillehammer (Norwegia) > za odwołany w Oslo z 08.03.19 |
HS-140 | ind. (RA) | P. Prevc (SLO) |
10.03.2020 (wtorek) | Lillehammer (Norwegia) > | HS-140 | ind. (RA) | K. Stoch (POL) |
12.03.2020 (czwartek) | Trondheim (Norwegia) > konkurs odwołany |
HS-138 | ind. (RA) | – |
14.03.2020 (sobota) | Vikersund (Norwegia) > konkurs odwołany |
HS-240 | druż. loty (RA) | – |
15.03.2020 (niedziela) | Vikersund (Norwegia) > konkurs odwołany |
HS-240 | ind. loty (RA) | – |
TCS – Turniej Czterech Skoczni
TN5 – Titisee-Neustadt Five
W5 – Willingen Five
RA – Raw Air
Indywidualna klasyfikacja generalna Pucharu Świata:
zawodnik | kraj | punkty | strata | występy | |
1 | Stefan Kraft | AUT | 1659 | 0 | 27 |
2 | Karl Geiger | GER | 1519 | -140 | 27 |
3 | Ryoyu Kobayashi | JPN | 1178 | -481 | 25 |
4 | Dawid Kubacki | POL | 1169 | -490 | 27 |
5 | Kamil Stoch | POL | 1031 | -628 | 27 |
6 | Stephan Leyhe | GER | 917 | -742 | 27 |
7 | Marius Lindvik | NOR | 906 | -753 | 27 |
8 | Peter Prevc | SLO | 789 | -870 | 27 |
9 | Daniel Andre Tande | NOR | 721 | -938 | 26 |
10 | Philipp Aschenwald | AUT | 622 | -1037 | 25 |
11 | Piotr Żyła | POL | 617 | -1042 | 27 |
12 | Johann Andre Forfang | NOR | 579 | -1080 | 27 |
13 | Yukiya Sato | JPN | 559 | -1100 | 23 |
14 | Timi Zajc | SLO | 544 | -1115 | 24 |
15 | Anze Lanisek | SLO | 543 | -1116 | 25 |
16 | Constantin Schmid | GER | 530 | -1129 | 27 |
17 | Robert Johansson | NOR | 503 | -1156 | 25 |
18 | Daniel Huber | AUT | 417 | -1242 | 26 |
19 | Domen Prevc | SLO | 361 | -1298 | 25 |
20 | Gregor Schlierenzauer | AUT | 356 | -1303 | 26 |
21 | Pius Paschke | GER | 353 | -1306 | 27 |
22 | Michael Hayboeck | AUT | 350 | -1309 | 26 |
23 | Markus Eisenbichler | GER | 304 | -1355 | 23 |
24 | Daiki Ito | JPN | 285 | -1374 | 19 |
25 | Killian Peier | SUI | 237 | -1422 | 23 |
26 | Roman Koudelka | CZE | 220 | -1439 | 25 |
27 | Jan Hoerl | AUT | 210 | -1449 | 22 |
28 | Ziga Jelar | SLO | 200 | -1459 | 9 |
29 | Robin Pedersen | NOR | 181 | -1478 | 20 |
30 | Junshiro Kobayashi | JPN | 162 | -1497 | 23 |
31 | Evgeniy Klimov | RUS | 140 | -1519 | 21 |
32 | Antti Aalto | FIN | 133 | -1526 | 23 |
33 | Cene Prevc | SLO | 112 | -1547 | 13 |
34 | Keiichi Sato | JPN | 109 | -1550 | 18 |
35 | Simon Ammann | SUI | 81 | -1578 | 19 |
36 | Thomas Aasen Markeng | NOR | 80 | -1579 | 4 |
37 | Anze Semenic | SLO | 60 | -1599 | 9 |
38 | Jakub Wolny | POL | 58 | -1601 | 18 |
39 | Stefan Huber | AUT | 57 | -1602 | 11 |
40 | Rok Justin | SLO | 52 | -1607 | 15 |
41 | Vladimir Zografski | BUL | 48 | -1611 | 21 |
42 | Maciej Kot | POL | 40 | -1619 | 18 |
43 | Naoki Nakamura | JPN | 39 | -1620 | 21 |
44 | Richard Freitag | GER | 37 | -1622 | 10 |
45 | Anders Haare | NOR | 35 | -1624 | 17 |
46 | Stefan Hula | POL | 31 | -1628 | 13 |
47 | Taku Takeuchi | JPN | 28 | -1631 | 13 |
48 | Moritz Baer | GER | 24 | -1635 | 10 |
49 | Jurij Tepes | SLO | 21 | -1638 | 4 |
50 | Mackenzie Boyd-Clowes | CAN | 20 | -1639 | 21 |
51 | Gregor Deschwanden | SUI | 18 | -1641 | 22 |
51 | Aleksander Zniszczoł | POL | 18 | -1641 | 13 |
53 | Viktor Polasek | CZE | 15 | -1644 | 18 |
54 | Kevin Bickner | USA | 14 | -1645 | 15 |
54 | Yuken Iwasa | JPN | 14 | -1645 | 6 |
56 | Sergey Tkachenko | KAZ | 13 | -1646 | 16 |
57 | Artti Aigro | EST | 11 | -1648 | 7 |
58 | Niko Kytosaho | FIN | 10 | -1649 | 10 |
58 | Dominik Peter | SUI | 10 | -1649 | 6 |
60 | Marco Woergoetter | AUT | 9 | -1650 | 3 |
61 | Halvor Egner Granerud | NOR | 8 | -1651 | 14 |
61 | Klemens Murańka | POL | 8 | -1651 | 6 |
61 | Luca Roth | GER | 8 | -1651 | 2 |
64 | Clemens Leitner | AUT | 6 | -1653 | 8 |
64 | Andreas Granerud Buskum | NOR | 6 | -1653 | 5 |
66 | Clemens Aigner | AUT | 5 | -1654 | 11 |
66 | Dimitry Vassiliev | RUS | 5 | -1654 | 6 |
66 | Andreas Schuler | SUI | 5 | -1654 | 4 |
69 | Roman Sergeevich Trofimov | RUS | 3 | -1656 | 17 |
69 | Hiroaki Watanabe | JPN | 3 | -1656 | 6 |
69 | Sondre Ringen | NOR | 3 | -1656 | 5 |
69 | Tilen Bartol | SLO | 3 | -1656 | 3 |
73 | Severin Freund | GER | 2 | -1657 | 6 |
73 | Shohei Tochimoto | JPN | 2 | -1657 | 5 |
Klasyfikacja generalna Pucharu Narodów:
reprezentacja | punkty | strata | |
1 | Niemcy | 5194 | |
2 | Austria | 5041 | -153 |
3 | Norwegia | 4622 | -572 |
4 | Polska | 4272 | -922 |
5 | Słowenia | 4085 | -1109 |
6 | Japonia | 3479 | -1715 |
7 | Szwajcaria | 801 | -4393 |
8 | Czechy | 335 | -4859 |
9 | Rosja | 248 | -4946 |
10 | Finlandia | 243 | -4951 |
11 | Bułgaria | 48 | -5146 |
12 | Kanada | 20 | -5174 |
13 | Stany Zjednoczone | 14 | -5180 |
14 | Kazachstan | 13 | -5181 |
15 | Estonia | 11 | -5183 |