Raw Air 2017

 

Terminarz:

Data (rodzaj zawodów)
Miejsce
Skocznia
Zwycięzca / najwyższa nota
10.03.2017 (prolog)
Oslo-Holmenkollen >
HS-134
A. Wellinger
11.03.2017 (konkurs druż.)
Oslo-Holmenkollen >
HS-134
S. Kraft
12.03.2017 (konkurs ind.)
Oslo-Holmenkollen >
HS-134
S. Kraft
13.03.2017 (prolog)
Lillehammer >
HS-138
M. Eisenbichler
14.03.2017 (konkurs ind.)
Lillehammer > (odwołane)
HS-138
-
15.03.2017 (prolog)
Trondheim >
HS-140
K. Stoch
16.03.2017 (konkurs ind.)
Trondheim >
HS-140
S. Kraft
17.03.2017 (prolog)
Vikersund >
HS-225
K. Stoch
18.03.2017 (konkurs druż.)
Vikersund >
HS-225
Norwegia
19.03.2017 (konkurs ind.)
Vikersund >
HS-225
K. Stoch
 

Klasyfikacja generalna:

 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Stefan Kraft
zwycięzca RAW AIR 2017
AUT
2298,1
 
2
Kamil Stoch
POL
2272,6
-25,5
3
Andreas Wellinger
GER
2251,3
-46,8
4
Andreas Stjernen
NOR
2210,1
-88,0
5
Peter Prevc
SLO
2180,4
-117,7
6
Johann Andre Forfang
NOR
2160,4
-137,7
7
Maciej Kot
POL
2102,9
-195,2
8
Noriaki Kasai
JPN
2099,0
-199,1
9
Robert Johansson
NOR
2090,7
-207,4
10
Daiki Ito
JPN
2082,2
-215,9
11
Simon Ammann
SUI
1998,8
-299,3
12
Michael Hayboeck
AUT
1985,2
-312,9
13
Roman Koudelka
CZE
1956,6
-341,5
14
Piotr Żyła
POL
1930,3
-367,8
15
Richard Freitag
GER
1857,6
-440,5
16
Markus Eisenbichler
GER
1829,5
-468,6
17
Manuel Fettner
AUT
1801,8
-496,3
18
Dawid Kubacki
POL
1771,4
-526,7
19
Daniel Andre Tande
NOR
1743,9
-554,2
20
Viktor Polasek
CZE
1667,3
-630,8
21
Jurij Tepes
SLO
1516,1
-782,0
22
Jernej Damjan
SLO
1468,4
-829,7
23
Karl Geiger
GER
1425,5
-872,6
24
Domen Prevc
SLO
1370,9
-927,2
25
Taku Takeuchi
JPN
1308,5
-989,6
26
Alex Insam
ITA
1253,1
-1045,0
27
Stephan Leyhe
GER
1202,0
-1096,1
28
Gregor Schlierenzauer
AUT
1175,7
-1122,4
29
Vincent Descombes Sevoie
FRA
1159,2
-1138,9
30
Anze Lanisek
SLO
1130,0
-1168,1
31
Kevin Bickner
USA
1102,6
-1195,5
32
Markus Schiffner
AUT
1102,4
-1195,7
33
Jarkko Maeaettae
FIN
1082,1
-1216,0
34
Anders Fannemel
NOR
1079,8
-1218,3
35
Anze Semenic
SLO
1047,8
-1250,3
36
Killian Peier
SUI
1042,1
-1256,0
37
Gregor Deschwanden
SUI
993,2
-1304,9
38
Joakim Aune
NOR
943,0
-1355,1
39
Ryoyu Kobayashi
JPN
939,4
-1358,7
40
Evgeniy Klimov
RUS
927,8
-1370,3
41
Andreas Wank
GER
908,2
-1389,9
42
Antti Aalto
FIN
908,1
-1390,0
43
Davide Bresadola
ITA
903,1
-1395,0
44
Sebastian Colloredo
ITA
892,7
-1405,4
45
Halvor Egner Granerud
NOR
887,7
-1410,4
46
Nejc Dezman
SLO
887,0
-1411,1
47
Ville Larinto
FIN
766,8
-1531,3
48
Michael Glasder
USA
686,4
-1611,7
49
Vojtech Stursa
CZE
681,8
-1616,3
50
Andreas Kofler
AUT
674,6
-1623,5
51
Jakub Janda
CZE
661,3
-1636,8
52
Alexey Romashov
RUS
658,2
-1639,9
53
Jan Matura
CZE
630,6
-1667,5
54
Junshiro Kobayashi
JPN
626,9
-1671,2
55
Casey Larson
USA
620,0
-1678,1
56
Mackenzie Boyd-Clowes
CAN
568,0
-1730,1
57
William Rhoads
USA
567,7
-1730,4
58
Jan Ziobro
POL
563,3
-1734,8
59
Gabriel Karlen
SUI
538,7
-1759,4
60
Kaarel Nurmsalu
EST
512,0
-1786,1
61
Tomas Vancura
CZE
508,9
-1789,2
62
Tilen Bartol
SLO
504,2
-1793,9
63
Joacim Oedegaard Bjoereng
NOR
475,7
-1822,4
64
Klemens Murańka
POL
464,3
-1833,8
65
Aleksandr Bazhenov
RUS
450,1
-1848,0
66
Kento Sakuyama
JPN
433,6
-1864,5
67
Marat Zhaparov
KAZ
426,6
-1871,5
68
Mikhail Nazarov
RUS
423,9
-1874,2
69
Tom Hilde
NOR
423,7
-1874,4
70
Stefan Huber
AUT
396,0
-1902,1
71
Eetu Nousiainen
FIN
390,3
-1907,8
72
Roberto Dellasega
ITA
381,0
-1917,1
73
Andreas Schuler
SUI
327,8
-1970,3
74
Janne Ahonen
FIN
273,4
-2024,7
75
Sabirzhan Muminov
KAZ
253,2
-2044,9
76
Konstantin Sokolenko
KAZ
234,1
-2064,0
77
Sergey Tkachenko
KAZ
227,4
-2070,7
78
Stefan Hula
POL
217,5
-2080,6
79
Fredrik Bjerkeengen
NOR
204,1
-2094,0
80
Nikolay Karpenko
KAZ
186,3
-2111,8
81
Fatih Arda Ipcioglu
TUR
95,4
-2202,7
82
Richard Haukedal
NOR
87,7
-2210,4
83
Sigurd Nymoen Soeberg
NOR
84,7
-2213,4
 

stat4u

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *