Puchar Kontynentalny 2014/2015

 

Terminarz:

Data (dzień)
Miejsce
Skocznia
Zawody
Zwycięzca
12.12.2014 r. (piątek)
Rena (Norwegia) >>>
HS-111
indywidualne
S. Leyhe
13.12.2014 r. (sobota)
odwołany
Rena (Norwegia) >>>
HS-139
indywidualne
 –
14.12.12014 r. (niedziela)
za 13.12.2014 r.
Rena (Norwegia) >>>
HS-139
indywidualnie
M. Fettner
14.12.2014 r. (niedziela)
Rena (Norwegia) >>>
HS-139
indywidualne
J.A. Forfang
20.12.2014 r. (sobota)
Ga-Pa (Niemcy)
odwołane >>>
HS-140
indywidualne
– 
21.12.2014 r. (niedziela)
Ga-Pa (Niemcy)
odwołane >>>
HS-140
indywidualne
 –
27.12.2014 r. (sobota)
Engelberg (Szwajcaria) >>>
HS-137
indywidualne
R. Justin
28.12.2014 r. (niedziela)
Engelberg (Szwajcaria) >>>
HS-137
indywidualne
T. Hilde
10.01.2015 r. (sobota)
Wisła (Polska) >>>
HS-134
indywidualne
J. Ziobro
11.01.2015 r. (niedziela)
Wisła (Polska) >>>
HS-134
indywidualne
M. Kot
16.01.2015 r. (piątek)
Sapporo (Japonia) >>>
HS-100
indywidualne
M. Zupancic
17.01.2015 r. (sobota)
Sapporo (Japonia) >>>
HS-134
indywidualne
P. Sjoeen
18.01.2015 r. (niedziela)
Sapporo (Japonia) >>>
HS-134
indywidualne
M. Poppinger
24.01.2015 r. (sobota)
Planica (Słowenia) >>>
HS-139
indywidualne
A. Lanisek
25.01.2015 r. (niedziela)
Planica (Słowenia) >>>
HS-139
indywidualne
K. Murańka
31.01.2015 r. (sobota)
Zakopane (Polska) >>>
HS-134
indywidualne
D. Kubacki
01.02.2015 r. (niedziela)
Zakopane (Polska) >>>
HS-134
indywidualne
A.P. Roensen
07.02.2015 r. (sobota)
Brotterode (Niemcy) >>>
HS-117
indywidualne
K. Biegun
08.02.2015 r. (niedziela)
Brotterode (Niemcy) >>>
odwołany >>>
HS-117
indywidualne
– 
14.02.2015 r. (sobota)
Lahti (Finlandia) >>>
HS-130
indywidualne
H.E. Granerud 
15.02.2015 r. (niedziela)
Lahti (Finlandia) >>>
HS-130
indywidualne
A. Lanisek 
20.02.2015 r. (piątek)
Iron Mountain (USA) >>>
HS-133
indywidualne
A. Semenic 
21.02.2015 r. (sobota)
Iron Mountain (USA) >>>
HS-133
indywidualne
A. Wank 
22.02.2015 r. (niedziela)
Iron Mountain (USA) >>>odwołany >>
HS-133
indywidualne
– 
28.02.2015 r. (sobota)
Titisee-Neustadt (Niemcy) >
HS-142
indywidualne
 K. Gangnes
28.02.2015 r. (sobota)
Titisee-Neustadt (Niemcy) >
HS-142
indywidualne
D.A. Tande
01.03.2015 r. (niedziela)
Titisee-Neustadt (Niemcy) >
HS-142
indywidualne
H.E. Granerud
07.03.2015 r. (sobota)
Seefeld (Austria) >>>
HS-109
indywidualne
D. Kubacki
08.03.2015 r. (niedziela)
Seefeld (Austria) >>>
HS-109
indywidualne
D.A. Tande
14.03.2015 r. (sobota)
Niżny Tagił (Rosja) >>>
HS-134
indywidualne
A. Semenic
15.03.2015 r. (niedziela)
Niżny Tagił (Rosja) >>>
HS-134
indywidualne
A. Semenic
 

Klasyfikacja generalna:

 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Anze Semenic
SLO
901
 
2
Kenneth Gangnes
NOR
638
-263
3
Miran Zupancic
SLO
607
-294
4
Andreas Wank
GER
602
-299
5
Jaka Hvala
SLO
591
-310
6
Stephan Leyhe
GER
502
-399
7
Ulrich Wohlgenannt
AUT
471
-430
8
Dawid Kubacki
POL
466
-435
9
Anze Lanisek
SLO
463
-438
10
Tom Hilde
NOR
433
-468
11
Clemens Aigner
AUT
431
-470
12
Robert Johansson
NOR
423
-478
13
Karl Geiger
GER
410
-491
14
Daniel-Andre Tande
NOR
409
-492
15
Maciej Kot
POL
403
-498
16
Halvor Enger Granerud
NOR
401
-500
17
Stefan Hula
POL
372
-529
18
Manuel Fettner
AUT
366
-535
19
Rok Justin
SLO
362
-539
20
Krzysztof Biegun
POL
346
-555
21
Bartłomiej Kłusek
POL
342
-559
22
Andraz Pograjc
SLO
339
-562
23
Daniel Wenig
GER
321
-580
24
Klemens Murańka
POL
310
-591
25
Tomaz Naglic
SLO
302
-599
26
Danny Queck
GER
296
-605
27
Manuel Poppinger
AUT
294
-607
28
Pius Paschke
GER
289
-612
29
Aleksander Zniszczoł
POL
277
-624
30
Markus Schiffner
AUT
269
-632
31
Phillip Sjoeen
NOR
264
-637
32
Johann Andre Forfang
NOR
260
-641
33
Elias Tollinger
AUT
221
-680
34
Killian Peier
SUI
209
-692
35
Joachim Hauer
NOR
188
-713
36
Mitja Meznar
SLO
170
-731
37
Stanisław Biela
POL
166
-735
38
Andrzej Stękała
POL
157
-744
39
Joacim Oedegaard Bjoereng
NOR
156
-745
 
Stefan Huber
AUT
156
-745
41
Lukas Hlava
CZE
146
-755
42
Jan Ziobro
POL
132
-769
43
Simon Greiderer
AUT
129
-772
44
Kim Rene Elverum Sorsell
NOR
124
-777
45
Atle Pedersen Roensen
NOR
122
-779
46
Florian Altenburger
AUT
120
-781
47
Philipp Aschenwald
AUT
113
-788
48
Paul Winter
GER
113
-788
49
Andreas Stjernen
NOR
105
-796
50
Gabriel Karlen
SUI
102
-799
 
Vegard Swensen
NOR
102
-799
52
Jure Sinkovec
SLO
101
-800
53
Nicolas Mayer
FRA
98
-803
54
Luca Egloff
SUI
97
-804
55
William Rhoads
USA
88
-813
56
Cestmir Kozisek
CZE
86
-815
57
Yukiya Sato
JPN
84
-817
 
Sebastian Bradatsch
GER
84
-817
59
Alexey Romashov
RUS
83
-818
60
Masamitsu Ito
JPN
78
-823
 
Gregor Deschwanden
SUI
78
-823
62
Jakub Janda
CZE
76
-825
63
Pascal Kaelin
SUI
73
-828
64
Michael Glasder
USA
72
-829
65
Anders Jacobsen
NOR
65
-836
66
Niko Kytoesaho
FIN
61
-840
67
Janne Ahonen
FIN
60
-841
68
Andreas Kofler
AUT
59
-842
69
Daniel Huber
AUT
55
-846
 
Krzysztof Miętus
POL
55
-846
71
Fredrik Bjerkeengen
NOR
53
-848
72
Anton Kalinitschenko
RUS
52
-849
73
Frantisek Holik
CZE
51
-850
74
Viktor Polasek
CZE
50
-851
 
Evgeniy Klimov
RUS
50
-851
76
Ville Larinto
FIN
48
-853
77
Sebastian Klinga
FIN
47
-854
78
Antonion Hajek
CZE
46
-855
79
Ilmir Hazetdinov
RUS
45
-856
80
Tilen Bartol
SLO
43
-858
81
Anders Johnson
USA
42
-859
82
Patrick Streitler
AUT
40
-861
 
Roberto Dellasega
ITA
40
-861
 
Krzysztof Leja
POL
40
-861
85
David Siegel
GER
39
-862
86
Sami Niemi
FIN
37
-864
87
Cene Prevc
SLO
36
-865
88
Tomasz Byrt
POL
29
-872
89
Andreas Schuler
SUI
28
-873
90
Minato Mabuchi
JPN
29
-872
91
Martti Nomme
EST
27
-874
92
Federico Cecon
ITA
26
-875
93
Mikhail Maksimochkin
RUS
25
-876
94
Aleksandr Bazhenov
RUS
24
-877
 
Ossi-Pekka Valta
FIN
24
-877
96
Olli Muotka
FIN
23
-878
 
Vladimir Zografski
BUL
23
-878
98
Adam Ruda
POL
22
-879
99
Sebastian Colloredo
ITA
21
-880
 
David Zauner
AUT
21
-880
101
Denis Kornilov
RUS
20
-881
102
Dusty Korek
CAN
19
-882
103
Lars Antonissen
NED
18
-883
104
Vojtech Stursa
CZE
16
-885
105
Ryoyu Kobayashi
JPN
14
-887
106
Tim Heinrich
GER
13
-888
 
Nicholas Fairall
USA
13
-888
108
Martin Cikl
CZE
12
-889
 
Trevor Morrice
CAN
12
-889
 
Andrzej Zapotoczny
POL
12
-889
111
Yumu Harada
JPN
11
-890
 
Ziga Mandl
SLO
11
-890
113
Alexander Shuvalov
RUS
10
-891
114
Nicholas Alexander
USA
9
-892
115
Andrea Morassi
ITA
8
-893
 
Tim Fuchs
GER
8
-893
 
Espen Enger Halvorsen
NOR
8
-893
 
Antti Aalto
FIN
8
-893
119
Juho Ojala
FIN
7
-894
 
Ole Marius Ingvaldsen
NOR
7
-894
 
Christian Inngjerdingen
SWE
7
-894
 
Naoki Nakamura
JPN
7
-894
 
Daniele Varesco
ITA
7
-894
124
Yuken Iwasa
JPN
6
-895
 
Sabirzhan Muminov
KAZ
6
-895
 
Przemysław Kantyka
POL
6
-895
 
Roman Sergeevich Trofimov
RUS
6
-895
128
Alexander Sardyko
RUS
5
-896
 
Gasper Bartol
SLO
5
-896
 
Andraz Modic
SLO
5
-896
131
Vadim Shishkin
RUS
4
-897
 
Martin Hamann
GER
4
-897
133
Paul Brasme
FRA
3
-898
 
Milos Kadlec
CZE
3
-898
 
Shotaro Hosoda
JPN
3
-898
 
Pascal Bodmer
GER
3
-898
 
Andreas Alamommo
FIN
3
-898
138
Nico Polychronidis
GRE
2
-899
 
Lukas Mueller
AUT
2
-899
140
Markus Rupitsch
AUT
1
-900
 
Kevin Bickner
USA
1
-900
 
Johan Martin Brandt
NOR
1
-900
 
Tord Markussen Hammer
NOR
1
-900
 
Marat Zhaparov
KAZ
1
-900
 

1 thought on “Puchar Kontynentalny 2014/2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram