Puchar Kontynentalny 2015/2016

 

Terminarz:

Data (dzień)
Miejsce
Skocznia
Zawody
Zwycięzca
11.12.2015 r. (piątek)
Rena (Norwegia) >
HS 111
ind.
A. Stękała
12.12.2015 r. (sobota)
Rena (Norwegia) >
HS 111
ind.
T. Bartol
13.12.2015 r. (niedziela)
Rena (Norwegia) >
HS 139
ind.
T. Bartol
19.12.2015 r. (sobota)
Rovaniemi (Finlandia) >
HS 100
ind.
K. Geiger
20.12.2015 r. (niedziela)
Rovaniemi (Finlandia) >
HS 100
ind.
D. Siegel
27.12.2015 r. (niedziela)
Engelberg (Szwajcaria) >
HS 137
ind.
C. Aigner
28.12.2015 r. (poniedziałek)
Engelberg (Szwajcaria) >
HS 137
ind.
T. Hilde
09.01.2016 r. (sobota)
Ga-Pa (Niemcy) >
HS 140
ind.
D. Siegel
10.01.2016 r. (niedziela)
Ga-Pa (Niemcy) >
HS 140
ind.
T. Hofer
16.01.2016 r. (sobota)
Willingen (Niemcy) >
HS 145
ind.
F. Altenburger
17.01.2016 r. (niedziela)
Willingen (Niemcy) >
HS 145
ind.
D. Siegel
22.01.2016 r. (piątek)
Sapporo (Japonia) >
HS 134
ind.
T. Vancura
23.01.2016 r. (sobota)
Sapporo (Japonia) >
HS 134
ind.
T. Hilde
24.01.2016 r. (niedziela)
Sapporo (Japonia) >
HS 134
ind.
J. Hvala
30.01.2016 r. (sobota)
Bischofshofen (Austria) >
HS 140
ind.
K. Geiger
31.01.2016 r. (niedziela)
Bischofshofen (Austria) >
HS 140
ind.
M. Eisenbichler
06.02.2016 r. (sobota)
Planica (Słowenia) >
HS 139
ind.
P. Aschenwald
07.02.2016 r. (niedziela)
Planica (Słowenia) >
HS 139
ind.
P. Aschenwald
13.02.2016 r. (sobota)
Zakopane (Polska) >
HS 134
ind.
U. Wohlgenannt
14.02.2016 r. (niedziela)
Zakopane (Polska) >
HS 134
ind.
U. Wohlgenannt
20.02.2016 r. (sobota)
Iron Mountain (USA) >
HS 133
ind.
M. Glasder
21.02.2016 r. (niedziela)
Iron Mountain (USA) >
HS 133
ind.
F. Altenburger
27.02.2016 r. (sobota)
Brotterode (Niemcy) >
HS 117
ind.
B. Kłusek
28.02.2016 r. (niedziela)
Brotterode (Niemcy) >
odwołany 
HS 117
ind.
04.03.2016 r. (piątek)
Vikersund (Norwegia) >
HS 117
ind.
R. Justin
05.03.2016 r. (sobota)
Vikersund (Norwegia) >
HS 117
ind.
D. Siegel
12.03.2016 r. (sobota)
Czajkowski (Rosja) >
HS 140
ind.
M. Eisenbichler
13.03.2016 r. (niedziela)
Czajkowski (Rosja) >
HS 140
ind.
K. Geiger

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Tom Hilde
NOR
818
 
2
Clemens Aigner
AUT
805
-13
3
Karl Geiger
GER
754
-64
4
Markus Eisenbichler
GER
597
-221
5
David Siegel
GER
559
-259
6
Thomas Hofer
AUT
550
-268
7
Tomas Vancura
CZE
548
-270
8
Halvor Egner Granerud
NOR
538
-280
9
Elias Tollinger
AUT
529
-289
10
Florian Altenburger
AUT
524
-294
11
Bartłomiej Kłusek
POL
518
-300
12
Markus Schiffner
AUT
484
-334
13
Tilen Bartol
SLO
471
-347
14
Pius Paschke
GER
459
-359
15
Tomaz Naglic
SLO
391
-427
 
Espen Roee
NOR
391
-427
17
Philipp Aschenwald
AUT
376
-442
18
Fredrik Bjerkeengen
NOR
368
-450
19
Jaka Hvala
SLO
356
-462
20
Martin Hamann
GER
347
-471
21
Ulrich Wohlgenannt
AUT
334
-484
22
Bor Pavlovcic
SLO
322
-496
23
Rok Justin
SLO
305
-513
24
Joacim Oedegaard Bjoereng
NOR
297
-521
25
Andrzej Stękała
POL
272
-546
26
Anze Semenic
SLO
262
-556
27
Dawid Kubacki
POL
255
-563
28
Andraz Pograjc
SLO
252
-566
29
Cestmir Kozisek
CZE
249
-569
30
Michael Neumayer
GER
247
-571
31
Tim Fuchs
GER
231
-587
32
Thomas Diethart
AUT
219
-599
33
Jakub Wolny
POL
203
-615
34
Cene Prevc
SLO
193
-625
35
Rune Velta
NOR
190
-628
36
Lukas Hlava
CZE
185
-633
 
Alex Insam
ITA
185
-633
 
Marinus Kraus
GER
185
-633
39
Ernest Prislic
SLO
183
-635
 
Jan Ziobro
POL
183
-635
41
Paul Winter
GER
180
-638
42
Daniel Huber
AUT
178
-640
43
Vojtech Stursa
CZE
171
-647
44
Klemens Murańka
POL
170
-648
45
Michael Glasder
USA
169
-649
46
Andreas Kofler
AUT
165
-653
47
Piotr Żyła
POL
162
-656
48
Robert Johansson
NOR
160
-658
49
Mackenzie Boyd-Clowes
CAN
140
-678
50
Luca Egloff
SUI
131
-687
51
Krzysztof Biegun
POL
128
-690
 
Krzysztof Miętus
POL
128
-690
53
Miran Zupancic
SLO
112
-706
54
Przemysław Kantyka
POL
102
-716
55
Nicholas Alexander
USA
92
-726
56
Andreas Schuler
SUI
91
-727
57
Marius Lindvik
NOR
90
-728
58
Tobias Birchler
SUI
88
-730
59
Viktor Polasek
CZE
86
-732
60
Jonathan Siegel
GER
75
-743
61
Stefan Huber
AUT
73
-745
62
Aleksander Zniszczoł
POL
72
-746
63
Roman Trofimov
RUS
71
-747
64
Ziga Jelar
SLO
70
-748
65
Janni Reisenauer
AUT
68
-750
66
Adrian Sell
GER
66
-752
67
Tim Heinrich
GER
60
-758
 
Pascal Kaelin
SUI
60
-758
69
Jure Sinkovec
SLO
54
-764
70
Phillip Sjoeen
NOR
53
-765
71
Sebastian Colloredo
ITA
50
-768
 
William Rhoads
USA
50
-768
73
Naoki Nakamura
JPN
48
-770
74
Matjaz Pungertar
SLO
45
-773
75
Clemens Leitner
AUT
41
-777
 
Danny Queck
GER
41
-777
77
Masamitsu Ito
JPN
40
-778
78
Killian Peier
SUI
37
-781
79
Paul Brasme
FRA
36
-782
80
Niko Kytoesaho
FIN
32
-786
81
Mikhail Maksimochkin
RUS
30
-788
82
Kevin Bickner
USA
29
-789
 
Ilmir Hazetdinov
RUS
29
-789
 
Jonathan Learoyd
FRA
29
-789
85
Jernej Damjan
SLO
27
-791
86
Denis Kornilov
RUS
26
-792
87
Jan Kus
SLO
25
-793
88
Joakim Aune
NOR
24
-794
 
Andraz Modic
SLO
24
-794
 
Łukasz Podżorski
POL
24
-794
91
Robin Pedersen
NOR
23
-795
92
Evgeniy Klimov
RUS
21
-797
93
Andreas Alamommo
FIN
20
-798
 
Dimitry Vassiliev
RUS
20
-798
95
Simon Greiderer
AUT
18
-800
96
Antti Aalto
FIN
17
-801
97
Shotaro Hosoda
JPN
16
-802
 
Johannes Schubert
AUT
16
-802
 
Vladimir Zografski
BUL
16
-802
100
Seou Choi
KOR
15
-803
 
Eetu Nousiainen
FIN
15
-803
 
Eduard Torok
ROU
15
-803
103
Gregor Deschwanden
SUI
14
-804
104
Stanisław Biela
POL
10
-808
 
Frantisek Holik
CZE
10
-808
106
Aleksandr Bazhenov
RUS
9
-809
 
Yuken Iwasa
JPN
9
-809
 
Sorin Iulian Pitea
ROU
9
-809
 
Vadim Shishkin
RUS
9
-809
110
Michael Dreher
GER
7
-811
 
Christian Friberg
USA
7
-811
112
Sabirzhan Muminov
KAZ
6
-812
 
Sho Suzuki
JPN
6
-812
 
Frans Taehkaevuori
FIN
6
-812
 
Ossi-Pekka Valta
FIN
6
-812
116
Davide Bresadola
ITA
4
-814
117
Lars Antonissen
NED
3
-815
 
Roberto Dellasega
ITA
3
-815
119
Vladislav Boyarintsev
RUS
2
-816
 
Julian Hahn
GER
2
-816
 
Juho Ojala
FIN
2
-816
 
Shota Saito
JPN
2
-816
 
Alexander Sardyko
RUS
2
-816
124
Artur Kukuła
POL
1
-817
 
Krzysztof Leja
POL
1
-817
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram