Zimowe Igrzyska Olimpijskie

 

Zimowe Igrzyska Olimpijskie – skocznia duża (indywidualnie)

Igrzyska
1
2
3
2018 - Pyeongchang
 
 
 
2014 – Soczi
Kamil Stoch POL
Noriaki Kasai JPN
Peter Prevc SLO 
2010 – Vancouver
Simon Ammann SUI
Adam Małysz POL
G. Schlierenzauer AUT
2006 – Turyn
T. Morgenstern AUT
Andreas Kofler AUT
Lars Bystøl NOR
2002 – Salt Lake City
Simon Ammann SUI
Adam Małysz POL
Matti Hautamäki FIN
1998 – Nagano
Kazuyoshi Funaki JPN
Jani Soininen FIN
Masahiko Harada JPN
1994 – Lillehammer
Jens Weissflog DDR
Espen Bredesen NOR
A. Goldberger AUT
1992 – Albertville
Toni Nieminen FIN
Martin Höllwarth AUT
Heinz Kuttin AUT
1988 – Calgary
Matti Nykänen FIN
Erik Johnsen NOR
Matjaž Debelak YUG
1984 – Sarajewo
Matti Nykänen FIN
Jens Weissflog DDR
Pavel Ploc CSV
1980 – Lake Placid
Jouko Törmänen FIN
Hubert Neuper AUT
Jari Puikonen FIN
1976 – Innsbruck
Karl Schnabl AUT
Anton Innauer AUT
Harry Glass DDR
1972 – Sapporo
Wojciech Fortuna POL
Walter Steiner SUI
Rainer Schmidt DDR
1968 – Grenoble
V. Bielousov URS
Jiri Raška CSV
Lars Grini NOR
1964 – Innsbruck
Toralf Engan NOR
V. Kankkonen FIN
T. Brandtzaeg NOR
1960 – Squaw Valley
H. Recknagel DDR
Niilo Halonen FIN
Otto Leodolter AUT
1956 – Cortina d’Ampezzo
Antti Hyvärinen FIN
Aulis Kallakorpi FIN
Harry Glass DDR
1952 – Oslo
A. Bergmann NOR
T. Falkanger NOR
Karl Holmström SWE
1948 – Sankt Moritz
Petter Hugsted NOR
Birger Ruud NOR
T. Schelderup NOR
1936 – Garmisch-Partenkirchen
Birger Ruud NOR
Sven Eriksson SWE
Reidar Andersen NOR
1932 – Lake Placid
Birger Ruud NOR
Hans Beck NOR
Kaare Wahlberg NOR
1928 – Sankt Moritz
Alf Andersen NOR
Sigmund Ruud NOR
Rudolf Burkert CSV
1924 – Chamonix
Jacob T. Thams NOR
Narve Bonna NOR
Anders Haugen USA
 

Zimowe Igrzyska Olimpijskie – skocznia normalna (indywidualnie)

Igrzyska
1
2
3
2014 – Soczi
Kamil Stoch POL
Peter Prevc SLO
Anders Bardal
2010 – Vancouver
Simon Ammann SUI
Adam Małysz POL
Gregor Schlierenzauer AUT
2006 – Turyn
Lars Bystøl NOR
Matti Hautamäki FIN
Roar Ljøkelsøy NOR
2002 – Salt Lake City
Simon Ammann SUI
Sven Hannawald GER
Adam Małysz POL
1998 – Nagano
Jani Soininen FIN
Kazuyoshi Funaki JPN
Andreas Widhölzl AUT
1994 – Lillehammer
Espen Bredesen NOR
Lasse Ottesen NOR
Dieter Thoma GER
1992 – Albertville
Ernst Vettori AUT
Martin Höllwarth AUT
Toni Nieminen FIN
1988 – Calgary
Matti Nykänen FIN
Erik Johnsen NOR
Jari Puikkonen FIN
1984 – Sarajewo
Jens Weissflog DDR
Matti Nykänen FIN
Pavel Ploc CSV
1980 – Lake Placid
Anton Innauer AUT
Manfred Deckert DDR
 
1976 – Innsbruck
Hans-Georg Aschenbach DDR
Jochen Danneberg DDR
Karl Schnabl AUT
1972 – Sapporo
Yukio Kasaya JPN
Akitsugu Konno JPN
Seiji Aochi JPN
1968 – Grenoble
Jiri Raška CSV
Reinhold Bachler AUT
Baldur Preiml AUT
1964 – Innsbruck
Veikko Kankkonen FIN
Toralf Engan NOR
Torgeir Brandtzaeg NOR
 

stat4u

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *