Terminarz Turnieju Sylwestrowego:

data miejsce (kraj) skocznia zawody zwycięzca
31.12.2021 r. (piątek) Ljubno (Słowenia) HS-94 (K-85) indywidualne
wyniki >>>
Nika Kriznar SLO
01.01.2022 r. (sobota) Ljubno (Słowenia) HS-94 (K-85) indywidualne
wyniki >>>
Sara Takanashi JPN

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodniczka rocznik kraj punkty strata starty
1 Marita Kramer 2001 AUT 519,4   2
2 Nika Kriznar 2000 SLO 515,2 -4,2 2
3 Sara Takanashi 1996 JPN 513,0 -6,4 2
4 Ursa Bogataj 1995 SLO 511,4 -8 2
5 Ema Klinec 1998 SLO 509,0 -10,4 2
6 Daniela Iraschko-Stolz 1983 AUT 489,2 -30,2 2
7 Katharina Althaus 1996 GER 488,2 -31,2 2
8 Nika Prevc 2005 SLO 478,7 -40,7 2
9 Eva Pinkelnig 1988 AUT 473,6 -45,8 2
10 Thea Minyan Bjoerseth 2003 NOR 468,7 -50,7 2
11 Yuka Seto 1997 JPN 466,8 -52,6 2
12 Silje Opseth 1999 NOR 460,6 -58,8 2
13 Josephine Pagnier 2002 FRA 458,3 -61,1 2
14 Spela Rogelj 1994 SLO 455,3 -64,1 2
15 Jacqueline Seifriedsberger 1991 AUT 450,6 -68,8 2
16 Anna Odine Stroem 1998 NOR 450,1 -69,3 2
17 Irina Avvakumova 1991 RUS 444,8 -74,6 2
18 Sophie Sorschag 1998 AUT 442,4 -77 2
19 Daniela Haralambie 1997 ROU 440,0 -79,4 2
20 Aleksandra Kustova 1998 RUS 439,8 -79,6 2
21 Pauline Hessler 1998 GER 438,1 -81,3 2
22 Sofia Tikhonova 1998 RUS 435,7 -83,7 2
23 Alexandria Loutitt 2004 CAN 432,3 -87,1 2
24 Jerneja Brecl 2001 SLO 415,3 -104,1 2
25 Juliane Seyfarth 1990 GER 414,1 -105,3 2
26 Kaori Iwabuchi 1993 JPN 406,2 -113,2 2
27 Irma Makhinia 2002 RUS 404,0 -115,4 2
28 Lisa Eder 2001 AUT 340,9 -178,5 2
29 Yuki Ito 1994 JPN 308,4 -211 2
30 Anna Rupprecht 1996 GER 307,4 -212 2
31 Karolina Indrackova 1997 CZE 303,7 -215,7 2
32 Haruka Iwasa 1996 JPN 295,7 -223,7 2
33 Lidiia Iakovleva 2001 RUS 213,8 -305,6 1
34 Anezka Indrackova 2006 CZE 203,0 -316,4 2
35 Nika Vetrih 2003 SLO 202,3 -317,1 2
36 Maja Vtic 1988 SLO 199,1 -320,3 2
37 Jenny Rautionaho 1996 FIN 197,4 -322 2
38 Julia Kykkaenen 1994 FIN 196,7 -322,7 2
39 Liangyao Wang 2003 CHN 194,1 -325,3 2
40 Qingyue Peng 2005 CHN 192,9 -326,5 2
41 Katra Komar 2001 SLO 192,0 -327,4 2
42 Jerneja Repinc Zupancic 2002 SLO 190,9 -328,5 2
43 Kristina Prokopieva 2000 RUS 187,3 -332,1 2
44 Klara Ulrichova 2004 CZE 184,6 -334,8 2
45 Jessica Malsiner 2002 ITA 181,8 -337,6 2
46 Lara Logar 2003 SLO 176,1 -343,3 2
47 Julia Clair 1994 FRA 175,7 -343,7 2
48 Carina Vogt 1992 GER 175,1 -344,3 2
49 Selina Freitag 2001 GER 102,6 -416,8 1
50 Bing Dong 1996 CHN 97,8 -421,6 1
51 Logan Sankey 1998 USA 92,9 -426,5 1
52 Nicole Konderla 2001 POL 91,2 -428,2 1
53 Natalie Eilers 1998 CAN 84,1 -435,3 1