You are currently viewing KOCH, FREUND I KRANJEC O DZISIEJSZYCH ZAWODACH W OSLO

KOCH, FREUND I KRANJEC O DZISIEJSZYCH ZAWODACH W OSLO

freund%20severin - KOCH, FREUND I KRANJEC O DZISIEJSZYCH ZAWODACH W OSLOMartin Koch zwyciężył w dzisiejszym konkursie indywidualnym rozgrywanym w Oslo. Austriak wyprzedził odpowiednio: Severina Freunda i Roberta Krancja. Po zawodach główni bohaterowie dzisiejszych zawodów byli bardzo zadowoleni ze swoich dzisiejszych skoków. Oto co powiedzieli:

Martin Koch: „Warunki były dziś na prawdę bardzo trudne. Wiatr przez cały obecny sezon 'platał nam figla’, chyba wszyscy zdąrzyli się do tego przyzwyczaić. Wiem, że jestem w dobrej formie, więc po prostu skorzystałem z sytuacji w której się znalazłem i to wystarczyło do zwycięstwa. To wspaniałe uczucie, wygrać po raz pierwszy w karierze na dużej skoczni „

Severin Freund: „Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego występu. Ogólnie rzecz ujmując ten sezon był dla całej naszej ekipy niezwykle udany. Po wielu bardzo słabych latach niemieckie skoki znów są na fali wznoszącej. Wraz z Richardem (Freitagiem przyp.) udowodniliśmy, iż zaliczamy się do światowej czołówki. To wszystko efekt bardzo ciężkiej pracy oraz cierpliwości. Teraz może być już tylko lepiej”

Robert Kranjec: „To bardzo zaszczytny tytuł być mistrzem świata w lotach narciarskich, jednak taki stan rzeczy ma również swoje gorsze strony. W ostatnim czasie wokół mojej osoby był niemały szum, co sprawiło, że byłem trochę przemęczony. Teraz wszystko wróciło do normy. Cieszę się, iż wyskakałem dziś 3 miejsce. Warunki były trudne, nie mamy na to wpływu. Niezależnie od natury, trzeba się skoncetrować i oddać jak najlepszy skok”

Podziel się:

Dodaj komentarz