ANDERS BARDAL: JESTEM DUMNY I SZCZĘŚLIWY

ANDERS BARDAL: JESTEM DUMNY I SZCZĘŚLIWY

bardal%20anders - ANDERS BARDAL: JESTEM DUMNY I SZCZĘŚLIWYPuchar Świata 2011/2012 za nami. Był to sezon najbardziej emocjonujący od kilku lat. Do ostatnich zawodów ważyło się, kto zdobędzie Kryształową Kulę. Po pasjonującej końcówce zwyciężył Andreas Bardal, który po 18-latach „przywiózł” Kryształową Kulę do Norwegii.

Sam Norweg tak opowiada o swoim tryumfie, jak również o całym sezonie w jego wykonaniu: „Ostanie kilka dni były dla mnie naprawdę gorączkowe, ale również bardzo zabawne. Końcówka sezonu była naprawdę emocjonująca, choć dla mnie nie do końca zadowalające. Miałem mnóstwo energii do skakania, ale nie wszystkie skoki wychodziły po mojej myśli. Jednak patrząc z perspektywy całego sezonu skakałem równo, co pozwoliło mi zdobyć Kryształową Kulę. Jestem dumny i szczęśliwy z całej ubiegłej zimy.”

„Na koniec chciałbym wszystkim bardzo serdecznie podziękować. Rodzinie i kibicom, którzy wspierali mnie przez całym sezon. Całemu mojemu zespołowi: kolegom z drużyny, trenerom z Alexander Stöcklem na czele. Sponsorom za wsparcie finansowe, a przede wszystkim moim sympatykom. Jeszcze raz wszystkim dziękuje!” – zakończył Bardal.


Źródło: media norweskie

Podziel się:

Dodaj komentarz