KUTTIN UCZY MORGENSTERNA

KUTTIN UCZY MORGENSTERNA

morgenstern%20thomas - KUTTIN UCZY MORGENSTERNAReprezentant Austrii, Thomas Morgenstern odpowiadając na pytania swoich fanów przyznał się, że poznał już trochę język polski. Jego nauczycielem jest Heinz Kuttin, który kiedyś, jako trener pracował w naszym kraju.

Kibice na Facebooku zasypali Morgensterna ciekawymi pytaniami. A ten z prędkością karabinu maszynowego odpowiadał: ulubiony sportowiec – Lionel Messi, ulubiona potrawa – pizza, ulubione lody – Jolly, ulubiona skocznia – Bischofshofen. I tak dalej, i tak dalej. „Morgi” zdradził, że uwielbia Nowy Jork, Brazylię i Kenię.

Wygadał się też, że poznał trochę nasz język. Tłumaczył, że nie ma pojęcia, dlaczego w jednym sezonie zawodnicy błyszczą, a w następnym są w fatalnej formie. Mówił, jak denerwuje go jego ukochana Kristina, gdy w domu nie wyłącza światła. Wygląda na to, że Thomas dba o ekologię.W niedzielę skoczek wziął udział w sztafecie na trasie maratonu w Wiedniu. Dochód z niej został przeznaczony na cele charytatywne.

– Jestem zmęczony, ale bardzo szczęśliwy – podsumował całą akcję. Po sezonie mistrz świata prowadzi bardzo aktywne życie…

Źródło: www.sports.pl

Podziel się:

Dodaj komentarz