SCHLIERENZAUER NA IMPREZIE RAJDOWEJ w AUSTRII

SCHLIERENZAUER NA IMPREZIE RAJDOWEJ w AUSTRII

schlierenzauer%20gregor - SCHLIERENZAUER NA IMPREZIE RAJDOWEJ w AUSTRIIGregor Schlierenzauer bardzo systematycznie dzieli się ze swoimi fanami ciekawostkami z jego aktywnego życia. Ostatnio pisaliśmy o przygotowaniach do sezonu i nowych kombinezonach, dziś o tym, co robi poza swoimi codziennymi obowiązkami.

1 maja tego roku Schlieri wziął udział w imprezie motoryzacyjno-rajdowej w dolinie Ziller w Austrii podczas słynnego dnia Fullgas, którego organizatorem jest Heinz Kinigardner. Oprócz panującej tam świetnej atmosfery, Austriak spotkał wielu przyjaciół i starych znajomych, jak np. Karl Wendlinger, David Coulthard czy też Benjamin Karl. Z jednym z najpopularniejszych i najbardziej utytułowanych kierowców rajdowych w Austrii – Raihmundem Baumchlagerem miał nawet okazję przejechać parę szybkich rundek samochodem, z czego filmik umieścił na swojej stronie.

Następne ciekawe wydarzenie atrakcja dla młodego skoczka odbędzie się w Wiedniu 10 maja, gdzie spotka się również ze swoimi fanami i będzie rozdawał autografy. Następnie uda się na imprezę otwarcia sklepu z flagami. Jak widać po sezonie gwiazda austriackich skoków nie narzeka na brak zajęć i jak sam twierdzi dzięki różnego typu wydarzeniom i imprezom, jest w stanie pozostawać w dobrym nastoju i zbierać siły do nadchodzącego sezonu skoków.

Źródło: schlieri.at


Podziel się:

Dodaj komentarz