ZNAMY KADRĘ USA NA SEZON 2012/2013

ZNAMY KADRĘ USA NA SEZON 2012/2013

13.05.2012 r. / 12:08
usa%20skijumping%20team - ZNAMY KADRĘ USA NA SEZON 2012/2013Poznaliśmy zawodników, którzy będa tworzyć kadrę skoków narciarskich Stanów Zjednoczonych. Jako, że w zeszłym sezonie nie było ani jednego amerykańskiego skoczka, który zdobyłby punkty Pucharu Świata bądź Letniej Grand Prix, w związku z tym postanowiono, iż nie będzie kadry A, a ustalanie składów zacznie się od kadry B. 

Peter Frenette, który w zeszłym sezonie samotnie tworzył drużynę narodową również został przeniesiony do kadry B z powodu słabszych wyników i będzie trenował wspołnie z Andersem Johnsonem, Nicholasem Alexandrem i Chrisem Lambem. 

Na przyszłość do kadry szykowani będą również zawodnicy, którzy prezentowali zadowalający poziom w kraju, czyli Christian Friberg, Nicholas Fairall, Mike Glasder i Brian Wallance. Trenerami kadry Stanów Zjednoczonych będą Casey Colby i Clint Jones

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że są to sportowcy, którzy są bardzo utalentowani i mają ogromne zaangażowanie w to, co robią.” – powiedział o kadrze USA dyrektor sportowy amerykańskich skoków Alan Johnson.

Źródło: skijumpingusa.com
Podziel się:

Dodaj komentarz