You are currently viewing MARTIN SCHMITT WRACA NA SKOCZNIĘ

MARTIN SCHMITT WRACA NA SKOCZNIĘ

19.05.2012 r. / 13:19
schmitt%20martin%202 - MARTIN SCHMITT WRACA NA SKOCZNIĘMartin Schmitt po tym jak na początku maja ogłosił, iż będzie kontynuował sportową karierę w nadchodzącym sezonie, zabrał się do ostrego treningu i nie zamierza odpuścić.

Podczas gdy większość ekip jest w trakcie treningu siłowego i ćwiczeń atletycznych, 34-letni Niemiec, wraca na skocznie i oddaje swoje pierwsze próby w Hinterzarten.

Na stronie internetowej skoczka czytamy jego optymistyczne słowa: „ Po kilku tygodniach treningu atletycznego nareszcie mogę trochę poskakać. To był udany dzień spędzony na skokach. Cieszę się, że jutro będzie ciąg dalszy.”

Zawodnik naszych zachodnich sąsiadów widzi swoją narciarską przyszłość w optymistycznych barwach: „ Jestem bardzo zadowolony. Trenuję, lecz jeszcze nie w pełnej intensywności z powodu moich problemów z kolanem.” – powiedział kilka dni temu na łamach skijumping.de. „Mam nadzieję, że nadal będzie tak stabilnie, nawet wtedy kiedy zwiększy się intensywność treningu na skoczni. W dłuższym czasie urazy, które się powtarzały stwarzały problemy dlatego jestem teraz bardziej ostrożny” – dodał Schmitt.

Źródło: martin-schmitt.de / skijumping.de

Podziel się:

Dodaj komentarz