You are currently viewing LETNIA GRAND PRIX w WIŚLE – ATRAKCYJNIE DLA KIBICÓW

LETNIA GRAND PRIX w WIŚLE – ATRAKCYJNIE DLA KIBICÓW

15.06.2012 r. / 13:37

wisa%20malinka%20lgp%202012 - LETNIA GRAND PRIX w WIŚLE - ATRAKCYJNIE DLA KIBICÓWDo wielkiego letniego święta na wiślańskiej skoczni imienia Adama Małysza pozostał nieco ponad miesiąc (19-21 lipca), w oczekiwaniu na to wydarzenie, po raz pierwszy Komitet Organizacyjny zawodów obradował w siedzibie Urzędu Miasta Wisła. Pracą Komitetu będzie kierował wiceprezes Polskiego Związku Narciarskiego i prezes Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego Andrzej Wąsowicz, natomiast na czele Komitetu Honorowego stanął burmistrz Wisły Jan Poloczek. Na wszystkich sympatyków zimowej dyscypliny w wydaniu letnim czeka wiele atrakcji.

Narciarskie święto rozpocznie się już we czwartek seriami treningowymi oraz kwalifikacjami. Po kwalifikacjach, w centrum miasta, w amfiteatrze nastąpi uroczyste rozdanie numerów startowych dziesiątce najlepszych zawodników.

Nastąpiła mała zmiana w programie zawodów. Sobotni konkurs (na prośbę telewizji) rozpocznie się od serii próbnej o godzinie 16.00, I seria konkursowa zostanie rozpoczęta o godzinie 17.00, a finałowa o godzinie 18.15. Terminarz pozostałych dni nie uległ zmianie. O całym programie i cenie biletów informowaliśmy TU i TU.

Organizatorzy zapewnią parkingi oraz transport dla kibiców z centrum miasta, postarają się by zarówno dojazd jak i odjazd ze skoczni odbywał się bez problemów. Na obiekcie zostanie wprowadzony elektroniczny system obiegu dokumentów dzięki któremu listy startowe i wyniki poszczególnych serii będą dostępne w wielu punktach skoczni tuż po ich zatwierdzeniu.

wisa%20malinka - LETNIA GRAND PRIX w WIŚLE - ATRAKCYJNIE DLA KIBICÓWPodczas zawodów będzie można nie tylko kibicować zawodnikom, ale też wziąć udział w konkursach, które zostaną zorganizowane, by uatrakcyjnić całe widowisko.

Dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli być na skoczni o obserwować zawodów „na żywo” dostępna będzie transmisja telewizyjna oraz nadzwyczajny widok on-line z kamery, która zostanie usytuowana na zeskoku obiektu.

Skocznia po drobnej kosmetyce jest już gotowa na przyjęcie zawodników i kibiców. Za kilka dni rozpoczną na niej treningi reprezentacje Słowenii, Ukrainy oraz oczywiście Polski.

W internecie ruszył też specjalny serwis dotyczący zawodów: TU.

Źródło: PZN

Podziel się:

Dodaj komentarz