CZESCY SKOCZKOWIE WYGRALI MECZ PIŁKARSKI Z WŁOSKIMI ZAWODNIKAMI

CZESCY SKOCZKOWIE WYGRALI MECZ PIŁKARSKI Z WŁOSKIMI ZAWODNIKAMI

3.07.2012 r. / 20:08

koudelka%20roman%20sp - CZESCY SKOCZKOWIE WYGRALI MECZ PIŁKARSKI Z WŁOSKIMI ZAWODNIKAMIWszyscy w niedzielę śledziliśmy poczynania piłkarzy podczas finału Euro 2012. Włosi zostali pokonani. Nie inaczej było podczas towarzyskiej rozgrywki pomiędzy reprezentacją skoczków włoskich a skoczkami czeskiego klubu BKL Machov oraz reprezentacji narodowej.

Mecz został rozegrany w miniony piątek, 29 czerwca, o godzinie 18.00 w miejscowości Machov.

Mecz rządził się własnymi prawami, poziom narciarski jaki prezentują poszczególni zawodnicy poszedł w odstawkę i liczyły się tylko umiejętności piłkarskie. Zdecydowanie lepiej zaprezentowali się Czesi, którzy mecz wygrali strzelając rywalowi aż 11 bramek. Włosi zdołali trafić do siatki walecznych przeciwników 8 razy. Zdecydowanymi liderami podczas meczu byli Roman Koudelka oraz Lukáš Hlava, którzy okazali się wspaniałymi napastnikami.

Na piłkarsko-narciarskim wydarzeniu nie zabrakło honorowych gości. Obecni byli: prezes BKL Machov Stanislav Jirásek, burmistrz miasta Jiří Krtička, senator Petr Pakosta. Pojawił się również duch gór -Karkonosz.

colloredo%20sebastian - CZESCY SKOCZKOWIE WYGRALI MECZ PIŁKARSKI Z WŁOSKIMI ZAWODNIKAMIMimo, że myślą przewodnią była gra w piłkę nożną, uczestnicy wzięli udział w biegu na nartach po zielonej murawie. Wyścigi toczone były systemem KO, tak jak na zawodach Turnieju Czterech Skoczni. Swoje umiejętności zaprezentowali m.in. Roberto Cecon, Sebastian Colloredo, Stanislav Jirásek czy Lukáš Doležal. Taka forma rozgrzewki przysporzyła wszystkim obecnym porządnej dawki śmiechu.

Widząc tak dobrze grających w piłkę nożną skoczków narciarskich można się pokusić o rozważenie powołań czeskich zawodników do reprezentacji narodowej właśnie w piłce kopanej. Jednak wszyscy zgodnie podkreślali, że zdecydowanie lepiej czują się na skoczni.

Zdjęcia z meczu można zobaczyć TUTAJ.

Źródło: bklmachov.eu / skoky.net


Podziel się:

Dodaj komentarz