You are currently viewing AZOTY TARNÓW SPONOREM POLSKICH NARCIARZY

AZOTY TARNÓW SPONOREM POLSKICH NARCIARZY

4.07.2012 r. / 18:45

tajner%20apoloniusz%20prezes - AZOTY TARNÓW SPONOREM POLSKICH NARCIARZYPolski Związek Narciarski podpisał w Tarnowie trzyletnią umowę sponsorską z Grupą Kapitałową Azoty Tarnów. Na wsparcie mogą liczyć wszystkie grupy szkoleniowe PZN. Spółka będzie także sponsorować jednego z naszych kadrowiczów – Piotra Żyłę. Wraz z rozwojem polskich skoków narciarskich oraz z postępem wielu zawodników, również w kadrach juniorskich wzrastają możliwości sportowe skoczków, co zauważają sponsorzy, chcąć wspierać zawodników mających spory potencjał.

„Przeprowadziliśmy analizę i z naszych wyliczeń wyszło, że trzyletnia umowa z Polskim Związkiem Narciarskim jest bardzo dobra dla obu stron. Cieszę się bardzo, że udało nam się dojść do porozumienia, a także, że dodatkowo z naszym emblematem na kasku skakać będzie Piotr Żyła, oby jak najdalej.” – powiedział prezes zarządu Azotów Tarnów Jerzy Marciniak.

O umowie wypowiedział się także prezes Polskiego Związku Narciarskiego – Apoloniusz Tajner:

ya - AZOTY TARNÓW SPONOREM POLSKICH NARCIARZY„Współpracą z Grupą Kapitałową Azoty Tarnów objęte są wszystkie kadry, ale szczególną uwagę zwracamy na grupę skoczków, w której trenuje 18 skoczków, a wielu kolejnych chciałoby się tam dostać. Dzięki temu, że szkolimy też dzieci i młodzież w ramach naszego specjalnego programu po 10 latach wielkich sportowych sukcesów Adama Małysza udało nam się zmontować grupę, która ma duży sportowy potencjał, oczekujemy więc od nich coraz więcej. Uważamy, że jesteśmy w stanie promować naszego nowego sponsora tak, aby był ze współpracy zadowolony, a wszystkie nasze grupy rozwijały się coraz lepiej.”

Fotorelację z podpisania umowy sponsorskiej z udziałem Piotra Żyły i Kamila Stocha można obejrzeć TUTAJ.

Źródło: pzn.pl


Podziel się:

Dodaj komentarz