KONFERENCJA PRASOWA PRZED LGP w WIŚLE (KATOWICE, 9 LIPCA)

KONFERENCJA PRASOWA PRZED LGP w WIŚLE (KATOWICE, 9 LIPCA)

5.07.2012 r. / 17:35

wisa%20malinka%20lgp%202012 - KONFERENCJA PRASOWA PRZED LGP w WIŚLE (KATOWICE, 9 LIPCA)9 lipca 2012 roku o godzinie 12.00 w Katowicach odbędzie się konferencja prasowa zorganizowana przez Komitet Organizacyjny zawodów FIS Grand Prix w Wiśle. Podczas niej przedstawiony zostanie obecny stan przygotowań do nadchodzącej imprezy, która odbędzie się w dniach 19-21 lipca tego roku na skoczni w Wiśle Malince, a uczestniczyć będą w niej najlepsi skoczkowie narciarscy z całego świata.

Już w najbliższy poniedziałek zainteresowani mają okazję do wzięcia udziału w tym spotkaniu. Dokładnie odbędzie się ono w Sky Barze – Qubus Hotel Prestige Katowice przy ul. Uniwesyteckiej 13. Podczas konferencji obecni będą:

Apoloniusz Tajner – prezez Polskiego Związku Narciarskiego; Andrzej Wąsowicz – zarządarzący pracą Komitetu Organizacyjnego oraz prezes Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego; Łukasz Kruczek – trener polskiej kadry A w skokach narciarskich, a wraz z nim Piotr Żyła – polski reprezentant, rekordzista kraju w gługości skoku narciarskiego.

Źródło: pzn.pl


Podziel się:

Dodaj komentarz