You are currently viewing DAWID KUBACKI o SOCZI ORAZ o WIŚLE

DAWID KUBACKI o SOCZI ORAZ o WIŚLE

18.07.2012 r. / 01:10

kubacki%20dawid%20cc - DAWID KUBACKI o SOCZI ORAZ o WIŚLE

Dawid Kubacki po udanych dwóch konkursach na olimpijskiej skoczni w Soczi (8. i 3. miejsce) wciąż jest jednym z głównych kandydatów do zajęcia miejsca na podium końcowej klasyfikacji generalnej Letniego Pucharu Kontynentalnego. Dawid podumował dla nas te zawody, odniósł się także do nadchodzącego Letniego Grand Prix w Wiśle.

"Wyjazd do Rosji był trochę męczący, bo to aż 16 godzin podróży, ale ogólnie jeste zadowolony. Moje skoki były tam niezłe, jeszcze nie jestem z nich do końca zadowlony bo ciągle są małe rzeczy do dopracowania a wyniki były satysfakcjonujące jak na te skoki.

Skocznia w Soczi jest bardzo przyzwoita, rozbieg dość łagodny, nie ma żadnych uskoków, fajny duży spad i można tam sobie polatać. Oczywiście jeszcze dużo jest tam niedociągnięć ale nie dziwię się, bo skocznia, jak i cała okolica to jeden wielki plac budowy i jak na ten czas to myślę, że z organizacją zawodów poradzili sobie bardzo dobrze." - ocenił polski skoczek.

"Na Wisłę plan się nie zmienia, koncentracja nad dobrymi skokami, a wynik powinien być dobry. Na pewno miło będzie skakać przy polskich kibicach, we wcześniejszych konkursach publiczność była raczej skromna, więc atmosfera na skoczni w Wiśle będzie na pewno dużo fajniejsza." - powiedział Dawid Kubacki.

informacja własna

 

 

 Podziel się:

Dodaj komentarz