WYNIKI SONDY NA ULUBIONEGO SKOCZKA oraz WYNIKI KONKURSU z NAGRODAMI

WYNIKI SONDY NA ULUBIONEGO SKOCZKA oraz WYNIKI KONKURSU z NAGRODAMI

2.08.2012 r. / 11:10

malysz%20adam%20sp - WYNIKI SONDY NA ULUBIONEGO SKOCZKA oraz WYNIKI KONKURSU z NAGRODAMI

Zakończyliśmy konkurs – głosowanie na Waszego ulubionego skoczka narciarskiego. Wyniki nie są zaskakujące. Wciąż ogromną sympatią darzony jest wybitny niegdyś skoczek Adam Małysz, realizujący się teraz w innym sporcie. Również Kamil Stoch – triumfator pięciu konkursów Pucharu Świata, w tym tych pamiętnych w Zakopanem w 2011 roku ma wiele fanek i fanów. Tuż za nimi w sondzie znaleźli się Gregor Schlierenzauer i Simon Ammann. A następnie wielu innych zawodników. Poniżej publikujemy wyniki sondy przeprowadzonej na naszym profilu na Facebooku

 

 

Zakończyliśmy także losowanie zwycięzców w zakończonym w środę o 23.59 konkursie, w którym do wygrania były autografy znakomitych polskich skoczków: Adama Małysza (to oczywiście były skoczek), Kamila Stocha oraz Dawida Kubackiego. Wszystkie osoby, które polubiły nasz profil na Facebooku i oddały głos w sondzie – na ulubionego skoczka narciarskiego – wzięły udział w losowaniu. 

Oficjalne autografy otrzymają: Ania Kamińska, Jagoda Muszyńska oraz Artur Karasiewicz. Zwycięzcom gratulujemy i prosimy o skontaktownie się z nami i wysłanie adresów do korespondencji na adres mailowy redakcji: skokipolska@gmail.com. W związku z tym, że podana przez nas kolejność osób jest kolejnością, w której były wylosowane, pierwsza osoba ma możliwość wyboru zawodnika, którego autograf chce otrzymać – tą informację również należy wpisać w mailu. 

Wszystkich zachęcamy do odwiedzania naszej strony, profilu na Facebooku oraz profilu na nk.pl. Tam najświeższe informacje dotyczące skoków narciarskich, a już wkrótce kolejne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. 

Wyniki sondy na ulubionego skoczka narciarskiego:

1.  Adam Małysz  25 % głosów
2.  Kamil Stoch  21 %
3.  Gregor Schlierenzauer  11 %
4.  Simon Ammann  10 %
5.  Thomas Morgenstern  7 %
6.  Andreas Kofler  4 %
7.  Maciej Kot  4 %
8.  Tom Hilde  2 %
9.  Bjoern Einar Romoeren  2 %
10.  Piotr Żyła  1 %
10.  Martin Schmitt  1 %
10.  Martin Koch  1 %
10.  Richard Freitag  1 %

redakcja SkokiPolska.pl

Podziel się:

Dodaj komentarz