MITJA MEZNAR KOŃCZY REHABILITACJĘ PO GROŹNEJ KONTUZJI I WRACA NA SKOCZNIĘ

MITJA MEZNAR KOŃCZY REHABILITACJĘ PO GROŹNEJ KONTUZJI I WRACA NA SKOCZNIĘ

meznar mitja main - MITJA MEZNAR KOŃCZY REHABILITACJĘ PO GROŹNEJ KONTUZJI I WRACA NA SKOCZNIĘMłody skoczek z Kranju, kontuzjowany z powodu zerwania więzadeł krzyżowych w marcu obecnego roku, już wkrótce wróci na skocznię. Ponadto, Meznar rozpocznie sezon zimowy jako… absolwent Wydziału Nauk Organizacyjnych. Niedawno ukończył bowiem  słoweński college.

Wysoki skoczek znakomicie prezentował się w konkursach Pucharu Kontynentalnego na przełomie stycznia i lutego bieżącego roku. Miał wówczas szansę dostania się do pierwszej kadry Słowenii i udowodnienia swoich możliwości w Pucharze Świata. Niestety, pechowa kontuzja przeszkodziła mu w tym i zarazem wyeliminowała ze skoków na ponad pół roku. Problemy zdrowotne Meznara mogły trwać dłużej, gdyby nie długa, męcząca, ale skuteczna rehabilitacja. Przypomnijmy, że z problemem kontuzji zmaga się również jego kolega z reprezentacji- Jure Sinkovec.

Nie bez znaczenia jest pozytywne nastawienie Słoweńca, który mimo niezbyt optymistycznych prognoz po zaznanym urazie myślał tylko o tym,  że musi i da radę wrócić na skocznię. Tylko czy odzyska formę sprzed kontuzji? 

źródło: www.siol.net

Podziel się:

Dodaj komentarz