You are currently viewing KRZYSZTOF BIEGUN dla SkokiPolska: TO MÓJ NAJLEPSZY SEZON

KRZYSZTOF BIEGUN dla SkokiPolska: TO MÓJ NAJLEPSZY SEZON

biegun krzysiek as wm - KRZYSZTOF BIEGUN dla SkokiPolska: TO MÓJ NAJLEPSZY SEZONW czasie ubiegłotygdniowych Mistrzostw Polski w Wiśle-Malince wielką niespodziankę sprawił kibicom reprezentant klubu LKS Sokół Szczyrk – Krzysztof Biegun, zajmując drugie miejsce. Zadaliśmy młodemu skoczkowi z Gilowic kilka pytań:

SkokiPolska: To chyba jednak niespodziewane miejsce na podium trochę Cię zaskoczyło, jakie to uczucie być wicemistrzem Polski?

 

Krzysztof Biegun: Tak, dla mnie to było wielkie zaskoczenie. Spodziewałem się miejsca w pierwszej szóstce bo wiedziałem że stać mnie na skoki do „szóstki” ale nie na podium… Uczucie wspaniałe – stać na podium z takimi zawodnikami jak Maciek i Kamil.

mp wisla 2012 as wm - KRZYSZTOF BIEGUN dla SkokiPolska: TO MÓJ NAJLEPSZY SEZONSkokiPolska: Po I serii razem z Maćkiem Kotem dość znacznie wyprzedzaliście kolejnych skoczków, jakie myśli towarzyszyły Ci tuż przed drugi skokiem?

Krzysztof Biegun: Byłem bardzo zaskoczony i chyba nawet to do mnie nie docierało ze jestem tak wysoko. Skupiałem się na drugim skoku by utrzymać to miejsce i udało się.

SkokiPolska: Jaki jest dla Ciebie ten sezon letni? Zdobyłeś punkty LGP, jesteś wicemistrzem Polski, jak Ty to odbierasz? 

Krzysztof Biegun: Oczywiście jest to mój nalepszy sezon jak narazie. Odbieram to normalnie, trenuję cały czas z nadzieją podobnych lub nawet lepszych występów w zimie.

SkokiPolska: Czy masz sprecyzowane plany na najbliższe tygodnie?

Krzysztof Biegun: Tak, teraz zacznę chodzić do szkoły żeby pomału zbierać oceny, ponieważ w zimie różnie to bywa. Jest dużo wyjazdów, później ciężko to nadrobić i jeszcze ta matura… Bardzo chciałbym ją zdać za pierwszym podejściem.

informacja własna

Podziel się:

Dodaj komentarz