You are currently viewing POLSCY SKOCZKOWIE ROZPOCZNĄ ZGRUPOWANIE W PREDAZZO

POLSCY SKOCZKOWIE ROZPOCZNĄ ZGRUPOWANIE W PREDAZZO

kruczek lukasz hala sp wm - POLSCY SKOCZKOWIE ROZPOCZNĄ ZGRUPOWANIE W PREDAZZOPolska kadra skoczków narciarskich intensywnie przygotowuje się do zbliżającego się wielkimi krokami zimowego Pucharu Świata jak też do kolejnych letnich startów. Po drodze oczywiście nie zabraknie też innych konkursów skoków narciarskich. W najbliższy weekend (15-16 września) odbędą się zawody w ramach Letniego Pucharu Kontynentalnego w Czajkowskim natomiast za niespełna dwa tygodnie rozegrane zostaną konkursy Letniej Grand Prix w Ałmatach w Kazachstanie, które będą przedostatnimi tego lata. Przyszedł czas na kolejny obóz treningowy.

 

Polacy w składzie: Kamil Stoch, Stefan Hula, Dawid Kubacki, Maciek Kot oraz Piotr Żyła pod wodzą trenera Łukasza Kruczka będą trenować na skoczniach kompleksu Trampolino Dal Ben we włoskim Predazzo. Zgrupowanie potrwa od 10 do 14 września, jednak istnieje możliwość przedłużenia tego terminu w razie potrzeby dłuższego treningu. Zawodnicy następnie wrócą do kraju, a w środę, 19 września, odlecą do Kazachstanu.

Zgrupowanie na skoczniach włoskiego kompleksu pozwoli zawodnikom przypomnieć sobie obiekt na którym pod koniec lutego (20.02-3.03.2013r.) zainaugurowane zostaną Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym.

Źródło: informacja własna

 

Podziel się:

Dodaj komentarz