MICHAEL NEUMAYER PO OPERACJI RAMIENIA

MICHAEL NEUMAYER PO OPERACJI RAMIENIA

neumayer michael sp - MICHAEL NEUMAYER PO OPERACJI RAMIENIAMichael Neumayer po upadku podczas zawodów Letniej Grand Prix w Hakubie przeszedł operację lewego ramienia. Operacja była wynikiem zwichnięcia wraz z przemieszczeniem lewego barku. Jak powiedzieli lekarze z kliniki w Monachium, gdzie operowany był Neumayer zabieg udał się, a skoczek potrzebuje od sześciu do ośmiu tygodni przerwy, aby móc wrócić do treningów.

 

„Sezon letni już się dla mnie skończył, ale mam nadzieję, że jak najszybciej wrócę do treningów. Przed upadkiem byłem w dobrej formie i będą robił wszystko aby ją utrzymać i dobrze przygotować się do sezonu zimowego. Szkoda tylko straconego czasu.” – powiedział Michael Neumayer w rozmowie z serwisem skijumping.de.

Również trener kadry Niemiec Werner Schuster z optymizmem patrzy w przyszłość:

„Michael ukończył bardzo dobrze sezon przygotowawczy do lata. W zawodach również prezentował dobrą dyspozycję.To wielka szkoda, że mimo niewinnie wyglądającemu wypadkowi musi tak długo mieć przerwę w treningach. Patrząc z drugiej strony Michael to doświadczony skoczek, więc jego rutyna i odporność napewno pomogą mu jak najszybciej wrócić do skakania oraz dobrze przygotować się do sezonu zimowego.”

Źródło: media niemieckie / skispringen.com

Podziel się:

Dodaj komentarz