You are currently viewing MORGENSTERN, SCHLIERENZAUER i KOCH o ZGRUPOWANIU w LILLEHAMMER

MORGENSTERN, SCHLIERENZAUER i KOCH o ZGRUPOWANIU w LILLEHAMMER

koch martin kd - MORGENSTERN, SCHLIERENZAUER i KOCH o ZGRUPOWANIU w LILLEHAMMER

Austriacki zespół przed paroma dniami zakończył kilka dni temu zgrupowanie w Lillehammer. Wśród podopiecznych Alexandra Pointnera na treningach w Norwegii znalazły się największe gwiazdy austriackich skoków m.in. Gregor Schlierenzauer, Thomas Morgenstern, czy Martin Koch. Już po powrocie do Austrii skoczkowie ocenili zgrupowanie, a także swoją aktualną formę.

"Zgrupowanie w Lillehammer oceniam bardzo dobrze. Przy moim obecnym stanie zdrowia jestem zadowolony z pracy, którą tam wykonałem. Oczywiście nie wszystko jest idealne. Muszę jeszczę popracować nad paroma rzeczami, ale mamy dopiero wrzesień, więc czasu na zbudowanie formy na sezon zimowy jest jeszcze sporo." - powiedział Morgenstern

 

schlieri kd - MORGENSTERN, SCHLIERENZAUER i KOCH o ZGRUPOWANIU w LILLEHAMMER

Zbyt wylewny w swojej opinii co do zgrupowania nie był natomiast Gregor Schlierenzauer:

"Za nami tydzień ciężkiej pracy, która mam nadzieję zaowocuje w przyszłości. Moja pozycja w locie w nowym kombinezonie nie jest jeszcze do końca dobra, choć nie ukrywam, że znacząco się poprawiła. Przede mną jeszcze dużo ciężkiej pracy." - powiedział Austriak.

 

Z kolei swojej formy z poprzedniego sezonu nie może jeszcze odnaleźć Martin Koch, choć Austriak widzi progres w swojej dyspozycji.

"Nie jestem w pełni zadowolony z moich skoków w Norwegii. Jedynym plusem jest to, że moje próby są powtarzalne, jednak musze popracować nad odległościami i techniką. Teraz czeka mnie dwa miesiące intensywnej pracy. Fizycznie jestem dobrze przygotowany oraz bardzo zmotywowany." - zakończył Koch.

skispringen.com

 

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz