You are currently viewing ALEXEY ROMASHOV: SKOCZNIE W SOCZI SĄ WYJĄTKOWE!
Skocznie olimpijskie w Krasnej Polanie (fot. Dasha Mashkina)

ALEXEY ROMASHOV: SKOCZNIE W SOCZI SĄ WYJĄTKOWE!

sochi hills - ALEXEY ROMASHOV: SKOCZNIE W SOCZI SĄ WYJĄTKOWE!Alexey Romashov, dwudziestoletni rosyjski skoczek, w ostatnim konkursie w Ałmatach zajął 15 miejsce. Tydzień wcześniej w Czajkowskim, podczas Pucharu Kontynentalnego zajął kolejno 7 i 2 miejsce. Młody skoczek, w rozmowie z FSP-press.ru, tłumaczy: –„Zacznijmy od tego, że konkurs w Kazachstanie, to zupełnie inna ranga. Konkurencja w Ałmatach była znacznie poważniejsza. W Czajkowskim i liczba, i poziom zawodników były inne. Dodatkowo konkurs w Rosji zgromadził rzeszę fanów, co było dla nas mobilizacją.”

Romashov Alexey berkutschi - ALEXEY ROMASHOV: SKOCZNIE W SOCZI SĄ WYJĄTKOWE!Zawodnik podkreśla, że w Kazachstanie osiągnął postawiony sobie cel. –„Zadaniem było dostać się do trzydziestki, najlepiej wśród pierwszych piętnastu zawodników.”

Od 10 do 25 października, Romashov wraz z kadrą Rosji, będzie trenował w Soczi, gdzie ciągle trwają prace przy skoczniach narciarskich na Igrzyska Olimpijskie. –„Skocznie w Soczi są wyjątkowe! Osobiście potrzebuję trochę czasu, aby się do nich przyzwyczaić.” – dodaje Romashov.

 Źródło: FSP-press.ru

Podziel się:

Dodaj komentarz