You are currently viewing DAWID KUBACKI dla SkokiPolska: TECHNIKĘ z LATA CHCĘ PRZENIEŚĆ NA ZIMĘ

DAWID KUBACKI dla SkokiPolska: TECHNIKĘ z LATA CHCĘ PRZENIEŚĆ NA ZIMĘ

kubacki dawid ps wm - DAWID KUBACKI dla SkokiPolska: TECHNIKĘ z LATA CHCĘ PRZENIEŚĆ NA ZIMĘDawid Kubacki tuż po ostatnim oficjalnym skoku tego lata ocenił dla portalu SkokiPolska.pl swoje próby oddane podczas VI Pucharu Solidarności, a także podsumował letni sezon w swoim wykonaniu.

„Skoki na pewno nie były idealne, jeszcze parę błędów się zdarza i troszkę są jeszcze spóźnione. Nie mieliśmy jeszcze okazji trenować po ostatnich zawodach Letniego Grand Prix. Warunki jakie są, było widać, trzeba dobrze trafić żeby odlecieć" - powiedział Kubacki po występie w Pucharze Solidarności.

 "Z letnich występów jestem zadowolony, skoki wyglądały tak jak powinny wygądać. Ostatnie dwa konkursy LGP były już trochę gorsze, ponieważ mam problemy z timingiem, nie mogę dobrze trafić w próg, ale teraz jest okres na to, aby potrenować przed zimą i na tym się skupić."

Reprezentant kadry narodowej wypowiedział się także o planach na nadchodzącą zimę:

"Będę musiał się przejść na pielgrzymkę, abym miał dobre warunki, bo ostatnio nie mam do tego szczęścia. Poza tym - normalny trening, będziemy się skupiać na tym, aby technika, którą prezentuję latem została na zimę".

informacja własna

 

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz