You are currently viewing MACIEJ KOT: PODCHODZĘ DO SUKCESÓW ZE SPOKOJEM
Trening imitacyjny w wykonaniu Macieja Kota (fot. Bartosz Leja)

MACIEJ KOT: PODCHODZĘ DO SUKCESÓW ZE SPOKOJEM

kot maciek imitacja wm - MACIEJ KOT: PODCHODZĘ DO SUKCESÓW ZE SPOKOJEMMaciej Kot ma za sobą najbardziej udany w karierze letni sezon. Reprezentant Polski wygrał dwa konkursy Letniego Grand Prix - w Wiśle i Hinzenbach, a w generalnej klasyfikacji cyklu zajął 5. miejsce gromadząc 310 punktów. Jest to znakomity prognostyk przed nadchodzącą zimą, podczas której wielu kibiców będzie liczyło na równie dobre występy przedstawiciela Startu Krokiew Zakopane. Maciej Kot podchodzi jednak do swoich osiągnięć z iście olimpijskim spokojem.

"Staram się podchodzić do sukcesów spokojnie, nie robić z nich czegośc wielkiego. Uważam, że sukcesy mnie nie zmieniły, staram się nadal być sobą i ciężko trenować. Jest to dla mnie motywacja do dalszej pracy. Na sezon zimowy moje apetyty wzrosły, będę celował wyżej niż w czasie ubiegłej zimy. Chcę skakać równo i stabilnie, systematycznie zdobywać punkty i wskakiwać do pierwszej dwudziestki, dziesiątki, oby jak najwyżej. Mam jednak założenie, że trzeba działać krok po kroku." - powiedział Kot podczas konferencji prasowej po konkursie o Puchar Solidarności w Zakopanem, w którym zajął drugie miejsce.

Nam pozostaje oczekiwać na sezon zimowy w nadziei, że Maciej będzie wzbudzał emocje podczas konkursów indywidualnych, a także będzie mocnym punktem polskiej drużyny.

informacja własna

 

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz