You are currently viewing HANNU LEPISTÖ JUŻ w POLSCE: „CENIĘ SOBIE POLSKICH SKOCZKÓW”

HANNU LEPISTÖ JUŻ w POLSCE: „CENIĘ SOBIE POLSKICH SKOCZKÓW”

lepistoe hannu alicja - HANNU LEPISTÖ JUŻ w POLSCE: "CENIĘ SOBIE POLSKICH SKOCZKÓW"Dzisiaj do Szkoły Mistrzostwa Sportowego Szczyrk w Buczkowicach zawitał słynny fiński szkoleniwiec – Hannu Lepistoe. Specjalnie z tej okazji odbyła się konferencja prasowa inaugurująca oficjalnie pobyt byłego trenera Adama Małysza w Beskidach. Byli na niej obecni także trener polskie kadry narodowej – Łukasz Kruczek, wiceprezes Polskiego Związku Narciarskiego – Andrzej Wąsowicz oraz dyrektor SMS Szczyrk – Jarosław Konior.

Oto co powiedzieli zaproszeni na konferencję goście:

 

„Gdy pracowałem z polskimi skoczkami ceniłem sobie ich rzetelność i punktualność. Chciałbym i teraz popracować z młodymi, utalentowanymi skoczkami. Jeśli mam czas i mogę pomóc młodym ludziom, to będzie super. W swojej trenerskiej drodze miałem szczęście pracować poza granicami Finlandii, do tego z bardzo dobrymi skoczkami. Z młodymi zawodnikami pracuje się natomiast najlepiej, bo nie mają oni jeszcze złych przyzwyczajeń. Niespełna tydzień pobytu w SMS Szczyrk postaram się wykorzystać jak najlepiej, by pomóc uczniom, bo mam świadomość, że w Polsce jest wiele talentów." - powiedział Hannu Lepistoe.

"Hannu od początku pracy w Polsce zaskoczył nas wszystkich prostotą. Jesteśmy z trenerem Lepistoe w stałym kontakcie i staramy się także dziś czerpać z jego bogatych doświadczeń i wiedzy oraz tego, co wniósł do naszego szkolenia skoczków. Hannu całkiem słusznie uznawany jest w naszym środowisku za profesora skoków narciarskich." - podkreślił trener Łukasz Kruczek.

Więcej na stronie www.smsszczyrk.pl

Źródło: smsszczyrk.pl

 

 

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz