You are currently viewing ZGODNIE Z PLANEM PRZED MISTRZOSTWAMI ŚWIATA

ZGODNIE Z PLANEM PRZED MISTRZOSTWAMI ŚWIATA

script>ander jung - ZGODNIE Z PLANEM PRZED MISTRZOSTWAMI ŚWIATAOstateczna kontrola, sprawdzająca przygotowania do Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym, które mają się odbyć na przełomie lutego i marca 2013 roku, w Val di Fiemme, miała miejsce w Canvalese,  15 października. Jak zapewniają organizatorzy, wszystko idzie zgodnie z planem.

 

Prace przygotowawcze są prowadzone przez lokalne organizacje, które nadzorują przedstawieciele FIS, Włoskie Stowarzyszenie Sportów Zimowych (FISI), Europejska Unia Nadawców (UBE), która jest reprezentowana przez włoską telewizję RAI oraz Tridem Sportswere - partner marketingowy. Prace przygotowawcze są posunięte tak daleko, że pozostawiły wszystkich w dobrych nastrojach i z pozytywnym nastawieniem. Nawet, jeżeli chodzi o renowację skoczni w Predazzo oraz Lago di Tesero, gdzie mają się odbywać konkursy biegów narciarskich.
-Jestem szczególnie pozytywnie zaskoczony kreatywnością wydarzeń, które mają promować Mistrzostwa Świata i sprawić, że stworzymy prawdziwy Festiwal Narciarstwa, dla wszystkich, którzy przyjadą.- mówi Gian Franco Kasper, prezes FIS i dodaje – Oczywiście, ciągle jest trochę rzeczy do zrobienia, ale wszystko idzie zgodnie z planem i mniej niż 125 dni przed rozpoczęciem imprezy, możemy być pewni, że wszystko zostanie skończone na czas.

 

 

Źródło: skijumping-info.de

Podziel się:

Dodaj komentarz