You are currently viewing FIS  PRZEDŁUŻA WSPÓŁPRACĘ Z FIRMĄ VIESSMANN

FIS PRZEDŁUŻA WSPÓŁPRACĘ Z FIRMĄ VIESSMANN

logo viessmann - FIS  PRZEDŁUŻA WSPÓŁPRACĘ Z FIRMĄ VIESSMANNMiędzynarodowa Federacja Narciarska (FIS) oraz znana na całym świecie firma instalacji grzewczych, Viessmann, przedłużyły wzajemną współpracę we wspieraniu narciarstwa klasycznego. Firma ta już wiele lat wspiera sportowców uprawiających zimowe dyscypliny, od tego sezonu zakres wsparcia znacznie się powiększy i tym samym Viessmann zostanie głównym sponsorem wszystkich dyscyplin narciarstwa klasycznego w sezonie 2012/2013.

Viessmann będzie wspierał Puchar Świata w biegach narciarskich, skoki narciarskie panów i pań oraz kombinację norweską. Oprócz tego, firma ta stanie się głównym sponsorem podczas Mistrzostw Świata w narciarstwie klasycznym, w edycji 2013, 2015 i 2017 w Val di Fiemme (Włochy), Falun (Szwecja) i Lahti (Finlandia). 

-"FIS jest bardzo zadowolona z przedłużenia współpracy z Viessmannem o kolejne sześć lat"- powiedział Prezes FIS-u, Gian Franco Kasper -"Nasza organizacja przykłada dużą wagę do długoterminowej współpracy z partnerami oraz wynajdywania innowacyjnych rozwiązań na potrzeby rozwoju sportu. Z chęcią łączymy siły z Viessmannem, aby szukać nowych, innowacyjnych sposobów na zaangażowanie kibiców narciarstwa klasycznego".

Firma Viessmann powstała w 1917 roku, produkuje instalacje grzewcze. Placówki firmy można spotkać na całym świecie. Viessmann oferuje pełną gamę produktów ze źródłami ciepła dla domów jedno– lub dwurodzinnych, dużych kompleksów mieszkaniowych, komercyjnych lub przemysłowych budynków lub miejscowych sieci ciepłowniczych, w zakresie wszystkich rodzajów paliw.

Przedsiębiorstwo to wspomaga sporty zimowe już od prawie dwóch dekad. Od sezonu 1993/94 firma współpracuje z wieloma związkami narodowymi i międzynarodowymi federacjami sportowymi, a także organizatorami różnych Pucharów Świata. W sezonie 2002/2003 Viessmann został sponsorem Pucharu Świata w skokach narciarskich, a dwa lata później działania sponsorskie zostały rozszerzone o Puchar Świata w biegach narciarskich. Po uruchomieniu Pucharu Świata w skokach narciarskich kobiet w zeszłym roku Viessmann dodał do swojego portfolio zawody w skokach narciarskich kobiet na najwyższym poziomie. Lista ta prezentuje się niezwykle imponująco.

Źródło: berkutschi.com

Podziel się:

Dodaj komentarz