HARRI OLLI JECHAŁ PO PIJANEMU!

HARRI OLLI JECHAŁ PO PIJANEMU!

{jcomments on}olli harri fot. matti bjoerkman - HARRI OLLI JECHAŁ PO PIJANEMU!

Kłopoty Harriego Olliego zdają się nie mieć końca. Pod koniec sierpnia bieżącego roku młody Fin został skazany w zawieszeniu za zaatakowanie kobiety w mieście Lahti. Kara wymierzona skoczkowi narciarskiemu nie przywołała go do porządku. Fiński zawodnik jest podejrzany o kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu i naruszenie przepisów bezpieczeństwa drogowego.

Policja próbuje ustalić z pomocą naocznych świadków przebieg wydarzeń, które miały miejsce w nocy z niedzieli na poniedziałek w okolicach Lahti. Wiadomo jest, że Fin przekroczył granicę dopuszczalnej zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Nie od dziś wiadomo, że Olli ma problemy z alkoholem, ta sytuacja tylko to potwierdza. Harri Olli spędził noc w zamknięciu, ale oficjalnie nie został aresztowany.

 

Fin został już raz skazany za jazdę pod wpływem alkoholu w 2008 roku. W wydychanym powietrzu miał wtedy 0,67 promila oraz jechał 141km/h po obszarze na którym jest ograniczenie prędkości do 80km/h.

Skoczek próbuje wrócić do dawnej formy i dalekiego skakania, wziął udział w krajowych mistrzostwach, jednak, jeżeli dalej będzie prowadził niesportowy tryb życia, wszelkie wysiłki wkładane w jego powrót pójdą na marne a Olli podzieli los swojego rodaka, Mattiego Nykänenena.

Źródło: iltalehti.fi

Podziel się:

Dodaj komentarz