POLSKI ZWIĄZEK NARCIARSKI PODPISAŁ UMOWĘ DOTYCZĄCĄ DALSZEJ WSPÓŁPRACY Z GRUPĄ LOTOS

POLSKI ZWIĄZEK NARCIARSKI PODPISAŁ UMOWĘ DOTYCZĄCĄ DALSZEJ WSPÓŁPRACY Z GRUPĄ LOTOS

{jcomments on}grupa lotos - POLSKI ZWIĄZEK NARCIARSKI PODPISAŁ UMOWĘ DOTYCZĄCĄ DALSZEJ WSPÓŁPRACY Z GRUPĄ LOTOS

W dniu dzisiejszym Polski Związek Narciarski (PZN) podpisał umowę z grupą LOTOS, która będzie Generalnym Sponsorem Polskiego Narciarstwa w sezonie 2012/2013. Spotkanie odbyło się w Krakowie, w hotelu ParkInn.

Grupa LOTOS sponsoruje między innymi przygotowania zawodników kadr narciarskich PZN, wypłacanie nagród zawodnikom za wybitne osiągnięcia oraz w dużym stopniu pokrywa koszty organizacji zawodów FIS Grand Prix 2013 w Wiśle.

 

–”To dla nas niezwykle ważne, że od wielu lat Generalnym Sponsorem Polskiego Narciarstwa jest Grupa LOTOS, która obdarza nas zaufaniem – podkreśla prezes PZN Apoloniusz Tajner – To sprawia, że w każdym sezonie możemy spokojnie skupić się na sporcie, a wybrany wiele lat temu kierunek rozwoju sportów zimowych w Polsce przynosi spodziewane efekty. Serdecznie dziękujemy Grupie LOTOS za konsekwentną współpracę od 10 lat, takich warunków i wyników na pewno nie byłoby bez ich wsparcia.”

Grupa LOTOS wspiera również rozwój sportowy polskiej młodzieży oraz dzieci. W 2004 r. PZN wraz z Grupą LOTOS rozpoczął Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich pod hasłem „Szukamy następców Mistrza” oraz od 8 sezonów wspólnie organizowane są zawody z cyklu LOTOS Cup na skoczniach w Zagórzu, Zakopanem, Wiśle i Szczyrku.

Więcej można przeczytać na stronie PZN.

Źródło: pzn.pl

Podziel się:

Dodaj komentarz