You are currently viewing ŁUKASZ KRUCZEK O APETYCIE NA SUKCES

ŁUKASZ KRUCZEK O APETYCIE NA SUKCES

kruczek wisla sp - ŁUKASZ KRUCZEK O APETYCIE NA SUKCES
Już za 22 dni rozpocznie się Puchar Świata, który zostanie zainaugurowany w Lillehammer. Po udanym występie naszych reprezentantów w LGP, apetyty na zwycięstwo wzrosły.  Jak uważa Łukasz Kruczek, polska kadra będzie się liczyć w tym sezonie.

Polska kadra A ma przed sobą treningi w Klinghental i w Skandynawii, jak mówi Kruczek - „wszystko idzie zgodnie z planem!”. W rozmowie z Fisskijumping.com, szkoleniowiec zaznacza, że Puchar Świata jest dla zawodników najważniejszy. - Myślę, że mamy drużynę, która będzie się liczyć w walce o medale. Bycie na podium to nasz cel długoterminowy.
Z wielką nadzieją, wypowiada się także o Maćku Kocie, Kruczek uważa , że to może być przełomowy sezon dla młodego zawodnika.  -  Maciej ustabilizował swoją formę i skoki. To było jego największym problem rok temu, skoki były nierówne.  – mówi i dodaje, że pokłada nadzieję także w innych zawodnikach. – Poza Maćkiem, mamy Kamila Stocha, który już jest naszym czołowym skoczkiem. Teraz czekamy na kolejnych, mam tu na myśli Piotra Żyłę i Dawida Kubackiego.
Redakcja Fisskijumping.com zapytała Kruczka również o dominację Austriaków w Pucharze Świata, jednak i w tej sprawie, trener wypowiada się w optymistycznym tonie. – Austriacy mają świetny system, który pracował przez lata. Jednak inne drużyny zbliżają się do nich rok po roku.

 

Źródło: Fisskijumping.com

Podziel się:

Dodaj komentarz