You are currently viewing NOWA BROŃ NORWEGÓW?

NOWA BROŃ NORWEGÓW?

Norwescy skoczkowie mają zamiar pokazać Austriakom, że to właśnie oni są najsilniejszą drużyną. Ich tajną bronią w tym sezonie, mają być... wąsy!

Podczas przedsezonowej sesji zdjęciowej, skoczkowie wystąpili w czarnych garniturach i ciemnych okularach. Niektórzy z nich, pojawili się w wąsach. Jaki był cel tego zabiegu?
- W tym sezonie zamierzamy wszystkim pokazać, kto jest najsilniejszą nacją w skokach narciarskich i dlatego też zrobiliśmy zdjęcia w stylu mafii z Chicago, tak aby rywale wiedzieli, że z nami nie będzie żartów – mówi Clas Brede Brathen, kierownik drużyny.
W drużynie znalazło się dwóch śmiałków, którzy postanowili zapuścić wąsy – Anders Bardal i Tom Hilde. - Wąsy powinny postraszyć naszych rywali. Myślę, że wyglądam w nich groźnie – powiedział zwycięzca ostatniej klasyfikacji Pucharu Świata.
Warto przypomnieć, że wielką popularnością w Norwegii cieszy się Adam Małysz, o czym przypominają media. Komentując ostatnią sesję skoczków, zauważają, że na skoczniach nie ma już Adama Małysza, przed którego wąsami drżeli najlepsi.

 

 

Źródło: PAP

Podziel się:

Dodaj komentarz