NOWA ROLA ADAMA MAŁYSZA!
Adam Małysz (fot. Kata Deak)

NOWA ROLA ADAMA MAŁYSZA!

adam malysz benefis kd - NOWA ROLA ADAMA MAŁYSZA!

Adam Małysz będzie komentował dla polskich widzów Eurosportu wybrane konkursy PŚ począwszy od inauguracji sezonu w Lillehammer. Najwybitniejszy polski skoczek w historii będzie również międzynarodowym ekspertem Eurosportu podczas relacji z zawodów. 

{jcomments on} 

Adam Małysz, najwybitniejszy polski skoczek narciarski w historii, w nadchodzącym sezonie będzie komentował dla polskiego Eurosportu zawody Pucharu Świata. Już w trakcie pierwszych konkursów indywidualnych w Lillehammer – 24 i 25 listopada – widzowie kanału usłyszą czterokrotnego zdobywcę Kryształowej Kuli w nowej roli. Co więcej, Małysza będzie można nie tylko usłyszeć, ale również zobaczyć. W trakcie relacji z zawodów na antenie Eurosportu zostaną bowiem wyemitowane jego wypowiedzi, w których przed milionami widzów w Europie odkryje wiele nieznanych wcześniej historii, anegdot i opowie o swoich doświadczeniach.

– Nie ukrywam, że jestem bardzo podekscytowany rolą komentatora skoków w Eurosporcie. Z jednej strony czuję lekki stres, jak mój komentarz odbiorą widzowie, z drugiej strony to wielka radość, że rozpocznę od zawodów w Lillehammer, skąd mam wiele fantastycznych wspomnień, o których postaram się też opowiedzieć. Z niecierpliwością czekam więc na start sezonu – powiedział Adam Małysz.

                                                                                                              Więcej na: www.eurosport.pl

Podziel się:

Dodaj komentarz