You are currently viewing KONICA MINOLTA BĘDZIE WSPIERAĆ SKOKI NARCIARSKIE!

KONICA MINOLTA BĘDZIE WSPIERAĆ SKOKI NARCIARSKIE!

 
Kilka dni temu do grona oficjalnych partnerów wspierających skoki narciarskie dołączyła firma Konica Minolta. Tym samym wizerunek firmy będzie obecny podczas konkursów Pucharu Świata w Europie i Azji.
Umowa została podpisana na okres 4 lat. Będzie to czas podczas którego firma będzie wspierać skoczków i skoczkinie narciarskie oraz zyska większą, międzynarodową renomę i rozpoznawalność.
 
-„Cieszymy się, że możemy być częścią dyscypliny, która cieszy się wysokim poziomem zaawansowania technicznego. To przedsięwzięcie odzwierciedla misję Konicy Minolty, jaką jest dostarczanie zaawansowanych rozwiązań technicznych. Dzięki silnej obecności w Europie, którą zapewni ten sponsoring, będziemy w stanie zbudować pomost pomiędzy zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi a światem sportu”- powiedział Olaf Lorenz, dyrektor ds. marketingu międzynarodowego w firmie Konica Minolta Business Solutions Europe.
Firma Konica Minolta produkuje m.in. urządzenia drukujące, wielofunkcyjne, oprogramowania do urządzeń, papier do drukarek. Działa w zakresie wyposażenia biurowego, medycznego, technologii pomiarowej. Proces produkcji asortymentu opiera się na zasadach przyjaznych środowisku i jego ochronie.

Oficjalna strona firmy KONICA MINOLTA.

Źródło: berkutschi.com

 

 
Podziel się:

Dodaj komentarz