You are currently viewing SKOCZNIA NARCIARSKA w WARSZAWIE – SKOCZ i POJEDŹ NA PŚ DO ZAKOPANEGO

SKOCZNIA NARCIARSKA w WARSZAWIE – SKOCZ i POJEDŹ NA PŚ DO ZAKOPANEGO

zlote tarasy - SKOCZNIA NARCIARSKA w WARSZAWIE - SKOCZ i POJEDŹ NA PŚ DO ZAKOPANEGO

Wraz z nadchodzącym sezonem zimowym skoków narciarskich, również Polscy kibice będą mogli poczuć namiastkę skoków we własnym wykonaniu. 24 i 25 listopada w Centrum Handlowym "Złote Tarasy" w Warszawie zostanie ustawiona mini-skocznia o wymiarze K-4. Inicjatywa ta wpisuje się w promowanie Województwa Małopolskiego na terenie całej Polski poprzez skoki narciarskie i inne atrakcje. Inauguracyjny skok odda znany aktor - Piotr Cyrwus znany szerszej publiczności z ról w "Panu Tadeuszu" oraz serialu "Klan".

 

Swoje próby na skoczni będą mogły oddać przede wszystkim dzieci i młodzież, którym doradzać będzie trener klubu TS Wisła Zakopane - Józef Jarząbek. Najlepsi zostaną nagrodzeni biletami na Puchar Świata w Zakopanem, który odbędzie się w styczniu. 15 grudnia mini-skocznia zawita do Zakopanego, a następnie będzie służyć najmłodszym pasjonatom skoków. 

"Małopolska promuje się przez skoki, bo dzięki Pucharowi Świata w Zakopanem nasz region zimą kojarzy się właśnie z tą dyscypliną. Ale promocja przez skoki to tylko zachęta do odkrywania innych małopolskich atrakcji." - mówi Elżbieta Kantor - dyrektor Departamentu Turystyki, Sportu i Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Organizatorami całej akcji jest Województwo Małopolskie i Tatrzański Związek Narciarski.

Więcej można przeczytać na stronie Polskiego Związku Narciarskiego.

Źródło: pzn.pl / malopolskie.pl

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz