You are currently viewing ADAM MAŁYSZ ROZCHWYTYWANY JAKO KOMENTATOR
Adam Małysz, fot. Bartosz Leja

ADAM MAŁYSZ ROZCHWYTYWANY JAKO KOMENTATOR

malysz adam sp wm - ADAM MAŁYSZ ROZCHWYTYWANY JAKO KOMENTATOR

Inauguracyjne zawody Pucharu Świata w Lillehammer na antenie Eurosportu komentował Adam Małysz. Pomogło to osiągnąć znacznie większy poziom oglądalności niż podczas zeszłorocznych konkursów. Jak się okazuje, wybitny polski skoczek dostanie także propozycję współpracy z Telewizją Polską, o czym poinformował szef sportu w TVP – Włodzimierz Szaranowicz. 

 

Komentator zaznaczył, że szanuje wybór Małysza, co do wyboru stacji telewizyjnej, z którą współpracuje: „Na Boga, przecież my nie mamy wyłączności na Adama. On jest wolnym człowiekiem. Wybrał Eurosport i my to szanujemy, choć chcielibyśmy go mieć u nas.”

„Umowa z Eurosportem nie oznacza, że TVP zrezygnowało ze współpracy z Małyszem.” – podkreśla Szaranowicz. Dodaje także, że TVP będzie starała się nawiązać współpracę z Małyszem podczas Mistrzostw Świata w narciarstwie klasycznym, które odbędą się w 2013 roku w Val di Fiemme. Nie wiadomo jednak jak miałaby ona wyglądać, zważając na to, że wówczas były skoczek również będzie komentował skoki dla Eurosportu.

Źródło: wp.pl / Polska The Times

Podziel się:

Dodaj komentarz