HANNU LEPISTÖ O FORMIE POLAKÓW

HANNU LEPISTÖ O FORMIE POLAKÓW

lepistoe hannu alicja - HANNU LEPISTÖ O FORMIE POLAKÓWDwa tygodnie zmagań w tegorocznym Pucharze Świata są już za nami. Sytuacja Polaków po minionych konkursach nie jest dla nich zbyt korzystna. Zawodnicy oraz ich trener starają się odnaleźć powody tej, miejmy nadzieję krótkotrwałej, niedyspozycji. Hannu Lepistoe, wieloletni trener Adama Małysza ocenia tę sytuację.

 

Fin spodziewał się po Polakach o wiele lepszego początku sezonu. Nasi zawodnicy dobrze spisywali się podczas Letniej Grand Prix, dlatego oczekiwania wobec nich były bardzo duże. Dla Lepistoe postawa zarówno Kamila Stocha, jak i całej kadry jest niemiłą niespodzianką. Fiński szkoleniowiec nie chciał wypowiadać się na temat programu treningowego Polaków, ponieważ nie zna systemu szkoleniowego naszych trenerów.

Jak widzimy, forma polskich skoczków budzi ogólne poruszenie zarówno kibiców, jak i trenerów oraz samych zawodników. Pytanie tylko, czy jest taka potrzeba?

Każdy sportowiec przeżywa czasami chwile smutku i bezwzględnej porażki. Zadaniem kibiców jest przede wszystkim wsparcie, płynące prosto z serca i kierowane w stronę naszych zawodników. Miejmy nadzieję, że polscy skoczkowie już niedługo dostarczą nam dużą dawkę emocji, szczęścia i wzruszenia.

Źródło: przegladsportowy.pl

Podziel się:

Dodaj komentarz