KADRA ZOSTAŁA PODZIELONA

KADRA ZOSTAŁA PODZIELONA

polska - KADRA ZOSTAŁA PODZIELONA
Reprezentacja Polski, fot. Bartosz Leja

 

Po wtorkowym spotkaniu „na szczycie” w Polskim Związku Narciarskim, zapadły decyzje dotyczące udziału zawodników w najbliższych konkursach.  Kadra została podzielona, część weźmie udział w konkursach, część wyjeżdża na treningi. 

Jak informuje PZN.pl, Kamil Stoch i Piotr Żyła, wraz z Łukaszem Kruczkiem i jego asystentem – Grzegorzem Sobczykiem, w czwartek ruszają na treningi do Ramsau. Do Austrii, po konkursie w Soczi dotrze także Maciej Kot i Kamil Wódka, psycholog kadry.
Do Soczi zawodnicy udadzą się pod opieką trenera Zbigniewa Klimowskiego, serwismana Kacpra Skrobota, fizjotereapeuty Łukasza Gębały i psychologa Kamila Wódki. W kadrze znaleźnli się Dawid Kubacki, Maciej Kot, Bartłomiej Kłusek i Krzysztof Miętus.
Kiedy w Soczi będzie odbywała się ostatnia próba przed Igrzyskami Olimpijskimi w 2014 roku, w Ałmatach rozpocznie się Puchar Kontynentalny. Tam zobaczymy Aleksandra Zniszczoła, Klemensa Murańkę, Stefana Hulę, Stanisława Bielę i Jana Ziobro. Młodymi skoczkami będą się opiekowali trenerzy – Robert Mateja i Piotr Fijas.

 

 

 

źródło: PZN.pl


 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz